Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
6. 12. 2015, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
4 °C
Množství sněhu:
6 cm
Rychlost větru:
30 km/h

Porovnat s etapou 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2016, 21:04:29
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:28:38 7,75 1.391 CR
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:29:42 7,47 1.341 PB
3 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 440 00:30:55 7,18 1.289
4 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 435 00:31:19 7,09 1.272 PB
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 432 00:31:23 7,07 1.269 PB
6 Pytlík Jiří cz Jump Sport 430 00:31:31 7,04 1.264 PB
7 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:31:39 7,01 1.259
8 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 426 00:31:51 6,97 1.251 PB
9 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 424 00:32:00 6,94 1.245 PB
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 422 00:32:03 6,93 1.243
11 Wurst Milan cz Sokol Jihlava 420 00:32:08 6,91 1.240
12 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 419 00:32:26 6,84 1.228 PB
13 Matera Tomáš cz Triatlon Team Opava 418 00:32:27 6,84 1.228
14 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 417 00:32:36 6,81 1.222 PB
15 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 416 00:32:43 6,79 1.218 PB
16 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 415 00:32:50 6,76 1.213 PB
17 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:32:59 6,73 1.208 PB
18 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:32:59 6,73 1.208 PB
19 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:33:05 6,71 1.204
20 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 411 00:33:09 6,70 1.202 PB
21 Ručka Richard cz Jump Sport 410 00:33:34 6,61 1.187 PB
22 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:33:45 6,58 1.180 PB
23 Ponek Tibor sk CK Turzovka 408 00:33:47 6,57 1.179 PB
24 Pavlík Víťa cz GO!GO! 407 00:33:49 6,56 1.178
25 Blabla Tomáš cz Olympáci 406 00:33:56 6,54 1.174 PB
26 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 405 00:34:14 6,48 1.164 PB
27 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 404 00:34:17 6,48 1.162 PB
28 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:34:27 6,44 1.156
29 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:34:34 6,42 1.153 PB
30 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 401 00:34:38 6,41 1.150 PB
31 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 400 00:34:39 6,41 1.150
32 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 399 00:34:45 6,39 1.146
33 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 398 00:34:49 6,38 1.144
34 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 397 00:34:55 6,36 1.141
35 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 396 00:34:55 6,36 1.141 PB
36 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:34:58 6,35 1.139
37 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 394 00:34:59 6,35 1.139 PB
38 Grimm Martin cz Japa Outdoor 393 00:35:03 6,33 1.137
39 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 392 00:35:04 6,33 1.136 CR PB
40 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 391 00:35:08 6,32 1.134
41 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 390 00:35:11 6,31 1.132
42 Benesz Radomir cz lepus.cz 389 00:35:21 6,28 1.127 PB
43 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 388 00:35:21 6,28 1.127 CR
44 Škrabánek Petr cz Jump Sport 387 00:35:25 6,27 1.125 PB
45 Sejkora David cz X-Trail Orlová 386 00:35:26 6,27 1.124 PB
46 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 385 00:35:27 6,26 1.124
47 Řeha Daniel cz Ostrava 384 00:35:57 6,18 1.108
48 Marek Lukáš cz SK Černé plíce 383 00:35:58 6,17 1.108 PB
49 Kalita Tomáš cz Mike Bike 382 00:36:08 6,14 1.103
50 Richter Ondřej cz AVA 381 00:36:09 6,14 1.102
51 Šindelek Daniel cz Olympáci 380 00:36:12 6,13 1.101
52 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 379 00:36:17 6,12 1.098
53 Pavlorek Adam cz SK Oceláci Ostrava 378 00:36:20 6,11 1.097 PB
54 Lach Alan cz Racing Olešná 377 00:36:21 6,11 1.096
55 Czilling Petr cz JulboWay 376 00:36:31 6,08 1.091
56 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 375 00:36:34 6,07 1.090
57 Reček Jan cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 374 00:36:36 6,07 1.089
58 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 373 00:36:37 6,06 1.088 PB
59 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 372 00:36:39 6,06 1.087 PB
60 Kučera Roman cz Team LightBIKE 371 00:36:49 6,03 1.082 PB
61 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 370 00:36:59 6,00 1.077
62 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 369 00:37:00 6,00 1.077
63 Kundrát Pavel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 368 00:37:12 5,97 1.071
64 Doležal Filip cz Karpatrio 367 00:37:25 5,93 1.065 PB
65 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 366 00:37:27 5,93 1.064 PB
66 Pavlík Jan cz Racing Olešná 365 00:37:28 5,93 1.063 PB
67 Skorčík Ján sk CK Turzovka 364 00:37:33 5,91 1.061 PB
68 Žuska Marcel cz lepus.cz 363 00:37:33 5,91 1.061
69 Capek Martin sk CK Turzovka 362 00:37:36 5,90 1.060
70 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 361 00:37:38 5,90 1.059 PB
71 Řepa Vojtěch cz 360 00:37:40 5,89 1.058 PB
72 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 359 00:37:40 5,89 1.058 PB
73 Ivánek Dušan cz Team LightBIKE 358 00:37:46 5,88 1.055
74 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 357 00:37:50 5,87 1.053
75 Holub Milan cz 356 00:37:56 5,85 1.050 PB
76 Figura Michal cz (mo)mentálně Opavské dupy 355 00:38:02 5,84 1.048 PB
77 Oswald Pavel cz Matrix Team 354 00:38:03 5,83 1.047 PB
78 Hrachovina Eduard cz (mo)mentálně Opavské dupy 353 00:38:05 5,83 1.046
79 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 352 00:38:06 5,83 1.046
80 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 351 00:38:09 5,82 1.044 PB
81 Malý Lukáš cz 350 00:38:12 5,81 1.043
82 Levinský Lukáš cz Matrix Team 349 00:38:24 5,78 1.038 PB
83 Mayer Matthew gb Team GB!!! 348 00:38:24 5,78 1.038 PB
84 Němeček Martin cz The cooling birds 347 00:38:27 5,77 1.036 PB
85 Hřivnáč Michal cz Sk Komárov 346 00:38:28 5,77 1.036
86 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 345 00:38:29 5,77 1.035
87 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 344 00:38:35 5,75 1.033 PB
88 Groš Vojtěch vk SK Valašského království 343 00:38:38 5,75 1.031
89 Pácha Zdeněk cz Olympáci 342 00:38:39 5,74 1.031
90 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 341 00:38:39 5,74 1.031 PB
91 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 340 00:38:40 5,74 1.030 PB
92 Lichý Dušan cz Splašení goroli 339 00:38:41 5,74 1.030 PB
93 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 338 00:38:44 5,73 1.029 PB
94 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 337 00:38:44 5,73 1.029 PB
95 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 336 00:38:52 5,71 1.025
96 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 335 00:38:53 5,71 1.025 PB
97 Opatrný Zdeněk cz 334 00:39:07 5,68 1.018
98 Rymer Collin us Team GB!!! 333 00:39:08 5,67 1.018
99 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 332 00:39:14 5,66 1.015 PB
100 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 331 00:39:15 5,66 1.015
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...