Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
15. 2. 2014, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
21 cm
Rychlost větru:
70 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 15.2.2014, 18:18:57
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Delingerová Marie cz 379 00:52:41 8,09 935
2 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 361 00:54:44 7,78 900 PB
3 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 342 00:56:38 7,52 870 PB
4 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 329 00:57:20 7,43 859
5 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 321 00:58:16 7,31 845
6 Kuklová Andrea cz Janys Extreme Racing 320 00:58:17 7,31 845 PB
7 Kotalová Veronika cz SK Fighter Inside 306 01:00:11 7,08 818 PB
8 Otevřelová Kristýna cz TJ Liga 100 Olomouc 299 01:00:55 6,99 809
9 Hájková Lenka cz VZS Ostrava 289 01:02:02 6,87 794 PB
10 Dirnerová Alžběta cz AVA 273 01:03:35 6,70 775 PB
11 Kubínová Klára cz Novatop Lapiere 259 01:05:45 6,48 749
12 Vančurová Lenka cz Janys Extreme Racing 250 01:07:23 6,32 731
13 Knápková Michala cz SK Vrbno p. Pradědem 249 01:07:32 6,31 729
14 Juríčková Marta cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 243 01:08:19 6,24 721
15 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 241 01:08:26 6,23 720
16 Bendová Veronika cz Někdy prostě musíš 237 01:08:55 6,18 715 PB
17 Zechová Kateřina cz Tomka 229 01:11:14 5,98 692
18 Kubínová Eliška cz Malbery Opava 226 01:12:29 5,88 680 PB
19 Schwarzová Petra cz VZS Ostrava 225 01:12:35 5,87 679 PB
20 Piechowicz Kateřina cz ULTRASTA Frýdek-Místek 222 01:12:57 5,84 675 PB
21 Pavlíková Vendula cz GO!GO! 221 01:13:18 5,81 672 CR PB
22 Sikorová Dagmar cz X-Trail Orlová 218 01:14:34 5,71 661
23 Vývodová Jana cz Gymnázium - Hrabůvka 214 01:15:27 5,65 653
24 Vraníková Lenka cz VZS Ostrava 213 01:15:41 5,63 651 PB
25 Nepovímová Kateřina cz Beskyd People 212 01:16:06 5,60 647
26 Opolkova Dagmar cz 211 01:16:10 5,59 647
27 Knězková Jana cz Abadzikra 209 01:17:24 5,50 636
28 Čepčorová Denisa cz SK Fighter Inside 203 01:21:29 5,23 605 PB
29 Ublanská Kamila cz www.masazprozeny.cz 201 01:23:13 5,12 592
30 Halmová Eva cz www.masazprozeny.cz 200 01:25:56 4,96 573
31 Šedinová Adriána sk Neběžecký kroužek 192 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...