Ostravice, hřiště - silvestrovská - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2014, 09:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-11 °C
Množství sněhu:
28 cm
Rychlost větru:
13 km/h

Porovnat s etapou 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 6.1.2015, 13:19:17
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:50:18 10,50 1.062
2 Chrascina Marek cz Splašení goroli 445 00:50:28 10,46 1.058 CR PB
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:51:24 10,27 1.039 PB
4 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:51:35 10,24 1.035
5 Otevřel Vít cz Jump Sport 432 00:52:34 10,04 1.016 PB
6 Rubič Daniel cz New Balance Team 430 00:53:14 9,92 1.003
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:53:39 9,84 995 PB
8 Damek Milan cz Splašení goroli 426 00:53:55 9,79 990 PB
9 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:54:07 9,76 987 PB
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 422 00:54:31 9,69 980
11 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 420 00:54:55 9,61 972
12 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 419 00:55:14 9,56 967 PB
13 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 418 00:55:20 9,54 965 PB
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 417 00:55:33 9,50 961
15 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 416 00:55:46 9,47 958
16 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 415 00:56:07 9,41 952 PB
17 Kozlovský Alexandr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:56:18 9,38 948 CR
18 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 413 00:56:31 9,34 945
19 Pavlík Víťa cz GO!GO! 412 00:56:37 9,33 943 PB
20 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:56:43 9,31 942
21 Žuska Marcel cz lepus.cz 410 00:56:48 9,30 940 PB
22 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 409 00:56:50 9,29 940
23 Ostruszka Michal cz JAPA sports & Běžecká skupina… 408 00:56:55 9,28 938
24 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 407 00:57:04 9,25 936 PB
25 Čer Tomáš cz X-Trail Orlová 406 00:57:15 9,22 933
26 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 405 00:57:20 9,21 931 PB
27 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 404 00:57:29 9,19 929
28 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 403 00:57:36 9,17 927 PB
29 Stančík Bedřich cz lepus.cz 402 00:57:45 9,14 925 PB
30 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 401 00:58:04 9,09 920
31 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 400 00:58:16 9,06 916 PB
32 Richter Ondřej cz AVA 399 00:58:28 9,03 913 PB
33 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 398 00:59:18 8,90 901
34 Strnad Václav cz Inkospor Team 397 00:59:24 8,89 899
35 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 396 00:59:33 8,87 897
36 Ručka Richard cz Jump Sport 395 00:59:50 8,82 892
37 Blabla Tomáš cz Olympáci 394 01:00:14 8,77 887
38 Böhm Radek cz lepus.cz 393 01:00:22 8,75 885
39 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 392 01:00:30 8,73 883 PB
40 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 391 01:00:42 8,70 880 PB
41 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 390 01:00:58 8,66 876
42 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 389 01:01:12 8,63 873 PB
43 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 388 01:01:21 8,61 870
44 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 387 01:01:26 8,59 869
45 Sobek Lumír cz 386 01:01:27 8,59 869
46 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 385 01:01:31 8,58 868 PB
47 Škrabánek Petr cz Jump Sport 384 01:01:37 8,57 867
48 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 383 01:01:44 8,55 865
49 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 382 01:01:50 8,54 864
50 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 381 01:02:09 8,50 859
51 Krupa Przemyslaw pl 380 01:02:18 8,48 857
52 Delingerová Marie cz AVA 379 01:02:19 8,47 857
53 Grimm Martin cz 378 01:02:39 8,43 852 PB
54 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 377 01:03:12 8,35 845
55 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 376 01:03:14 8,35 844
56 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 375 01:03:16 8,35 844
57 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 374 01:03:26 8,32 842
58 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 373 01:03:30 8,31 841
59 Řepa Vojtěch cz 372 01:03:55 8,26 835
60 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 371 01:04:05 8,24 833
61 Hrubý Daniel cz VZS Ostrava 370 01:04:34 8,18 827
62 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 369 01:04:36 8,17 827 PB
63 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 368 01:04:37 8,17 826 CR PB
64 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 367 01:04:38 8,17 826
65 Sejkora David cz X-Trail Orlová 366 01:04:40 8,16 826 PB
66 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 365 01:04:43 8,16 825
67 Nutil Tomáš cz lepus.cz 364 01:04:49 8,15 824
68 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 363 01:04:52 8,14 823 PB
69 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 362 01:04:58 8,13 822
70 Václavík Michael cz Pržno 361 01:05:14 8,09 819 PB
71 Mayer Matthew gb Team GB!!! 360 01:05:16 8,09 818 PB
72 Kantor Miroslav cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 359 01:05:29 8,06 815
73 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 358 01:05:35 8,05 814
74 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 357 01:05:37 8,05 814
75 Juračák Erik cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 356 01:05:40 8,04 813
76 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 355 01:05:49 8,02 811
77 Pácha Zdeněk cz Olympáci 354 01:05:52 8,02 811
78 Píša Martin vk FCB StarsHollow Frenštát p.R. 353 01:05:57 8,01 810
79 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 352 01:05:58 8,00 809
80 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 351 01:06:04 7,99 808
81 Vybíral Lukáš cz Silný Team Uničov 350 01:06:12 7,98 807
82 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 349 01:06:20 7,96 805
83 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 348 01:06:24 7,95 804 PB
84 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 347 01:06:28 7,94 803
85 Juran Radim cz BSC Opava 346 01:06:44 7,91 800
86 Czilling Petr cz JulboWay 345 01:06:46 7,91 800
87 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 344 01:06:51 7,90 799 PB
88 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 343 01:07:00 7,88 797
89 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 342 01:07:13 7,86 794
90 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 341 01:07:22 7,84 793
91 Černoch Ondřej cz 340 01:07:31 7,82 791
92 Vynikal Bedřich cz AVA 339 01:07:33 7,82 791
93 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 338 01:07:43 7,80 789
94 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 337 01:07:55 7,77 786
95 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 336 01:08:05 7,76 784 PB
96 Lichý Dušan cz Splašení goroli 335 01:08:08 7,75 784
97 Krupa Luboš cz Lubíci 334 01:08:10 7,75 783 PB
98 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 333 01:08:11 7,74 783
99 Kimla Jan cz Olympáci 332 01:08:15 7,74 782
100 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN.CZ 331 01:08:18 7,73 782 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...