Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2015, 09:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 4.1.2016, 13:38:31
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz SALOMON-RUN 450 00:48:16 10,94 1.106 TR CR PB
2 Chrascina Marek cz Splašení goroli 445 00:48:28 10,89 1.102 CR PB
3 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 440 00:50:40 10,42 1.054 PB
4 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 435 00:51:05 10,34 1.045 PB
5 Holiš Martin cz Pearl iZUMi 432 00:51:18 10,29 1.041 CR PB
6 Pytlík Jiří cz Jump Sport 430 00:52:53 9,98 1.010 PB
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 428 00:52:57 9,97 1.008 PB
8 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 426 00:53:08 9,94 1.005 PB
9 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:54:01 9,77 989 PB
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 422 00:54:18 9,72 983
11 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 420 00:54:28 9,69 980 PB
12 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:54:47 9,64 975
13 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 418 00:55:05 9,59 969 PB
14 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:55:07 9,58 969 PB
15 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 416 00:55:35 9,50 961 PB
16 Ponek Tibor sk CK Turzovka 415 00:55:52 9,45 956
17 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 414 00:55:58 9,43 954 PB
18 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 413 00:56:29 9,35 945
19 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 412 00:56:31 9,34 945 PB
20 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 411 00:56:39 9,32 943
21 Ručka Richard cz Jump Sport 410 00:56:49 9,29 940 PB
22 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 409 00:56:52 9,28 939
23 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 408 00:57:03 9,26 936 PB
24 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:57:10 9,24 934 PB
25 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 406 00:57:25 9,20 930
26 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 405 00:57:39 9,16 926 PB
27 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 404 00:57:51 9,13 923 PB
28 Blabla Tomáš cz Olympáci 403 00:58:11 9,07 918 PB
29 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 402 00:58:18 9,06 916 PB
30 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 401 00:58:19 9,05 916 PB
31 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 400 00:58:32 9,02 912
32 Sejkora David cz X-Trail Orlová 399 00:58:49 8,98 908 PB
33 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 398 00:58:53 8,97 907 PB
34 Pavlík Víťa cz GO!GO! 397 00:59:05 8,94 904
35 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 396 00:59:07 8,93 903 PB
36 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 395 00:59:14 8,91 902 PB
37 Grimm Martin cz Japa Outdoor 394 00:59:19 8,90 900 PB
38 Řeha Daniel cz Ostrava 393 00:59:36 8,86 896
39 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 392 00:59:54 8,81 891
40 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 391 00:59:59 8,80 890 PB
41 Kalita Tomáš cz Mike Bike 390 01:00:05 8,79 889
42 Škrabánek Petr cz Jump Sport 389 01:00:09 8,78 888
43 Řepa Vojtěch cz 388 01:00:13 8,77 887 PB
44 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 387 01:00:22 8,75 885 PB
45 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 386 01:00:32 8,72 882
46 Velička Aleš cz JulboWay 385 01:00:37 8,71 881
47 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 384 01:00:47 8,69 879
48 Mráz Jan cz 383 01:00:53 8,67 877 PB
49 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 382 01:01:03 8,65 875 PB
50 Benesz Radomir cz lepus.cz 381 01:01:15 8,62 872 PB
51 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 380 01:01:43 8,56 865 PB
52 Drozd Michal cz Karpatrio 379 01:01:49 8,54 864 CR PB
53 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 378 01:01:58 8,52 862 PB
54 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 377 01:02:07 8,50 860
55 Mooc Filip cz X-Trail Orlová 376 01:02:13 8,49 858
56 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 375 01:02:36 8,43 853
57 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 374 01:02:43 8,42 851
58 Capek Martin sk CK Turzovka 373 01:02:51 8,40 850
59 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 372 01:03:03 8,37 847 PB
60 Doležal Filip cz Karpatrio 371 01:03:17 8,34 844 PB
61 Kubiczek Zdeněk cz Splašení goroli 370 01:03:28 8,32 841
62 Skorčík Ján sk CK Turzovka 369 01:03:34 8,31 840 PB
63 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 368 01:03:45 8,28 838 PB
64 Cooney Drew us Team GB!!! 367 01:03:50 8,27 837 PB
65 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 366 01:03:54 8,26 836 PB
66 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 365 01:03:58 8,25 835
67 Kundrát Pavel cz TOBI Sport Frenštát p.R. 364 01:04:02 8,25 834
68 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 363 01:04:04 8,24 834
69 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 362 01:04:06 8,24 833 PB
70 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 361 01:04:22 8,20 830 PB
71 Holub Milan cz 360 01:04:30 8,19 828 PB
72 Merta Miroslav cz lepus.cz 359 01:04:37 8,17 826 PB
73 Hrachovina Eduard cz (mo)mentálně Opavské dupy 358 01:04:37 8,17 826
74 Pietrzyk Vratislav cz Kulturně sportovní klub… 357 01:04:39 8,17 826 PB
75 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 356 01:04:42 8,16 825 PB
76 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 355 01:04:47 8,15 824 PB
77 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 354 01:04:52 8,14 823
78 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 353 01:05:04 8,11 821
79 Mayer Matthew gb Team GB!!! 352 01:05:05 8,11 820 PB
80 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 351 01:05:16 8,09 818
81 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 350 01:05:18 8,09 818
82 Jasiok Lumír cz Trek 1324 349 01:05:30 8,06 815 PB
83 Levinský Lukáš cz Matrix Team 348 01:05:37 8,05 814 PB
84 Válek Jiří cz Mike Bike 347 01:05:44 8,03 812
85 Belej David cz ŠANTÁNEK 346 01:06:08 7,98 807 PB
86 Rybiář Michal cz Karpatrio 345 01:06:09 7,98 807 PB
87 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 344 01:06:14 7,97 806 PB
88 Lichý Dušan cz Splašení goroli 343 01:06:21 7,96 805 PB
89 Oswald Pavel cz Matrix Team 342 01:06:33 7,93 802
90 Baletka Stanislav cz Funny team 341 01:06:35 7,93 802
91 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 340 01:06:39 7,92 801
92 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 339 01:06:51 7,90 799 PB
93 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 338 01:06:53 7,89 798
94 Nevřala Michal cz SK Oceláci Ostrava 337 01:07:00 7,88 797 PB
95 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 336 01:07:03 7,87 796
96 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 335 01:07:11 7,86 795 PB
97 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 334 01:07:16 7,85 794 PB
98 Robin Sedlář cz Běžím nebo lezu 333 01:07:16 7,85 794 PB
99 Nutil Tomáš cz lepus.cz 332 01:07:22 7,84 793
100 Křižák Petr cz Jump Sport 331 01:07:26 7,83 792
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...