Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2014
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
22. 2. 2014, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
12 cm
Rychlost větru:
15 km/h

Porovnat s etapou 3.7.2020 | 22.2.2020 | 31.12.2019 | 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 25.2.2014, 16:14:56
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 864 00:45:26 7,53 1.071
2 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 826 00:47:16 7,24 1.029
3 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 818 00:47:39 7,18 1.021 PB
4 Křižák Petr cz Jump Sport 806 00:47:59 7,13 1.014
5 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 802 00:48:05 7,11 1.012
6 Lach Alan cz Racing Olešná 798 00:48:10 7,10 1.010
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 794 00:48:17 7,08 1.008
8 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 792 00:48:20 7,08 1.007
9 Helcel Richard cz MH BIKE 778 00:48:49 7,01 997
10 Pavlík Víťa cz GO!GO! 772 00:48:57 6,99 994
11 Labuz Martin cz MH BIKE 756 00:49:32 6,90 982 PB
12 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 754 00:49:46 6,87 978 PB
13 Ščerba Marek cz Duke Corporation 742 00:50:13 6,81 969
14 Nutil Tomáš cz lepus.cz 738 00:50:23 6,79 966
15 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 710 00:51:03 6,70 953 PB
16 Przeczek Marek cz lepus.cz 706 00:51:13 6,68 950
17 Šindelek Daniel cz Olympáci 704 00:51:17 6,67 949
18 Baletka Stanislav cz Tichá 676 00:52:04 6,57 935 PB
19 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 674 00:52:06 6,56 934
20 Juran Radim cz BSC Opava 672 00:52:09 6,56 933 PB
21 Swaczyna Patrik cz www.masazprozeny.cz 668 00:52:12 6,55 932
22 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 664 00:52:17 6,54 931
23 Pácha Zdeněk cz Olympáci 660 00:52:22 6,53 929
24 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 636 00:53:19 6,41 913
25 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 632 00:53:29 6,39 910 PB
26 Kubín Jiří cz Malbery Opava 610 00:54:23 6,29 895
27 Kotek Martin cz VZS Ostrava 606 00:54:32 6,27 892 PB
28 Chmiel Radim cz MH BIKE 598 00:54:46 6,24 888
29 Oswald Pavel cz Matrix Team 568 00:56:05 6,10 868
30 Juřica Pavel cz TWIKO Ostrava 562 00:56:10 6,09 866
31 Frost Gary gb Team GB!!! 560 00:56:14 6,08 865
32 Koudelka David cz VZS Ostrava 552 00:56:47 6,02 857
33 Novák Petr cz 534 00:57:22 5,96 848 PB
34 Marek Martin cz Duke Corporation 526 00:57:31 5,95 846
35 Ivansky Tomas cz JulboWay 518 00:57:42 5,93 843
36 Benda Jaroslav cz Někdy prostě musíš 514 00:57:49 5,92 842
37 Klus Daniel cz MH BIKE 508 00:57:57 5,90 840 PB
38 Pigula Jaromír cz X-AIR Ostrava 500 00:58:23 5,86 833
39 Grussmann Václav cz CK Continental Frenštát p.R. 494 00:58:43 5,82 829
40 Nycz Aleš cz 488 00:58:58 5,80 825 PB
41 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 486 00:59:01 5,79 825
42 Marťák Miroslav cz 484 00:59:06 5,79 823 PB
43 Magdon Roman cz Duke Corporation 482 00:59:08 5,78 823 PB
44 Fajkus Tomáš cz VZS Ostrava 478 00:59:12 5,78 822 PB
45 Dubový Jiří cz synci z Kateřinek 468 00:59:54 5,71 812
46 Vavruša Martin cz Frydex 462 01:00:17 5,67 807 PB
47 Matula Vít cz synci z Kateřinek 456 01:00:38 5,64 803 PB
48 Ficek Pavel cz 450 01:00:49 5,62 800 PB
49 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 438 01:01:31 5,56 791
50 Hašek Petr cz SK Bagbike 434 01:02:09 5,50 783
51 Sedláček Luděk cz X-Trail Orlová 414 01:04:07 5,33 759
52 Kundel Aleš cz 412 01:04:12 5,33 758
53 Kotek Jiří cz runningman71 380 01:07:25 5,07 722
54 Wludyka Petr cz X-AIR Ostrava 372 01:08:35 4,99 710
55 Vařeka Vladan cz HALOSPORT 366 01:09:14 4,94 703
56 Mamula Miroslav cz runningman71 356 01:10:39 4,84 689
57 Kubica Kamil cz Palkovice 344 01:12:47 4,70 669
58 Pecha Vladan cz Pepa Team F-M 342 01:14:02 4,62 657 PB
59 Nadažy Radek cz SK Šafrata Bohumín 328 01:21:58 4,17 594
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...