Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
17. 1. 2015, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
35 cm
Rychlost větru:
15 km/h

Porovnat s etapou 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 18.1.2015, 18:45:48
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:42:47 9,12 1.192
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 445 00:43:25 8,98 1.175 PB
3 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 440 00:43:34 8,95 1.171
4 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:43:36 8,94 1.170
5 Šindelek Pavel cz Olympáci 432 00:45:11 8,63 1.129
6 Kozlovský Alexandr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:45:19 8,61 1.125 CR
7 Otevřel Vít cz Jump Sport 428 00:45:44 8,53 1.115
8 Kovář Roman cz AVA 426 00:46:23 8,41 1.100
9 Žuska Marcel cz lepus.cz 424 00:46:33 8,38 1.096 PB
10 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:46:38 8,36 1.094 PB
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 420 00:46:48 8,33 1.090
12 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 419 00:46:52 8,32 1.088
13 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 418 00:46:56 8,31 1.087
14 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 417 00:47:13 8,26 1.080
15 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 416 00:47:17 8,25 1.079
16 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 415 00:47:25 8,22 1.076 PB
17 Richter Ondřej cz AVA 414 00:47:34 8,20 1.072 PB
18 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 413 00:47:40 8,18 1.070
19 Böhm Radek cz lepus.cz 412 00:47:50 8,15 1.066
20 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 411 00:47:57 8,13 1.064
21 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 410 00:48:04 8,11 1.061
22 Stančík Bedřich cz lepus.cz 409 00:48:12 8,09 1.058
23 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:48:24 8,06 1.054
24 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:48:26 8,05 1.053 PB
25 Zemaník Jan cz Jump Sport 406 00:48:31 8,04 1.051
26 Pavlík Víťa cz GO!GO! 405 00:48:43 8,01 1.047
27 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 404 00:49:00 7,96 1.041
28 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:49:15 7,92 1.036
29 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 402 00:49:21 7,90 1.033
30 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 401 00:49:36 7,86 1.028
31 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 400 00:49:48 7,83 1.024
32 Blabla Tomáš cz Olympáci 399 00:49:53 7,82 1.022
33 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 398 00:50:07 7,78 1.018
34 Benesz Radomir cz lepus.cz 397 00:50:28 7,73 1.011
35 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 396 00:50:39 7,70 1.007
36 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 395 00:50:56 7,66 1.001
37 Ručka Richard cz Jump Sport 394 00:51:01 7,64 1.000
38 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 393 00:51:06 7,63 998 PB
39 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 392 00:51:15 7,61 995
40 Juračák Erik cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 391 00:51:22 7,59 993
41 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 390 00:51:24 7,59 992
42 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 389 00:51:29 7,58 991
43 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 388 00:51:32 7,57 990
44 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 387 00:51:36 7,56 988
45 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 386 00:51:38 7,55 988
46 Delingerová Marie cz AVA 385 00:51:44 7,54 986
47 Škrabánek Petr cz Jump Sport 384 00:51:49 7,53 984
48 Velička Petr cz TJ Rudá hvězda Lubno 383 00:51:59 7,50 981
49 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 382 00:52:03 7,49 980
50 Krupa Przemyslaw pl 381 00:52:06 7,49 979
51 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 380 00:52:12 7,47 977
52 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 379 00:52:18 7,46 975 PB
53 Kajánek Adam cz SALOMON-RUN.CZ 378 00:52:25 7,44 973 PB
54 Sobek Lumír cz 377 00:52:32 7,42 971
55 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 376 00:52:36 7,41 970
56 Lach Alan cz Racing Olešná 375 00:52:38 7,41 969
57 Malý Lukáš cz 374 00:52:46 7,39 967 PB
58 Mayer Matthew gb Team GB!!! 373 00:52:47 7,39 966 PB
59 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 372 00:52:49 7,38 966 PB
60 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 371 00:53:02 7,35 962
61 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 370 00:53:12 7,33 959
62 Grimm Martin cz 369 00:53:18 7,32 957
63 Nutil Tomáš cz lepus.cz 368 00:53:29 7,29 954
64 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 367 00:53:50 7,24 947
65 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 366 00:53:58 7,23 945 PB
66 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 365 00:54:05 7,21 943
67 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 364 00:54:06 7,21 943
68 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 363 00:54:20 7,18 939 PB
69 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 362 00:54:34 7,15 935
70 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 361 00:54:45 7,12 932
71 Sejkora David cz X-Trail Orlová 360 00:54:57 7,10 928 PB
72 Vlach Jiří cz O' team 359 00:54:59 7,09 928
73 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 358 00:55:01 7,09 927
74 Oswald Pavel cz Matrix Team 357 00:55:17 7,05 923
75 Jasiok Lumír cz Trek 1324 356 00:55:30 7,03 919 PB
76 Levinský Lukáš cz Matrix Team 355 00:55:39 7,01 916 PB
77 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 354 00:55:48 6,99 914 PB
78 Krupa Luboš cz Lubíci 353 00:55:49 6,99 914 PB
79 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 352 00:55:53 6,98 913
80 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 351 00:55:56 6,97 912
81 Malý Tomáš cz 350 00:55:57 6,97 912
82 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 349 00:56:05 6,95 909
83 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 348 00:56:14 6,94 907
84 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 347 00:56:15 6,93 907
85 Kozina Jan cz Abadzikra 346 00:56:22 6,92 905
86 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 345 00:56:29 6,90 903
87 Kantor Miroslav cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 344 00:56:35 6,89 901
88 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 343 00:56:37 6,89 901
89 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 342 00:56:39 6,88 900
90 Černoch Ondřej cz 341 00:56:46 6,87 898
91 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 340 00:56:49 6,86 898
92 Baletka Stanislav cz Funny team 339 00:56:59 6,84 895
93 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 338 00:57:07 6,83 893
94 Kučera Roman cz Team LightBIKE 337 00:57:13 6,82 891
95 Doležal Filip cz VZS Ostrava 336 00:57:17 6,81 890
96 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 335 00:57:27 6,79 888
97 Křižák Petr cz Jump Sport 334 00:57:28 6,79 887 PB
98 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 333 00:57:36 6,77 885
99 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 332 00:57:37 6,77 885
100 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN.CZ 331 00:57:40 6,76 884
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...