Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
9. 12. 2006, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 10.12.2006, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Biolek Martin cz Elitní Vrchaři 120 00:43:22 9,41 1.216 TR
2 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 115 00:00:00
3 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 110 00:00:00
4 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 105 00:00:00
5 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 102 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 100 00:00:00
7 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 98 00:00:00
8 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 96 00:00:00
9 Baláž Roman cz Baláž- extreme team 94 00:00:00
10 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 90 00:00:00
12 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 89 00:00:00
13 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 88 00:00:00
14 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 87 00:00:00
15 Cienciala Martin cz www tandem-bike cz 86 00:00:00
16 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 85 00:00:00
17 Krejza Aleš cz www tandem-bike cz 84 00:00:00
18 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 83 00:00:00
19 Kolouch David cz Horolezci FM 82 00:00:00
20 Uher Libor cz Horolezci FM 81 00:00:00
21 Míl Petr cz Horolezci FM 80 00:00:00
22 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 79 00:00:00
23 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 78 00:00:00
24 Trávníček Rostislav cz Olympáci 77 00:00:00
25 Vítek Antonín cz X-AIR Ostrava 76 00:00:00
26 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 75 00:00:00
27 Lukosz Petr pl Gruppo Compatto 74 00:00:00
28 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 73 00:00:00
29 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 72 00:00:00
30 Malošík Jan cz MHC Karviná 71 00:00:00
31 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 70 00:00:00
32 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 69 00:00:00
33 Koukal Jan cz MHC Karviná 68 00:00:00
34 Pešat Jan cz VK Perun 67 00:00:00
35 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 66 00:00:00
36 Ševčíková Jana cz Bike One 65 00:00:00
37 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 64 00:00:00
38 Pargač Dušan cz Umpa Lumpa Uf Uf 63 00:00:00
39 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 62 00:00:00
40 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 61 00:00:00
41 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 60 00:00:00
42 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 59 00:00:00
43 Hurník Pavel cz Horolezci FM 58 00:00:00
44 Franer Kuba cz SUNDANCE 57 00:00:00
45 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 56 00:00:00
46 Pavlík Víťa cz Umpa Lumpa Uf Uf 55 00:00:00
47 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 54 00:00:00
48 Chalupa Radek cz Kuma Dojo Karate Opava 53 00:00:00
49 Holas Tomáš cz Kuma Dojo Karate Opava 52 00:00:00
50 Wasserbauer Lukáš cz 51 00:00:00
51 Dudis cz Vortex Bike Team 50 00:00:00
52 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 49 00:00:00
53 Knápek Martin cz Umpa Lumpa Uf Uf 48 00:00:00
54 Raška František cz CK Frenštát p.R. 47 00:00:00
55 Rechtenberg Karel cz Olympáci 46 00:00:00
56 Vilhelm Václav vk Olympáci 45 00:00:00
57 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 44 00:00:00
58 Bortel Jaroslav cz Frýdek 43 00:00:00
59 Hanel David cz Kuma Dojo Karate Opava 42 00:00:00
60 Kočarová Klára cz HO SKK Vítkovice 41 00:00:00
61 Kalina Marek cz Marathon Team Klimkovice 40 00:00:00
62 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 39 00:00:00
63 Konečný František cz SUNDANCE 38 00:00:00
64 Likusová Dagmara cz Olympáci 37 00:00:00
65 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 36 00:00:00
66 Šostá Martina cz Cinelli Morning Sky 35 00:00:00
67 Kovář Tomáš cz 1.FC Mošting 34 00:00:00
68 Hujer cz 1.FC Mošting 33 00:00:00
69 Petříček Vladimír cz Umpa Lumpa Uf Uf 32 00:00:00
70 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 31 00:00:00
71 Prokeš Zdeněk cz MHC Karviná 30 00:00:00
72 Mrázek Jiří cz UFO Bike 29 00:00:00
73 Boháčová Lucie cz Dukla Frydek 28 00:00:00
74 Hüner Ondřej cz MTB 27 00:00:00
75 Solczyková Renata cz MHC Karviná 26 00:00:00
76 Wágner Petr cz Dukla Frydek 25 00:00:00
77 Saša cz 1.FC Mošting 24 00:00:00
78 Figurová Petra cz LK Mokré Lazce 23 00:00:00
79 Kučera Martin cz LK Mokré Lazce 22 00:00:00
80 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 21 00:00:00
81 Škráček Karel cz Umpa Lumpa Uf Uf 20 00:00:00
82 Kaňák Jan ml. cz Elitní Vrchaři 19 00:00:00
83 Kaňáková Věra cz Elitní Vrchaři 18 00:00:00
84 Kaňák Jan cz Elitní Vrchaři 17 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...