Ostravice, hráz přehrady Šance - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Ostravice, hráz přehrady Šance - Lysá hora
Datum:
9. 1. 2016, 10:00
Délka:
7,1 km
Převýšení:
821 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
2 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 8.11.2015 | 22.2.2015 | 10.1.2015 | 15.2.2014 | 5.1.2014 | 9.2.2013 | 18.11.2012 | 28.1.2012 | 20.11.2011 | 8.1.2011 | 13.11.2010 | 9.1.2010 | 8.11.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 4.2.2016, 19:41:14
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 450 00:42:43 9,97 1.153 PB
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:43:19 9,83 1.137
3 Pytlík Jiří cz Jump Sport 440 00:44:06 9,66 1.117
4 Šindelek Pavel cz Olympáci 435 00:44:57 9,48 1.096
5 Šindelek Vladan cz Olympáci 432 00:45:55 9,28 1.073
6 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 430 00:46:01 9,26 1.070 PB
7 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 428 00:46:10 9,23 1.067
8 Ondruch Adam cz Pearl iZUMi 426 00:46:28 9,17 1.060 PB
9 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 424 00:46:30 9,16 1.059
10 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 422 00:46:34 9,15 1.058 PB
11 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 420 00:46:46 9,11 1.053 PB
12 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 419 00:47:00 9,06 1.048
13 Ponek Tibor sk CK Turzovka 418 00:47:07 9,04 1.045 PB
14 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 417 00:47:18 9,01 1.041 PB
15 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 416 00:47:31 8,97 1.037 PB
16 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:47:51 8,90 1.029
17 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 414 00:48:05 8,86 1.024
18 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 413 00:48:23 8,80 1.018
19 Ručka Richard cz Jump Sport 412 00:48:29 8,79 1.016 PB
20 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 411 00:48:29 8,79 1.016 PB
21 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:48:32 8,78 1.015
22 Chrobák Radek cz Japa Outdoor 409 00:48:38 8,76 1.013
23 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 408 00:48:44 8,74 1.011
24 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:49:01 8,69 1.005
25 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 406 00:49:04 8,68 1.004
26 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 405 00:49:10 8,66 1.002
27 Blabla Tomáš cz Olympáci 404 00:49:13 8,66 1.001
28 Stančík Bedřich cz lepus.cz 403 00:49:17 8,64 1.000
29 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 402 00:49:33 8,60 994
30 Pavlík Víťa cz GO!GO! 401 00:49:46 8,56 990
31 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 400 00:49:53 8,54 988 PB
32 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 399 00:50:03 8,51 984
33 Benesz Radomir cz lepus.cz 398 00:50:07 8,50 983 PB
34 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 397 00:50:12 8,49 981 PB
35 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 396 00:50:13 8,48 981 PB
36 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:50:15 8,48 980
37 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 394 00:50:18 8,47 979 PB
38 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 393 00:50:20 8,46 979
39 Škrabánek Petr cz Jump Sport 392 00:50:22 8,46 978
40 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 391 00:50:24 8,45 977
41 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 390 00:50:32 8,43 975 CR PB
42 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 389 00:50:38 8,41 973
43 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 388 00:50:53 8,37 968 PB
44 Řeha Daniel cz Ostrava 387 00:51:05 8,34 964 PB
45 Grimm Martin cz Japa Outdoor 386 00:51:12 8,32 962
46 Filipec Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 385 00:51:20 8,30 960
47 Doležal Filip cz Karpatrio 384 00:51:43 8,24 952 PB
48 Mráz Jan cz 383 00:52:04 8,18 946
49 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 382 00:52:07 8,17 945
50 Kamecki Tomasz pl OPONY SERAFINOWSKI 381 00:52:09 8,17 945
51 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 380 00:52:10 8,17 944
52 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 379 00:52:11 8,16 944 PB
53 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 378 00:52:16 8,15 942 PB
54 Kalita Tomáš cz Mike Bike 377 00:52:36 8,10 937
55 Mayer Matthew gb Team GB!!! 376 00:52:44 8,08 934 PB
56 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 375 00:52:56 8,05 931
57 Šindelek Daniel cz Olympáci 374 00:53:00 8,04 929
58 Capek Martin sk CK Turzovka 373 00:53:08 8,02 927
59 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 372 00:53:12 8,01 926
60 Kučera Roman cz Team LightBIKE 371 00:53:20 7,99 924
61 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 370 00:53:25 7,98 922 PB
63 Pastušek Jan cz 368 00:53:29 7,97 921
64 Kasalík Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 367 00:53:32 7,96 920
65 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 366 00:53:35 7,95 919
66 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 365 00:53:38 7,94 918
67 Cooney Drew us Team GB!!! 364 00:53:43 7,93 917 PB
68 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 363 00:53:48 7,92 916
69 Žuska Marcel cz lepus.cz 362 00:53:53 7,91 914
70 Glonek Jakub cz lepus.cz 361 00:54:16 7,85 908
71 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 360 00:54:19 7,84 907
72 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 359 00:54:24 7,83 906
73 Heinrich Lukáš cz Bike Style 358 00:54:28 7,82 904
74 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 357 00:54:35 7,80 902
75 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 356 00:54:41 7,79 901 PB
76 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 355 00:54:42 7,79 901 PB
77 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 354 00:54:47 7,78 899
78 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 353 00:54:48 7,77 899
79 Kubiczek Zdeněk cz Splašení goroli 352 00:54:50 7,77 898
80 Němeček Martin cz The cooling birds 351 00:54:51 7,77 898 PB
81 Drozd Michal cz Karpatrio 350 00:54:53 7,76 898 PB
82 Řepa Vojtěch cz 349 00:54:56 7,75 897
83 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 348 00:54:58 7,75 896 PB
84 Válek Jiří cz Mike Bike 347 00:54:59 7,75 896
85 Rybiář Michal cz Karpatrio 346 00:55:04 7,74 895 PB
86 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 345 00:55:07 7,73 894
87 Collen Malcolm gb Team GB!!! 344 00:55:10 7,72 893 PB
88 Nutil Tomáš cz lepus.cz 343 00:55:18 7,70 891
89 Marek Lukáš cz SK Černé plíce 342 00:55:34 7,67 887
90 Nevřala Michal cz SK Oceláci Ostrava 341 00:55:35 7,66 886 PB
91 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 340 00:55:38 7,66 885 PB
92 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 339 00:55:41 7,65 885
93 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 338 00:55:50 7,63 882 PB
94 Černoch Ondřej cz 337 00:55:52 7,63 882
95 Pácha Zdeněk cz Olympáci 336 00:55:53 7,62 881
96 Vonšík Lukáš cz Běžím nebo lezu 335 00:55:54 7,62 881
97 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 334 00:55:57 7,61 880 PB
98 Baletka Stanislav cz Funny team 333 00:56:02 7,60 879
99 Wróbel Marcin pl MTB Pressing Team 332 00:56:14 7,58 876
100 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 331 00:56:16 7,57 875 PB
101 Oswald Pavel cz Matrix Team 330 00:56:35 7,53 871
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...