Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
29. 11. 2014, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
4 cm
Rychlost větru:
10 km/h

Porovnat s etapou 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 15.12.2014, 11:42:18
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:38:40 8,84 1.258 CR PB
2 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 445 00:39:12 8,72 1.241 CR PB
3 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 440 00:40:05 8,53 1.214 PB
4 Holiš Martin cz BAP Pustevny 435 00:40:23 8,47 1.205
5 Šindelek Pavel cz Olympáci 432 00:40:34 8,43 1.200 PB
6 Otevřel Vít cz Jump Sport 430 00:40:42 8,40 1.196 PB
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:41:31 8,24 1.172
8 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 426 00:42:02 8,14 1.158 PB
9 Stančík Bedřich cz lepus.cz 424 00:42:17 8,09 1.151 PB
10 Gaura Adam cz Splašení goroli 422 00:42:24 8,07 1.148
11 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 420 00:42:39 8,02 1.141 PB
12 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 419 00:42:44 8,00 1.139
13 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 418 00:42:48 7,99 1.137 PB
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 417 00:43:01 7,95 1.131
15 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 416 00:43:02 7,95 1.131 PB
16 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 415 00:43:07 7,93 1.129 PB
17 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 414 00:43:15 7,91 1.125
18 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 413 00:43:21 7,89 1.122 PB
19 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:43:25 7,88 1.121 PB
20 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:43:34 7,85 1.117 PB
21 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 410 00:43:43 7,82 1.113
22 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 409 00:43:44 7,82 1.113 PB
23 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 408 00:43:47 7,81 1.111 PB
24 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 407 00:43:51 7,80 1.110 PB
25 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:43:55 7,79 1.108 CR
26 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 405 00:44:11 7,74 1.101 PB
27 Valach Jakub cz The cooling birds 404 00:44:15 7,73 1.100
28 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 403 00:44:23 7,71 1.096 PB
29 Ponek Tibor sk Kyčerský trhači 402 00:44:26 7,70 1.095 PB
30 Kozlovský Alexandr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 401 00:44:33 7,68 1.092
31 Richter Ondřej cz AVA 400 00:44:34 7,67 1.092 PB
32 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 399 00:44:35 7,67 1.091 PB
33 Pavlík Víťa cz GO!GO! 398 00:44:42 7,65 1.089
34 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 397 00:44:43 7,65 1.088
35 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 396 00:44:50 7,63 1.085 PB
36 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 395 00:45:04 7,59 1.080
37 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 394 00:45:14 7,56 1.076
38 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 393 00:45:38 7,49 1.066
39 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 392 00:45:44 7,48 1.064
40 Benesz Radomir cz lepus.cz 391 00:45:47 7,47 1.063 PB
41 Škrabánek Petr cz Jump Sport 390 00:45:51 7,46 1.061
42 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 389 00:46:07 7,42 1.055 PB
43 Lukáš Jakub cz JulboWay 388 00:46:13 7,40 1.053 PB
44 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 387 00:46:17 7,39 1.051 PB
45 Blabla Tomáš cz Olympáci 386 00:46:25 7,37 1.048
46 Gajdoš Peter sk 385 00:46:30 7,35 1.046 PB
47 Ručka Richard cz Jump Sport 384 00:46:39 7,33 1.043
48 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 383 00:46:48 7,31 1.040 PB
49 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 382 00:46:55 7,29 1.037
50 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 381 00:47:00 7,28 1.035
51 Ondřejka Míra cz CK Continental Frenštát p.R. 380 00:47:02 7,27 1.035
52 Sobek Lumír cz 379 00:47:04 7,27 1.034 PB
53 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 378 00:47:08 7,26 1.032
54 Raška Daniel cz 377 00:47:11 7,25 1.031 PB
55 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 376 00:47:18 7,23 1.029 PB
56 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 375 00:47:25 7,21 1.026
57 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 374 00:47:28 7,21 1.025 PB
58 Nutil Tomáš cz lepus.cz 373 00:47:36 7,18 1.022 PB
59 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 372 00:47:48 7,15 1.018 PB
60 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 371 00:47:51 7,15 1.017
61 Heinrich Lukáš cz Bike Style 370 00:48:00 7,13 1.014
62 Lach Alan cz Racing Olešná 369 00:48:06 7,11 1.012
63 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 368 00:48:14 7,09 1.009
64 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 367 00:48:15 7,09 1.008
65 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 366 00:48:17 7,08 1.008
66 Mrázek Tomáš cz lepus.cz 365 00:48:21 7,07 1.006
67 Marek Miroslav cz 364 00:48:35 7,04 1.002
68 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 363 00:48:43 7,02 999
69 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 362 00:48:46 7,01 998
70 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 361 00:48:51 7,00 996 PB
71 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 360 00:48:59 6,98 993
72 Grimm Martin cz 359 00:49:04 6,97 992 PB
73 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 358 00:49:10 6,96 990 PB
74 Kantor Miroslav cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 357 00:49:24 6,92 985
75 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 356 00:49:27 6,92 984
76 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 355 00:49:28 6,91 984
77 Pácha Zdeněk cz Olympáci 354 00:49:32 6,90 982
78 Delingerová Marie cz AVA 353 00:49:35 6,90 981
79 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 352 00:49:38 6,89 980
80 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 351 00:49:42 6,88 979
81 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 350 00:49:48 6,87 977 PB
82 Řepa Vojtěch cz 349 00:49:50 6,86 976
83 Mayer Matthew gb Team GB!!! 348 00:49:52 6,86 976 PB
84 Kajánek Adam cz SALOMON-RUN.CZ 347 00:49:54 6,85 975
85 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 346 00:50:01 6,84 973 PB
86 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 345 00:50:05 6,83 972 PB
87 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 344 00:50:07 6,82 971 PB
88 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 343 00:50:21 6,79 966
89 Kufa Štěpán cz 342 00:50:26 6,78 965
90 Oswald Pavel cz Matrix Team 341 00:50:33 6,77 963 PB
91 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 340 00:50:36 6,76 962
92 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 339 00:50:38 6,75 961
93 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 338 00:50:40 6,75 960
94 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 337 00:50:41 6,75 960 PB
95 Baletka Stanislav cz Funny team 336 00:50:42 6,75 960 PB
96 Bujok Ondřej cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 335 00:50:45 6,74 959
97 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 334 00:50:49 6,73 958 PB
98 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 333 00:50:51 6,73 957
99 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 332 00:50:53 6,72 956 PB
100 Vybíral Lukáš cz Silný Team Uničov 331 00:50:55 6,72 956
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...