Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
31. 1. 2015, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
90 cm
Rychlost větru:
30 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 1.2.2015, 21:41:17
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:47:07 8,66 1.119
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:47:43 8,55 1.105
3 Otevřel Vít cz Jump Sport 440 00:48:07 8,48 1.096
4 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:48:35 8,40 1.086
5 Šindelek Pavel cz Olympáci 432 00:48:36 8,40 1.085
6 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 430 00:49:30 8,24 1.065
7 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:50:41 8,05 1.041
8 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 426 00:50:51 8,02 1.037
9 Pytlík Jiří cz Jump Sport 424 00:51:12 7,97 1.030
10 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 422 00:51:23 7,94 1.026
11 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 420 00:51:34 7,91 1.023
12 Kovář Roman cz AVA 419 00:51:40 7,90 1.021
13 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 418 00:51:47 7,88 1.018
14 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 417 00:52:32 7,77 1.004
15 Ručka Richard cz Jump Sport 416 00:53:03 7,69 994
16 Pavlík Víťa cz GO!GO! 415 00:53:12 7,67 991
17 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:53:20 7,65 989
18 Ryška Vít cz SK Valašského království 413 00:53:26 7,64 987
19 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:53:27 7,63 987
20 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 411 00:53:31 7,62 985
21 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 410 00:54:04 7,55 975
22 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 409 00:54:14 7,52 972
23 Blabla Tomáš cz Olympáci 408 00:54:17 7,52 972
24 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 407 00:54:22 7,50 970
25 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 406 00:54:55 7,43 960
26 Kozlovský Alexandr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 405 00:55:57 7,29 943
27 Šindelek Vladan cz Olympáci 404 00:56:06 7,27 940
28 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:56:11 7,26 939
29 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 402 00:56:28 7,23 934
30 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 401 00:56:43 7,19 930
31 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 400 00:56:46 7,19 929
32 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 399 00:56:50 7,18 928
33 Šindelek Daniel cz Olympáci 398 00:56:52 7,17 927
34 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 397 00:57:03 7,15 924
35 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 396 00:57:18 7,12 920
36 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 395 00:57:40 7,08 915
37 Sobek Lumír cz 394 00:57:56 7,04 910
38 Ondřejka Míra cz CK Continental Frenštát p.R. 393 00:58:01 7,03 909
39 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 392 00:58:09 7,02 907
40 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 391 00:58:49 6,94 897
41 Škrabánek Petr cz Jump Sport 390 00:58:54 6,93 895
42 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 389 00:58:59 6,92 894
43 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 388 00:59:13 6,89 891
44 Vlach Jiří cz O' team 387 00:59:29 6,86 887
45 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 386 00:59:32 6,85 886
46 Sejkora David cz X-Trail Orlová 385 00:59:39 6,84 884
47 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 384 00:59:46 6,83 882
48 Juračák Erik cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 383 00:59:48 6,82 882
49 Kajánek Adam cz SALOMON-RUN.CZ 382 00:59:55 6,81 880
50 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 381 01:00:02 6,80 879 PB
51 Černoch Ondřej cz 380 01:00:24 6,75 873
52 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 379 01:00:27 6,75 872
53 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 378 01:00:30 6,74 872
54 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 377 01:00:41 6,72 869
55 Pácha Zdeněk cz Olympáci 376 01:00:48 6,71 867
56 Křižák Petr cz Jump Sport 375 01:00:51 6,71 867
57 Václavík Michael cz Pržno 374 01:00:52 6,70 866
58 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 373 01:00:54 6,70 866
59 Oswald Pavel cz Matrix Team 372 01:01:06 6,68 863
60 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 371 01:01:10 6,67 862
61 Levinský Lukáš cz Matrix Team 370 01:01:28 6,64 858
62 Krupa Luboš cz Lubíci 369 01:01:31 6,63 857
63 Mráz Jan cz 368 01:01:34 6,63 857
64 Chrobák Radek cz Janys Extreme Racing 367 01:01:45 6,61 854
65 Mayer Matthew gb Team GB!!! 366 01:01:50 6,60 853
66 Malý Lukáš cz 365 01:01:53 6,59 852
67 Žuska Marcel cz lepus.cz 364 01:02:02 6,58 850
68 Řepa Vojtěch cz 363 01:02:09 6,56 849
69 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 362 01:02:21 6,54 846
70 Navrátil Michal cz The cooling birds 361 01:02:32 6,52 843
71 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 360 01:02:35 6,52 843
72 Nutil Tomáš cz lepus.cz 359 01:02:43 6,51 841
73 Belej David cz Medvěd z lesa 358 01:02:51 6,49 839
74 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 357 01:02:54 6,49 838
75 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 356 01:03:00 6,48 837
76 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 355 01:03:01 6,47 837
77 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 354 01:03:06 6,47 836
78 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 353 01:03:06 6,47 836
79 Malý Tomáš cz 352 01:03:10 6,46 835
80 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 351 01:03:13 6,45 834
81 Rozmahel Radek cz 350 01:03:29 6,43 831
82 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 349 01:03:43 6,40 828
83 Pietrzyk Rostislav cz Kulturně sportovní klub… 348 01:03:51 6,39 826
84 Delingerová Marie cz AVA 347 01:03:55 6,38 825
85 Maniš Martin cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 346 01:04:02 6,37 824
86 Bierski Jan pl 345 01:04:11 6,36 822
87 Jasiok Lumír cz Trek 1324 344 01:04:14 6,35 821
88 Doležal Filip cz VZS Ostrava 343 01:04:20 6,34 820
89 Grimm Martin cz 342 01:04:28 6,33 818
90 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 341 01:04:30 6,33 818
91 Kubala Janusz cz 340 01:04:46 6,30 814
92 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 339 01:04:58 6,28 812
93 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 338 01:05:03 6,27 811
94 Kempa Jan cz JulboWay 337 01:05:06 6,27 810
95 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 336 01:05:07 6,27 810
96 Viej Roman cz JAPA sports & Běžecká skupina… 335 01:05:23 6,24 807
97 Melčák Tomáš cz 334 01:05:25 6,24 806
98 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 333 01:05:30 6,23 805
99 Collen Malcolm gb Team GB!!! 332 01:05:42 6,21 803
100 Šafrán Matěj cz SK Fighter Inside 331 01:06:28 6,14 793
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...