Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2015
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
28. 2. 2015, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
100 cm
Rychlost větru:
10 km/h

Porovnat s etapou 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 2.3.2015, 07:32:03
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 900 00:42:41 8,01 1.140 PB
2 Hlaváč Lumír cz Sk Fuga CYKLOKRÁM 890 00:43:37 7,84 1.116 PB
3 Lichý Tomáš cz Splašení goroli 880 00:44:24 7,70 1.096
4 Horák Ondřej cz AVA 870 00:44:55 7,61 1.083
5 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 864 00:45:03 7,59 1.080
6 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 860 00:45:12 7,57 1.077
7 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 856 00:46:06 7,42 1.056
8 Kozlovský Vladimír cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 852 00:46:19 7,38 1.051
9 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 848 00:46:35 7,34 1.045
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 844 00:46:51 7,30 1.039
11 Bednář Daniel cz X-Trail Orlová 840 00:47:01 7,27 1.035
12 Šivic Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 838 00:47:09 7,25 1.032
13 Otevřel Vít cz Jump Sport 836 00:47:18 7,23 1.029
14 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 834 00:47:42 7,17 1.020
15 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 832 00:47:49 7,15 1.018 PB
16 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 830 00:47:55 7,14 1.016
17 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 828 00:48:09 7,10 1.011 PB
18 Pytlík Jiří cz Jump Sport 826 00:48:23 7,07 1.006
19 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 824 00:48:25 7,06 1.005
20 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 822 00:48:33 7,04 1.002
21 Grimm Martin cz 820 00:48:38 7,03 1.001 PB
22 Kovář Roman cz AVA 818 00:48:52 7,00 996
23 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 816 00:48:53 7,00 995
24 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 814 00:48:54 6,99 995
25 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 812 00:48:56 6,99 994
26 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 810 00:49:01 6,98 993
27 Malý Lukáš cz 808 00:49:05 6,97 991
28 Zemaník Jan cz Jump Sport 806 00:49:12 6,95 989
29 Beneš Petr cz YOGi Racing Ostrava 804 00:49:26 6,92 984
30 Řepa Vojtěch cz 802 00:49:32 6,90 982 PB
31 Böhm Radek cz lepus.cz 800 00:49:34 6,90 982
32 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 798 00:49:38 6,89 980
33 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN.CZ 796 00:49:41 6,88 979
34 Pavlík Víťa cz GO!GO! 794 00:49:43 6,88 979
35 Vlach Jiří cz O' team 792 00:49:50 6,86 976 PB
36 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 790 00:49:55 6,85 975
37 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 788 00:49:56 6,85 974
38 Damek Milan cz Splašení goroli 786 00:49:57 6,85 974
39 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 784 00:49:58 6,84 974
40 Šindelek Vladan cz Olympáci 782 00:50:02 6,84 973
41 Kučera Roman cz Team LightBIKE 780 00:50:03 6,83 972 PB
42 Mráz Jan cz 778 00:50:05 6,83 972 PB
43 Kubala Janusz cz 776 00:50:07 6,82 971
44 Černoch Ondřej cz 774 00:50:09 6,82 970 PB
45 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 772 00:50:10 6,82 970
46 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 770 00:50:12 6,81 969 PB
47 Sobek Lumír cz 768 00:50:15 6,81 968
48 Marek Lukáš cz SK Fighter Inside 766 00:50:19 6,80 967
49 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 764 00:50:22 6,79 966
50 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 762 00:50:27 6,78 965 PB
51 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 760 00:50:27 6,78 965 PB
52 Žuska Marcel cz lepus.cz 758 00:50:29 6,77 964
53 Strnadel Kuba cz TOBI SPORT INOV-8 756 00:50:29 6,77 964
54 Malý Tomáš cz 754 00:50:31 6,77 963
55 Czilling Petr cz JulboWay 752 00:50:35 6,76 962
56 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 750 00:50:35 6,76 962
57 Delingerová Marie cz AVA 748 00:50:37 6,76 961
58 Blažek Jiří cz FCB StarsHollow Frenštát p.R. 746 00:50:38 6,75 961
59 Škrabánek Petr cz Jump Sport 744 00:50:41 6,75 960
60 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 742 00:50:43 6,74 959
61 Jasiok Lumír cz Trek 1324 740 00:50:44 6,74 959 PB
62 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 738 00:50:48 6,73 958
63 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 736 00:50:51 6,73 957
64 Benesz Radomir cz lepus.cz 734 00:50:53 6,72 956
65 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 732 00:50:56 6,71 955
66 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 730 00:50:57 6,71 955
67 Blabla Tomáš cz Olympáci 728 00:51:00 6,71 954
68 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 726 00:51:02 6,70 953 PB
69 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 724 00:51:05 6,69 953 PB
70 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 722 00:51:06 6,69 952
71 Lukáš Jakub cz JulboWay 720 00:51:10 6,68 951
72 Ručka Richard cz Jump Sport 718 00:51:11 6,68 951
73 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 716 00:51:12 6,68 950
74 Sejkora David cz X-Trail Orlová 714 00:51:16 6,67 949
75 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 712 00:51:19 6,66 948
76 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 710 00:51:21 6,66 948
77 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 708 00:51:28 6,65 945
78 Pácha Zdeněk cz Olympáci 706 00:51:31 6,64 945
79 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 704 00:51:37 6,63 943
80 Chrobák Radek cz Janys Extreme Racing 702 00:51:46 6,61 940 PB
81 Mayer Matthew gb Team GB!!! 700 00:51:46 6,61 940
82 Viej Roman cz JAPA sports & Běžecká skupina… 698 00:51:47 6,60 940 PB
83 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 696 00:51:50 6,60 939
84 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 694 00:51:50 6,60 939
85 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 692 00:51:52 6,59 938 PB
86 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 690 00:51:59 6,58 936
87 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 688 00:52:07 6,56 934
88 Bierski Jan pl 686 00:52:19 6,54 930 PB
89 Lach Alan cz Racing Olešná 684 00:52:24 6,53 929
90 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 682 00:52:44 6,49 923
91 Rozmahel Radek cz 680 00:52:51 6,47 921 PB
92 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 678 00:52:57 6,46 919
93 Byrtus Ivo cz 676 00:52:59 6,45 918
94 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 674 00:53:01 6,45 918
95 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 672 00:53:02 6,45 918
96 Janas Karel cz Porubští Rafani 670 00:53:04 6,44 917
97 Galaczova Eva cz Splašení goroli 668 00:53:15 6,42 914
98 Baletka Stanislav cz Funny team 666 00:53:17 6,42 913
99 Levinský Lukáš cz Matrix Team 664 00:53:19 6,41 913 PB
100 Oswald Pavel cz Matrix Team 662 00:53:20 6,41 912
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...