Malenovice, hotel Petr Bezruč - night - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
25. 1. 2015, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
60 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 27.1.2019 | 28.1.2018 | 29.1.2017 | 24.1.2016 | 2.2.2014 | 18.2.2012 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 26.1.2015, 14:55:26
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:44:02 8,45 1.090
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 445 00:44:34 8,35 1.077
3 Kozlovský Vladimír cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 440 00:44:57 8,28 1.068
4 Otevřel Vít cz Jump Sport 435 00:45:47 8,13 1.048
5 Šindelek Pavel cz Olympáci 432 00:46:30 8,00 1.032
6 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 430 00:47:22 7,85 1.013
7 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 428 00:48:19 7,70 993 PB
8 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 426 00:48:27 7,68 991
9 Pytlík Jiří cz Jump Sport 424 00:48:53 7,61 982
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 422 00:48:56 7,60 981
11 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 420 00:49:03 7,58 979
12 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 419 00:49:10 7,57 976
13 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:49:25 7,53 971
14 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 417 00:49:30 7,52 970
15 Blabla Tomáš cz Olympáci 416 00:50:02 7,44 959
16 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:50:09 7,42 957
17 Pavlík Víťa cz GO!GO! 414 00:50:32 7,36 950 PB
18 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:50:55 7,31 943
19 Ručka Richard cz Jump Sport 412 00:50:59 7,30 941 PB
20 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 411 00:51:33 7,22 931 CR
21 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 410 00:52:00 7,15 923
22 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:52:33 7,08 913
23 Sobek Lumír cz 408 00:52:38 7,07 912
24 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 407 00:52:51 7,04 908
25 Juračák Erik cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 406 00:53:24 6,97 899
26 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 405 00:53:25 6,96 899
27 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 404 00:53:34 6,94 896
28 Lach Alan cz Racing Olešná 403 00:53:48 6,91 892
29 Škrabánek Petr cz Jump Sport 402 00:54:22 6,84 883
30 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 401 00:54:40 6,80 878
31 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 400 00:54:54 6,78 874
32 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 399 00:55:03 6,76 872
33 Píša Martin vk FCB StarsHollow Frenštát p.R. 398 00:55:06 6,75 871 PB
34 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 397 00:55:07 6,75 871 CR
35 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 396 00:55:17 6,73 868
36 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 395 00:55:24 6,71 866
37 Oswald Pavel cz Matrix Team 394 00:55:34 6,69 864
38 Sejkora David cz X-Trail Orlová 393 00:55:47 6,67 860
39 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 392 00:56:06 6,63 856
40 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 391 00:56:18 6,61 853
41 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 390 00:56:20 6,60 852 PB
42 Krupa Luboš cz Lubíci 389 00:56:38 6,57 848
43 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 388 00:56:43 6,56 846
44 Pácha Zdeněk cz Olympáci 387 00:56:46 6,55 846
45 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 386 00:56:52 6,54 844
46 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 385 00:57:01 6,52 842
47 Melčák Tomáš cz 384 00:58:01 6,41 827
48 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 383 00:58:09 6,40 825
49 Levinský Lukáš cz Matrix Team 382 00:58:13 6,39 825 PB
50 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 381 00:58:21 6,38 823 PB
51 Baletka Stanislav cz Funny team 380 00:58:25 6,37 822
52 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 379 00:58:30 6,36 821 PB
53 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 378 00:58:34 6,35 820
54 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 377 00:58:38 6,34 819
55 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 376 00:58:40 6,34 818
56 Waloszek Vlastislav cz SALOMON-RUN.CZ 375 00:58:42 6,34 818
57 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 374 00:58:53 6,32 815
58 Řepa Vojtěch cz 373 00:59:03 6,30 813
59 Bierski Jan pl 372 00:59:17 6,27 810
60 Šindel Martin cz HO Studénka 371 00:59:25 6,26 808
61 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 370 00:59:30 6,25 807
62 Tyleček Václav cz JAPA sports & Běžecká skupina… 369 00:59:37 6,24 805
63 Doležal Filip cz VZS Ostrava 368 00:59:51 6,22 802
64 Cooney Drew us Team GB!!! 367 01:00:06 6,19 799
65 Mrůzek Michal cz synci z Kateřinek 366 01:00:11 6,18 798
66 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 365 01:00:22 6,16 795
67 Pech David cz Tučňáčí Tandem 364 01:00:38 6,14 792
68 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 363 01:00:58 6,10 787
69 Javorek Lukáš cz Kalit team Ostrava 362 01:01:01 6,10 787
70 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 361 01:01:28 6,05 781
71 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 360 01:01:30 6,05 780
72 Stojanovič Teodor cz Run4Fun 359 01:01:32 6,05 780
73 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 358 01:01:35 6,04 779
74 Krupa Lubomír cz Lubíci 357 01:02:00 6,00 774
75 Tešnar Tomáš cz 356 01:02:03 6,00 774
76 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 355 01:02:42 5,93 766
77 Družba Lukáš cz Baláž Extreme-Team Ostrava 354 01:02:44 5,93 765
78 Bortel Jaroslav cz 353 01:02:46 5,93 765
79 Rozmahel Radek cz 352 01:02:52 5,92 764
80 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 351 01:02:56 5,91 763 PB
81 Červenka Dalibor cz TT Ostrava 350 01:03:40 5,84 754
82 Bordovský Lukáš cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 349 01:04:26 5,77 745
83 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 348 01:04:33 5,76 744
84 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 347 01:04:47 5,74 741
85 Kovář Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 346 01:04:55 5,73 739
86 Klus Daniel cz MH BIKE 345 01:05:01 5,72 738
87 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 344 01:05:25 5,69 734
88 Misiarz Petr cz Trek 1324 343 01:05:30 5,68 733
89 Zeman Radek cz Opavské dupy 342 01:05:35 5,67 732
90 Votýpka Antonín cz 341 01:05:36 5,67 732
91 Harabiš Radim vk SK Valašského království 340 01:05:39 5,67 731
92 Kaluža Luboš cz 339 01:05:56 5,64 728
93 Vacula Lukáš cz 338 01:06:27 5,60 722
94 Musil Jan cz SK Oceláci Ostrava 337 01:06:42 5,58 720
95 Konieczny Jiří cz JAPA sports & Běžecká skupina… 336 01:06:45 5,57 719
96 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 335 01:06:53 5,56 718
97 Kusznír Jan cz 334 01:06:54 5,56 717
98 Janko Dalibor cz VZS Ostrava 333 01:07:10 5,54 715
99 Kimla Martin cz Olympáci 332 01:07:26 5,52 712
100 Bohatá Anna cz Jump Sport 331 01:07:30 5,51 711
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...