Krásná, most - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Krásná, most - Lysá hora
Datum:
8. 11. 2014, 10:00
Délka:
5,2 km
Převýšení:
781 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
8 km/h

Porovnat s etapou 10.11.2018 | 14.11.2015 | 9.11.2013 | 5.1.2013 | 12.2.2012 | 17.12.2011 | 19.2.2011 | 18.12.2010 | 13.2.2010 | 19.12.2009 | 10.1.2009 | 29.11.2008 | 5.1.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 11.11.2014, 10:12:05
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:35:30 8,79 1.320 TR CR PB
2 Pytlík Jiří cz Jump Sport 445 00:36:18 8,60 1.291 CR
3 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 440 00:36:58 8,44 1.268
4 Holiš Martin cz BAP Pustevny 435 00:37:21 8,35 1.255 CR
5 Kozlovský Vladimír cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:37:42 8,28 1.243
6 Otevřel Vít cz Jump Sport 430 00:38:31 8,10 1.217 PB
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 428 00:39:08 7,97 1.197 PB
8 Ketner Karel cz Splašení goroli 426 00:39:31 7,90 1.186
9 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 424 00:39:38 7,87 1.182 PB
10 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 422 00:39:42 7,86 1.180 PB
11 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 420 00:40:08 7,77 1.168 PB
12 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 419 00:40:16 7,75 1.164 PB
13 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 418 00:40:18 7,74 1.163
14 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 417 00:40:21 7,73 1.161 PB
15 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 416 00:40:23 7,73 1.160 PB
16 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:40:33 7,69 1.156
17 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 414 00:40:46 7,65 1.149 PB
18 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:40:58 7,62 1.144 PB
19 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 412 00:41:10 7,58 1.138 PB
20 Šindelek Vladan cz Olympáci 411 00:41:41 7,49 1.124
21 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:41:49 7,46 1.121
22 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 409 00:41:52 7,45 1.119 PB
23 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 408 00:41:57 7,44 1.117
24 Ostruszka Michal cz JAPA sports & Běžecká skupina… 407 00:42:00 7,43 1.116 PB
25 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 406 00:42:06 7,41 1.113 PB
26 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 405 00:42:12 7,39 1.110
27 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 404 00:42:26 7,35 1.104
28 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:42:28 7,35 1.103
29 Blabla Tomáš cz Olympáci 402 00:42:34 7,33 1.101 PB
30 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 401 00:42:43 7,30 1.097 PB
31 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 400 00:42:46 7,30 1.096 PB
32 Svoboda Tomáš cz Olympáci 399 00:42:49 7,29 1.094 PB
33 Škrabánek Petr cz Jump Sport 398 00:42:55 7,27 1.092 CR PB
34 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 397 00:43:01 7,25 1.089
35 Benesz Radomir cz 396 00:43:08 7,23 1.086
36 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:43:11 7,23 1.085 PB
37 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 394 00:43:15 7,21 1.083
38 Valach Jakub cz The cooling birds 393 00:43:22 7,19 1.081
39 Lanc Vojtěch cz Splašení goroli 392 00:43:27 7,18 1.078
40 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 391 00:43:37 7,15 1.074 PB
41 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 390 00:43:45 7,13 1.071 PB
42 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 389 00:43:48 7,12 1.070
43 Fuciman Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 388 00:43:50 7,12 1.069
44 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 387 00:43:53 7,11 1.068
45 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 386 00:43:57 7,10 1.066
46 Lukáš Jakub cz JulboWay 385 00:44:07 7,07 1.062
47 Kozlovský Alexandr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 384 00:44:09 7,07 1.061
48 Lach Alan cz Racing Olešná 383 00:44:12 7,06 1.060 PB
49 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 382 00:44:14 7,05 1.059 PB
50 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 381 00:44:19 7,04 1.057
51 Kantor Miroslav cz Demon of Brothers 380 00:44:34 7,00 1.051
52 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 379 00:44:44 6,97 1.048 PB
53 Nutil Tomáš cz lepus.cz 378 00:44:48 6,96 1.046
54 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 377 00:44:57 6,94 1.042
55 Sobek Lumír cz 376 00:45:01 6,93 1.041 PB
56 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 375 00:45:04 6,92 1.040
57 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 374 00:45:05 6,92 1.039
58 Mrázek Tomáš cz lepus.cz 373 00:45:13 6,90 1.036
59 Řepa Vojtěch cz 372 00:45:17 6,89 1.035
60 Bujok Ondřej cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 371 00:45:21 6,88 1.033
61 Navrátil Michal cz The cooling birds 370 00:45:28 6,86 1.031 PB
62 Pavlík Víťa cz GO!GO! 369 00:45:31 6,85 1.030
63 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 368 00:45:33 6,85 1.029
64 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 367 00:45:37 6,84 1.027
65 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 366 00:45:39 6,83 1.027 PB
66 Lipták Radim cz Pepa Team F-M 365 00:45:42 6,83 1.025 PB
67 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 364 00:45:44 6,82 1.025 PB
68 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 363 00:45:45 6,82 1.024 PB
69 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 362 00:45:48 6,81 1.023
70 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 361 00:45:55 6,79 1.021
71 Czilling Petr cz JulboWay 360 00:46:00 6,78 1.019
72 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 359 00:46:14 6,75 1.014 PB
73 Vynikal Bedřich cz AVA 358 00:46:17 6,74 1.012 CR
74 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 357 00:46:19 6,74 1.012
75 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 356 00:46:23 6,73 1.010
76 Glombek Štěpán cz JAPA sports & Běžecká skupina… 355 00:46:26 6,72 1.009
77 Lichý Dušan cz Splašení goroli 354 00:46:31 6,71 1.007 PB
78 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 353 00:46:34 6,70 1.006 CR PB
79 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 352 00:46:40 6,69 1.004
80 Štverák Tomáš cz The cooling birds 351 00:46:42 6,68 1.003
81 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 350 00:46:44 6,68 1.003
82 Burian Jaroslav cz Beskydští nomádi 349 00:46:47 6,67 1.002
83 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 348 00:46:53 6,65 1.000
84 Filgas Ondřej cz pome Poruba 347 00:46:56 6,65 998
85 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 346 00:47:01 6,64 997 PB
86 Pavlorek Adam cz SK Oceláci Ostrava 345 00:47:04 6,63 996
87 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 344 00:47:06 6,62 995
88 Kempa Jan cz JulboWay 343 00:47:17 6,60 991
89 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 342 00:47:22 6,59 989
90 Kajánek Adam cz Tlapka 341 00:47:24 6,58 989
91 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 340 00:47:30 6,57 987
92 Pácha Zdeněk cz Olympáci 339 00:47:36 6,55 984 PB
93 Kozina Jan cz Abadzikra 338 00:47:42 6,54 982
94 Juran Radim cz BSC Opava 337 00:47:48 6,53 980 PB
95 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN.CZ 336 00:47:49 6,52 980
96 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 335 00:47:55 6,51 978
97 Polášek Vít cz Pearl iZUMi 334 00:48:00 6,50 976
98 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 333 00:48:06 6,49 974 PB
99 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 332 00:48:11 6,48 973
100 Chrobák Radek cz Janys Extreme Racing 331 00:48:13 6,47 972 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...