Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
14. 2. 2015, 10:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
135 cm
Rychlost větru:
68 km/h

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 23.2.2015, 17:32:39
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:54:44 9,65 976
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:55:30 9,51 962
3 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 440 00:56:24 9,36 947
4 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 435 00:57:42 9,15 925
5 Otevřel Vít cz Jump Sport 432 00:58:15 9,06 917
6 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 430 00:58:37 9,01 911
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:59:07 8,93 903
8 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:59:35 8,86 896
9 Šindelek Pavel cz Olympáci 424 00:59:52 8,82 892
10 Damek Milan cz Splašení goroli 422 01:00:17 8,76 886
11 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 420 01:00:41 8,70 880
12 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 419 01:01:09 8,63 873
13 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 418 01:01:21 8,61 870
14 Najvert Stanislav cz Adidas Team 417 01:01:29 8,59 869
15 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 416 01:01:35 8,57 867
16 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 415 01:01:40 8,56 866
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 01:01:57 8,52 862
18 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 413 01:02:16 8,48 858
19 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 01:02:21 8,47 856
20 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 411 01:02:25 8,46 856
21 Stančík Bedřich cz lepus.cz 410 01:02:29 8,45 855
22 Ručka Richard cz Jump Sport 409 01:02:46 8,41 851
23 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 408 01:02:58 8,39 848
24 Žuska Marcel cz lepus.cz 407 01:03:20 8,34 843
25 Pavlík Víťa cz GO!GO! 406 01:03:51 8,27 836
26 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 405 01:03:59 8,25 835
27 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 404 00:00:00
28 Blabla Tomáš cz Olympáci 403 01:04:55 8,13 823
29 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 402 01:05:04 8,11 821
30 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 401 01:05:08 8,11 820
31 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 400 01:05:17 8,09 818
32 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 399 01:06:24 7,95 804
33 Sobek Lumír cz 398 01:06:27 7,95 804
34 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 397 01:06:35 7,93 802
35 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 396 01:06:38 7,92 801
36 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 01:06:45 7,91 800 PB
37 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 394 01:07:01 7,88 797
38 Škrabánek Petr cz Jump Sport 393 01:07:06 7,87 796
39 Sejkora David cz X-Trail Orlová 392 01:07:19 7,84 793
40 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 391 01:07:34 7,81 790
41 Šindelek Daniel cz Olympáci 390 01:07:49 7,79 787
42 Benesz Radomir cz lepus.cz 389 01:08:01 7,76 785
43 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 388 01:08:08 7,75 784
44 Lach Alan cz Racing Olešná 387 01:08:12 7,74 783
45 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 386 01:08:17 7,73 782
46 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 385 01:08:44 7,68 777
47 Černoch Ondřej cz 384 01:09:04 7,64 773
48 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 383 01:09:06 7,64 773
49 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 382 01:09:06 7,64 773
50 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 381 01:09:08 7,64 772
51 Grimm Martin cz 380 01:09:09 7,64 772
52 Delingerová Marie cz AVA 379 01:09:14 7,63 771
53 Pácha Zdeněk cz Olympáci 378 01:09:30 7,60 768
54 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 377 01:09:35 7,59 767
55 Řepa Vojtěch cz 376 01:09:40 7,58 767
56 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 375 01:09:55 7,55 764
57 Mayer Matthew gb Team GB!!! 374 01:10:09 7,53 761
58 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 373 01:10:13 7,52 761
59 Frank Pavel cz AVA 372 01:10:22 7,50 759
60 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 371 01:10:36 7,48 756
61 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 370 01:10:56 7,44 753
62 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 369 01:11:20 7,40 749
63 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 368 01:11:28 7,39 747
64 Nutil Tomáš cz lepus.cz 367 01:12:03 7,33 741
65 Svoboda Tomáš cz Olympáci 366 01:12:16 7,31 739
66 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 365 01:12:30 7,28 737
67 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 364 01:12:34 7,28 736
68 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 363 01:12:54 7,24 733
69 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 362 01:12:56 7,24 732
70 Krupa Luboš cz Lubíci 361 01:12:58 7,24 732
71 Levinský Lukáš cz Matrix Team 360 01:12:58 7,24 732
72 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 359 01:13:05 7,22 731
73 Mráz Jan cz 358 01:13:08 7,22 730
74 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 357 01:13:42 7,16 725
75 Janas Karel cz Porubští Rafani 356 01:13:44 7,16 724
76 Collen Malcolm gb Team GB!!! 355 01:13:51 7,15 723
77 Jasiok Lumír cz Trek 1324 354 01:13:53 7,15 723
78 Šindel Martin cz HO Studénka 353 01:13:58 7,14 722
79 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 352 01:14:18 7,11 719
80 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 351 01:14:20 7,10 718
81 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 350 01:14:25 7,10 718
82 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 349 01:14:27 7,09 717
83 Bierski Jan pl 348 01:14:34 7,08 716
84 Viej Roman cz JAPA sports & Běžecká skupina… 347 01:14:39 7,07 715
85 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 346 01:14:47 7,06 714
86 Pech David cz Tučňáčí Tandem 345 01:15:35 6,99 707
87 Stojanovič Teodor cz Run4Fun 344 01:15:47 6,97 705
88 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 343 01:15:56 6,95 703
89 Kučera Roman cz Team LightBIKE 342 01:15:59 6,95 703
90 Bernard Adam cz 341 01:16:00 6,95 703
91 Doležal Filip cz VZS Ostrava 340 01:16:04 6,94 702
92 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 339 01:16:06 6,94 702
93 Kocián Daniel cz HUPNAKOLO.CZ 338 01:16:09 6,93 701
94 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 337 01:16:12 6,93 701
95 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 336 01:16:16 6,92 700
96 Fuciman Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 335 01:16:31 6,90 698
97 Kněžík Roman cz 334 01:16:33 6,90 698
98 Tešnar Tomáš cz 333 01:16:36 6,89 697
99 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 332 01:16:45 6,88 696
100 Robin Sedlář cz 331 01:17:08 6,85 692
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...