Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
24. 1. 2016, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
50 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 28.1.2018 | 29.1.2017 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 18.2.2012 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 26.1.2016, 13:46:36
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 450 00:42:06 8,84 1.140 CR PB
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 445 00:42:14 8,81 1.137 PB
3 Zemaník Jan cz SALOMON-RUN 440 00:43:45 8,50 1.097 PB
4 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:44:02 8,45 1.090 PB
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 432 00:44:34 8,35 1.077 PB
6 Šindelek Pavel cz Olympáci 430 00:44:39 8,33 1.075 PB
7 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 428 00:45:03 8,26 1.065
8 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 426 00:45:30 8,18 1.055 PB
9 Fierla Ondřej cz (mo)mentálně Opavské dupy 424 00:45:36 8,16 1.053 PB
10 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:45:51 8,11 1.047 PB
11 Pavlík Víťa cz GO!GO! 420 00:45:55 8,10 1.045 PB
12 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 419 00:46:08 8,06 1.040 PB
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 418 00:46:21 8,03 1.036 PB
14 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 417 00:46:28 8,01 1.033 PB
15 Ponek Tibor sk CK Turzovka 416 00:46:37 7,98 1.030 CR PB
16 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 415 00:47:01 7,91 1.021
17 Blabla Tomáš cz Olympáci 414 00:47:20 7,86 1.014 PB
18 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 413 00:47:49 7,78 1.004 PB
19 Ručka Richard cz Jump Sport 412 00:48:32 7,66 989 PB
20 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:48:37 7,65 987
21 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 410 00:48:40 7,64 986 PB
22 Škrabánek Petr cz Jump Sport 409 00:48:52 7,61 982
23 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 408 00:48:57 7,60 981
24 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 407 00:49:07 7,57 977 PB
25 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:49:09 7,57 977
26 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 405 00:49:20 7,54 973
27 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 404 00:49:30 7,52 970 PB
28 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 403 00:49:37 7,50 967 CR PB
29 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:50:06 7,43 958
30 Zeman Marek cz JulboWay 401 00:50:28 7,37 951
31 Řeha Daniel cz Ostrava 400 00:50:45 7,33 946
32 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 399 00:50:53 7,31 943
33 Czilling Petr cz JulboWay 398 00:51:01 7,29 941
34 Capek Martin sk CK Turzovka 397 00:51:20 7,25 935
35 Pácha Zdeněk cz Olympáci 396 00:51:35 7,21 931 CR PB
36 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 395 00:51:50 7,18 926
37 Kučera Roman cz Team LightBIKE 394 00:52:17 7,12 918
38 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 393 00:52:18 7,11 918
39 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 392 00:52:20 7,11 917
40 Mayer Matthew gb Team GB!!! 391 00:52:30 7,09 914 PB
41 Kubiczek Zdeněk cz Splašení goroli 390 00:53:07 7,00 904
42 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 389 00:53:24 6,97 899 PB
43 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 388 00:53:27 6,96 898
44 Vintrlik Martin cz Triatlon Krepice 387 00:53:29 6,96 897
45 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 386 00:53:34 6,94 896 PB
46 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 385 00:53:44 6,92 893
47 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 384 00:53:56 6,90 890
48 Gibiec Przemyslaw cz MKS Centrum Dziegielow 383 00:54:28 6,83 881
49 Kamecki Tomasz pl OPONY SERAFINOWSKI 382 00:54:31 6,82 880
50 Cooney Drew us Team GB!!! 381 00:54:38 6,81 879 PB
51 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 380 00:54:49 6,79 876 PB
52 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 379 00:54:53 6,78 875
53 Oswald Pavel cz Matrix Team 378 00:55:02 6,76 872
54 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 377 00:55:19 6,72 868 PB
55 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 376 00:55:20 6,72 867 PB
56 Kimla Jan cz Olympáci 375 00:55:21 6,72 867
57 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 374 00:55:24 6,71 866
58 Collen Malcolm gb Team GB!!! 373 00:55:27 6,71 866 PB
59 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 372 00:55:31 6,70 865 PB
60 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 371 00:55:41 6,68 862 PB
61 Baletka Stanislav cz Funny team 370 00:55:45 6,67 861 PB
62 Viej Roman cz JAPA outdoor team 369 00:55:47 6,67 860
63 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 368 00:55:58 6,65 858 PB
64 Melčák Tomáš cz 367 00:56:27 6,59 850
65 Levinský Lukáš cz Matrix Team 366 00:56:36 6,57 848 PB
66 Drozd Michal cz Karpatrio 365 00:56:45 6,56 846
67 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 364 00:56:52 6,54 844
68 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 363 00:57:00 6,53 842 PB
69 Novák Marek cz Hlučín 362 00:57:03 6,52 841
70 Rymer Collin us Team GB!!! 361 00:57:16 6,50 838
71 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 360 00:57:20 6,49 837
72 Krupa Luboš cz Lubíci 359 00:57:26 6,48 836
73 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 358 00:57:34 6,46 834
74 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 357 00:57:44 6,44 831
75 Vynikal Bedřich cz AVA 356 00:57:55 6,42 829
76 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 355 00:58:18 6,38 823
77 Pawlus Vladimír sk CK Turzovka 354 00:58:22 6,37 822
78 Janas Karel cz Porubští Rafani 353 00:58:26 6,37 821
79 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 352 00:58:35 6,35 819
80 Pietrzyk Vratislav cz Kulturně sportovní klub… 351 00:58:40 6,34 818 PB
81 Bierski Jan pl 350 00:58:54 6,32 815
82 Javorek Lukáš cz Kalit team Ostrava 349 00:59:21 6,27 809 PB
83 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 348 00:59:37 6,24 805
84 Sýkora Lukáš cz AK Olomouc 347 00:59:56 6,21 801
85 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 346 01:00:02 6,20 800 PB
86 Groš Štefan vk SK Valašského království 345 01:00:09 6,18 798 PB
87 Šňupárek Matěj cz 344 01:00:15 6,17 797 PB
88 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 343 01:00:19 6,17 796 PB
89 Hladiš Filip cz 342 01:00:20 6,17 796
90 Harabiš Radim vk SK Valašského království 341 01:00:23 6,16 795
91 Rybiář Michal cz Karpatrio 340 01:00:26 6,16 794 PB
92 Krupa Lubomír cz Lubíci 339 01:00:27 6,15 794 PB
93 Marek Martin cz Duke Corporation 338 01:00:40 6,13 791 PB
94 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 337 01:01:01 6,10 787
95 Tešnar Tomáš cz 336 01:01:05 6,09 786
96 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 335 01:01:16 6,07 783
97 Magdon Roman cz Duke Corporation 334 01:01:23 6,06 782 PB
98 Juran Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 333 01:01:27 6,05 781
99 Cichy Krzysztof pl OPONY SERAFINOWSKI 332 01:01:30 6,05 780
100 Angus Paul gb Team GB!!! 331 01:01:42 6,03 778 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...