Ostravice, železniční přejezd - night - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
21. 12. 2014, 16:30
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
3 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.12.2014, 10:49:56
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:41:23 9,86 1.274 TR CR PB
2 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 445 00:42:17 9,65 1.247 PB
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:43:08 9,46 1.223
4 Holiš Martin cz BAP Pustevny 435 00:43:52 9,30 1.202 CR
5 Otevřel Vít cz Jump Sport 432 00:44:25 9,19 1.187
6 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:44:34 9,15 1.183 PB
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:45:17 9,01 1.165 PB
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 426 00:45:35 8,95 1.157 PB
9 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 424 00:46:07 8,85 1.144 PB
10 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 422 00:46:13 8,83 1.141 PB
11 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 420 00:46:28 8,78 1.135
12 Žuska Marcel cz lepus.cz 419 00:46:41 8,74 1.130 PB
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 418 00:46:45 8,73 1.128
14 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 417 00:46:51 8,71 1.126
15 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 416 00:47:02 8,67 1.121 PB
16 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 415 00:47:10 8,65 1.118
17 Stančík Bedřich cz lepus.cz 414 00:47:12 8,64 1.117 PB
18 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 413 00:47:14 8,64 1.117 PB
19 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 412 00:47:26 8,60 1.112 PB
20 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 411 00:47:43 8,55 1.105
21 Kovář Roman cz AVA 410 00:47:55 8,51 1.101
22 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 409 00:48:10 8,47 1.095
23 Böhm Radek cz lepus.cz 408 00:48:13 8,46 1.094
24 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 407 00:48:22 8,44 1.090 PB
25 Kozlovský Alexandr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:48:25 8,43 1.089 CR
26 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 405 00:48:27 8,42 1.089 PB
27 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 404 00:48:35 8,40 1.086
28 Juračák Erik cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 403 00:48:58 8,33 1.077 CR
29 Richter Ondřej cz AVA 402 00:49:00 8,33 1.076 PB
30 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 401 00:49:02 8,32 1.076
31 Lukáš Jakub cz JulboWay 400 00:49:06 8,31 1.074 PB
32 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 399 00:49:20 8,27 1.069
33 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 398 00:49:30 8,24 1.065
34 Pavlík Víťa cz GO!GO! 397 00:49:36 8,23 1.063
35 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 396 00:49:45 8,20 1.060
36 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:49:56 8,17 1.056
37 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 394 00:50:36 8,06 1.042
38 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 393 00:50:48 8,03 1.038
39 Lach Alan cz Racing Olešná 392 00:50:56 8,01 1.035 PB
40 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 391 00:51:02 7,99 1.033
41 Malý Lukáš cz 390 00:51:06 7,98 1.032
42 Šindelek Daniel cz Olympáci 389 00:51:10 7,97 1.031 PB
43 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 388 00:51:17 7,96 1.028 PB
44 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 387 00:51:20 7,95 1.027
45 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 386 00:51:26 7,93 1.025 PB
46 Glajcar Jakub pl 385 00:51:36 7,91 1.022
47 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 384 00:51:45 7,88 1.019
48 Staš Michal cz Beskydští nomádi 383 00:51:50 7,87 1.017
49 Ručka Richard cz Jump Sport 382 00:51:56 7,86 1.016
50 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 381 00:51:58 7,85 1.015 PB
51 Ondřejka Míra cz CK Continental Frenštát p.R. 380 00:51:59 7,85 1.015
52 Liška Andrej sk Manín Považská Bystrica 379 00:52:01 7,84 1.014
53 Delingerová Marie cz AVA 378 00:52:03 7,84 1.013
54 Škrabánek Petr cz Jump Sport 377 00:52:20 7,80 1.008
55 Blabla Tomáš cz Olympáci 376 00:52:27 7,78 1.006
56 Kantor Miroslav cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 375 00:52:32 7,77 1.004
57 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 374 00:52:40 7,75 1.001
58 Sobek Lumír cz 373 00:53:01 7,70 995
59 Czilling Petr cz JulboWay 372 00:53:05 7,69 994
60 Knopp Petr cz 371 00:53:09 7,68 992
61 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 370 00:53:11 7,67 992 PB
62 Grimm Martin cz 369 00:53:12 7,67 991 PB
63 Píša Martin vk 368 00:53:14 7,66 991
64 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 367 00:53:29 7,63 986 PB
65 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 366 00:53:30 7,63 986
66 Raška Daniel cz 365 00:53:31 7,62 985
67 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 364 00:53:34 7,62 985 PB
68 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 363 00:53:48 7,58 980 PB
69 Malý Tomáš cz 362 00:53:49 7,58 980
70 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 361 00:53:50 7,58 980 PB
71 Belej David cz Medvěd z lesa 360 00:54:04 7,55 975 PB
72 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 359 00:54:12 7,53 973
73 Benesz Radomir cz lepus.cz 358 00:54:13 7,53 973 PB
74 Ryzí Martin cz SK Fighter Inside 357 00:54:21 7,51 970 PB
75 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 356 00:54:28 7,49 968
76 Černoch Ondřej cz 355 00:54:33 7,48 967
77 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 354 00:54:35 7,47 966
78 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 353 00:54:36 7,47 966 PB
79 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 352 00:54:50 7,44 962
80 Václavík Michael cz Pržno 351 00:54:56 7,43 960 PB
81 Vybíral Lukáš cz Silný Team Uničov 350 00:54:59 7,42 959
82 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 349 00:55:02 7,41 958 PB
83 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 348 00:55:03 7,41 958
84 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 347 00:55:05 7,41 957
85 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 346 00:55:11 7,39 956 PB
86 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 345 00:55:16 7,38 954 PB
87 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 344 00:55:18 7,38 954 PB
88 Sejkora David cz X-Trail Orlová 343 00:55:20 7,37 953
89 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 342 00:55:30 7,35 950
90 Křižák Petr cz Jump Sport 341 00:55:35 7,34 949
91 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 340 00:55:44 7,32 946 PB
92 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 339 00:55:48 7,31 945
93 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 338 00:55:53 7,30 944
94 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 337 00:55:56 7,29 943 PB
95 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 336 00:55:58 7,29 942 CR PB
96 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 335 00:56:12 7,26 938
97 Řepa Vojtěch cz 334 00:56:20 7,24 936
98 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 333 00:56:23 7,24 935 PB
99 Pácha Zdeněk cz Olympáci 332 00:56:26 7,23 935
100 Bujok Ondřej cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 331 00:56:30 7,22 933
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...