Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
25. 11. 2006, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 26.11.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Frýdl Tomáš cz VSB-TU Ostrava 120 00:39:58 8,56 1.218
2 Navrátil Ondřej cz Sokol Vsetín 115 00:00:00
3 Haman Martin cz Elitní Vrchaři 110 00:00:00
4 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 105 00:00:00
5 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 102 00:00:00
6 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 100 00:00:00
7 Holiš Martin cz Masturbos.com 98 00:00:00
8 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 96 00:00:00
9 Tomeček Lubomír cz Elitní Vrchaři 94 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
11 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 90 00:00:00
12 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 89 00:00:00
13 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 88 00:00:00
14 Chocholáč jiří cz Masturbos.com 87 00:00:00
15 Cienciala Martin cz www tandem-bike cz 86 00:00:00
16 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 85 00:00:00
17 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
18 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 83 00:00:00
19 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 82 00:00:00
20 Kolouch David cz Horolezci FM 81 00:00:00
21 Kantor Tomáš cz www tandem-bike cz 80 00:00:00
22 Uher Libor cz Horolezci FM 79 00:00:00
23 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 78 00:00:00
24 Helcel Martin ml. cz 77 00:00:00
25 Petreček Tomáš cz Tilak Team 76 00:00:00
26 Zapalač Martin cz X-AIR Ostrava 75 00:00:00
27 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 74 00:00:00
28 Míl Petr cz Horolezci FM 73 00:00:00
29 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 72 00:00:00
30 Choleva Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 71 00:00:00
31 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 70 00:00:00
32 Herber David cz SUNDANCE 69 00:00:00
33 Pešat Jan cz VK Perun 68 00:00:00
34 Kovář Tomáš cz 1.FC Mošting 67 00:00:00
35 Svoboda Daniel cz Horolezci FM 66 00:00:00
36 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 65 00:00:00
37 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 64 00:00:00
38 Trávníček Rostislav cz Olympáci 63 00:00:00
39 Šplíchal Jan cz CK Frenštát p.R. 62 00:00:00
40 Wasserbauer Lukáš cz 61 00:00:00
41 Malošík Jan cz MHC Karviná 60 00:00:00
42 Satke Tomáš cz SUNDANCE 59 00:00:00
43 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 58 00:00:00
44 Vítek Antonín cz X-AIR Ostrava 57 00:00:00
45 Ševčíková Jana cz Bike One 56 00:00:00
46 Pargač Dušan cz Umpa Lumpa Uf Uf 55 00:00:00
47 Koukal Jan cz MHC Karviná 54 00:00:00
48 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 53 00:00:00
49 Kubín Jiří cz Horolezecký Club Opava 52 00:00:00
50 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 51 00:00:00
51 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 50 00:00:00
52 Helcel Martin st. cz 49 00:00:00
53 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 48 00:00:00
54 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 47 00:00:00
55 Dudis cz Vortex Bike Team 46 00:00:00
56 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 45 00:00:00
57 Krejčok Marek cz YOGi Racing Ostrava 44 00:00:00
58 Krejčok Lukáš cz YOGi Racing Ostrava 43 00:00:00
59 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 42 00:00:00
60 Zlý Vojtěch cz MTB 41 00:00:00
61 Franer Kuba cz SUNDANCE 40 00:00:00
62 Ivo Had Pítr cz Umpa Lumpa Uf Uf 39 00:00:00
63 Krkoška Václav cz Utíkejte, bo Vás chytíme 38 00:00:00
64 Krejčok Jaromír cz YOGi Racing Ostrava 37 00:00:00
65 Kněžík Roman cz Rubicon 36 00:00:00
66 Raška František cz CK Frenštát p.R. 35 00:00:00
67 Fitus cz 1.FC Mošting 34 00:00:00
68 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 33 00:00:00
69 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 32 00:00:00
70 Vilhelm Václav vk Olympáci 31 00:00:00
71 Rechtenberg Karel cz Olympáci 30 00:00:00
72 Míček Ondřej cz Gruppo Compatto 29 00:00:00
73 Kroutilová Zuzana cz Tilak Team 28 00:00:00
74 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 27 00:00:00
75 Kalina Marek cz Marathon Team Klimkovice 26 00:00:00
76 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 25 00:00:00
77 Knápek Martin cz Umpa Lumpa Uf Uf 24 00:00:00
78 Konečná Veronika cz SUNDANCE 23 00:00:00
79 Mrázek Jiří cz UFO Bike 22 00:00:00
80 Válková Lenka cz Marathon Team Klimkovice 21 00:00:00
81 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 20 00:00:00
82 Lacek Jiří cz Crashers Opava 19 00:00:00
83 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 18 00:00:00
84 Prokeš Zdeněk cz MHC Karviná 17 00:00:00
85 Kubínová Šárka cz Horolezecký Club Opava 16 00:00:00
86 Grigar Jiří cz CK Otice 15 00:00:00
87 Solczyková Renata cz MHC Karviná 14 00:00:00
88 Hüner Ondřej cz MTB 13 00:00:00
89 Figura Jan cz LK Mokré Lazce 12 00:00:00
90 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 11 00:00:00
91 Janeček Tomáš cz Elitní Vrchaři 10 00:00:00
92 Holub Aleš cz Elitní Vrchaři 9 00:00:00
93 Říčná Lenka cz UFO Bike 8 00:00:00
94 Hudeček Nikola cz UFO Bike 7 00:00:00
95 Šitavancová Ivana cz Umpa Lumpa Uf Uf 6 00:00:00
96 Škráček Karel cz Umpa Lumpa Uf Uf 5 00:00:00
97 Staufčík Radek cz Elitní Vrchaři 4 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...