Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
22. 2. 2015, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
97 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 9.1.2016 | 8.11.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 23.2.2015, 06:44:09
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 450 00:43:01 9,90 1.145
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:43:20 9,83 1.137
3 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 440 00:44:50 9,50 1.099
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 435 00:45:43 9,32 1.078
5 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 432 00:46:17 9,20 1.064 PB
6 Kovář Roman cz AVA 430 00:46:40 9,13 1.056
7 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:47:06 9,04 1.046 PB
8 Otevřel Vít cz Jump Sport 426 00:47:34 8,96 1.036
9 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 424 00:47:44 8,92 1.032 PB
10 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 422 00:47:59 8,88 1.027
11 Pytlík Jiří cz Jump Sport 420 00:48:26 8,80 1.017
12 Pavlík Víťa cz GO!GO! 419 00:48:32 8,78 1.015 PB
13 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 418 00:48:35 8,77 1.014 PB
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 417 00:48:55 8,71 1.007
15 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 416 00:49:00 8,69 1.005 PB
16 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 415 00:49:38 8,58 992
17 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 414 00:50:17 8,47 980
18 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:50:42 8,40 972
19 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:51:27 8,28 957
20 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:51:41 8,24 953
21 Blabla Tomáš cz Olympáci 410 00:51:43 8,24 952
22 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 409 00:51:49 8,22 951
23 Ručka Richard cz Jump Sport 408 00:52:20 8,14 941
24 Žuska Marcel cz lepus.cz 407 00:52:43 8,08 934
25 Sobek Lumír cz 406 00:52:49 8,07 933
26 Škrabánek Petr cz Jump Sport 405 00:52:58 8,04 930
27 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 404 00:53:03 8,03 929
28 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:53:06 8,02 928 PB
29 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 402 00:53:20 7,99 924 PB
30 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 401 00:53:35 7,95 919
31 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 400 00:53:37 7,95 919 PB
32 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 399 00:53:52 7,91 914
33 Levinský Lukáš cz Matrix Team 398 00:54:16 7,85 908 PB
34 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 397 00:54:30 7,82 904
35 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 396 00:54:52 7,76 898 PB
36 Sejkora David cz X-Trail Orlová 395 00:55:12 7,72 892 PB
37 Píša Martin vk FCB StarsHollow Frenštát p.R. 394 00:55:18 7,70 891
38 Benesz Radomir cz lepus.cz 393 00:55:19 7,70 891 PB
39 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 392 00:55:24 7,69 889
40 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 391 00:55:31 7,67 887
41 Oswald Pavel cz Matrix Team 390 00:55:39 7,65 885
42 Pácha Zdeněk cz Olympáci 389 00:55:43 7,65 884
43 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 388 00:55:53 7,62 881 PB
44 Kajánek Adam cz SALOMON-RUN.CZ 387 00:55:57 7,61 880 PB
45 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 386 00:56:07 7,59 878
46 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 385 00:56:08 7,59 878
47 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 384 00:56:09 7,59 877 PB
48 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 383 00:56:10 7,58 877
49 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 382 00:56:11 7,58 877
50 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 381 00:56:24 7,55 873
51 Glonek Jakub cz O' team 380 00:56:26 7,55 873
52 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 379 00:56:32 7,54 871
53 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 378 00:56:36 7,53 870
54 Václavík Michael cz Pržno 377 00:56:36 7,53 870 PB
55 Lach Alan cz Racing Olešná 376 00:56:40 7,52 869
56 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 375 00:56:44 7,51 868
57 Jasiok Lumír cz Trek 1324 374 00:56:50 7,50 867 PB
58 Řepa Vojtěch cz 373 00:56:53 7,49 866 PB
59 Grimm Martin cz 372 00:56:55 7,48 865
60 Nutil Tomáš cz lepus.cz 371 00:57:01 7,47 864
61 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 370 00:57:19 7,43 859 PB
62 Mayer Matthew gb Team GB!!! 369 00:57:26 7,42 858 PB
63 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 368 00:57:27 7,42 857
64 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 367 00:57:29 7,41 857
65 Juračák Erik cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 366 00:57:31 7,41 856
66 Czilling Petr cz JulboWay 365 00:57:35 7,40 855
67 Malý Lukáš cz 364 00:57:36 7,40 855
68 Janas Karel cz Porubští Rafani 363 00:57:38 7,39 855
69 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 362 00:57:44 7,38 853
70 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 361 00:57:50 7,37 852
71 Viej Roman cz JAPA sports & Běžecká skupina… 360 00:57:53 7,36 851 PB
72 Frank Pavel cz AVA 359 00:57:56 7,35 850
73 Černoch Ondřej cz 358 00:58:37 7,27 840
74 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 357 00:58:39 7,26 840
75 Przeczek Marek cz lepus.cz 356 00:59:26 7,17 829
76 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 355 00:59:38 7,14 826 PB
77 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 354 00:59:55 7,11 822
78 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 353 00:59:59 7,10 821
79 Krupa Luboš cz Lubíci 352 01:00:18 7,06 817 PB
80 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 351 01:00:22 7,06 816
81 Družba Lukáš cz Baláž Extreme-Team Ostrava 350 01:00:28 7,05 815
82 Kučera Roman cz Team LightBIKE 349 01:00:30 7,04 814
83 Mráz Jan cz 348 01:00:32 7,04 814
84 Prouza Robert cz Frenštát p.R. 347 01:00:34 7,03 813
85 Kubala Janusz cz 346 01:00:41 7,02 812
86 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 345 01:00:51 7,00 810 PB
87 Tomanec Karel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 344 01:01:04 6,98 807
88 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 343 01:01:05 6,97 806 PB
89 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 342 01:01:06 6,97 806
90 Kněžík Roman cz 341 01:01:16 6,95 804
91 Robin Sedlář cz 340 01:01:19 6,95 803 PB
92 Stojanovič Teodor cz Run4Fun 339 01:01:33 6,92 800
93 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 338 01:01:36 6,92 800
94 Collen Malcolm gb Team GB!!! 337 01:01:40 6,91 799
95 Vaňko Oldřich cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 336 01:01:51 6,89 796
96 Gromus Petr cz Vivatsport 335 01:01:51 6,89 796
97 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 334 01:01:54 6,88 796
98 Doležal Filip cz VZS Ostrava 333 01:01:59 6,87 795
99 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 332 01:02:05 6,86 793
100 Stöcker Richard cz Team LightBIKE 331 01:02:09 6,85 793
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...