Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
15. 2. 2014, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
21 cm
Rychlost větru:
70 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 15.2.2014, 18:18:57
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Šindelek Vladan cz Olympáci 419 00:46:06 9,24 1.069
2 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 415 00:47:07 9,04 1.045 PB
3 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 408 00:48:42 8,75 1.011
4 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 407 00:48:50 8,72 1.009
5 Pavlík Víťa cz GO!GO! 406 00:48:55 8,71 1.007 PB
6 Helcel Richard cz MH BIKE 401 00:49:20 8,64 999 PB
7 Lach Alan cz Racing Olešná 392 00:50:17 8,47 980
8 Géryk Jaromír cz SK Bagbike 378 00:52:53 8,06 931
9 Labuz Martin cz MH BIKE 377 00:52:59 8,04 930 PB
10 Przeczek Marek cz lepus.cz 372 00:53:41 7,94 918 PB
11 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 370 00:53:57 7,90 913
12 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 369 00:54:04 7,88 911
13 Nutil Tomáš cz lepus.cz 366 00:54:27 7,82 905
14 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 365 00:54:29 7,82 904 PB
15 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 364 00:54:31 7,81 904
16 Juran Radim cz BSC Opava 363 00:54:40 7,79 901 PB
17 Pácha Zdeněk cz Olympáci 357 00:55:00 7,75 896
18 Frank Pavel cz AVA 356 00:55:06 7,73 894
19 Lichý Dušan cz Splašení goroli 352 00:55:27 7,68 888 PB
20 Baletka Stanislav cz Tichá 350 00:55:52 7,63 882 PB
21 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 349 00:56:02 7,60 879 PB
22 Chmiel Radim cz MH BIKE 341 00:56:40 7,52 869 PB
23 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 340 00:56:41 7,52 869 PB
24 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 339 00:56:45 7,51 868 PB
25 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 335 00:56:53 7,49 866 PB
26 Benda Jaroslav cz Někdy prostě musíš 318 00:58:31 7,28 842 PB
27 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 307 00:59:54 7,11 822
28 Kotek Martin cz VZS Ostrava 304 01:00:28 7,05 815
29 Chvostek Pavel cz FM- bajkeři 302 01:00:43 7,02 811
30 Kubín Jiří cz Malbery Opava 295 01:01:23 6,94 802
31 Novák Petr cz 285 01:02:31 6,81 788
32 Klus Daniel cz MH BIKE 281 01:02:59 6,76 782
33 Magdon Roman cz Duke Corporation 279 01:03:08 6,75 780 PB
34 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 278 01:03:09 6,75 780
35 Pigula Jaromír cz X-AIR Ostrava 276 01:03:18 6,73 778
36 Nycz Aleš cz 267 01:04:18 6,63 766
37 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 257 01:06:00 6,45 746
38 Jurček Tomáš cz Tomka 256 01:06:16 6,43 743
39 Ryška Martin cz Fialové kobry 245 01:08:05 6,26 724
40 Ficek Pavel cz 232 01:09:47 6,10 706 PB
41 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 228 01:11:16 5,98 691 PB
42 Mikulenka Tomáš cz Poruba 217 01:14:52 5,69 658
43 Nadažy Radek cz SK Šafrata Bohumín 210 01:16:22 5,58 645
44 Vařeka Vladan cz HALOSPORT 208 01:18:01 5,46 631
45 Pecha Vladan cz Pepa Team F-M 207 01:19:49 5,34 617 PB
46 Kubica Kamil cz Palkovice 205 01:20:49 5,27 610
47 Matula Vít cz synci z Kateřinek 194 00:00:00
48 Váleček Kamil cz Břicho tým 191 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...