Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
30. 1. 2016, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
28 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 30.1.2016, 19:46:45
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:42:02 9,71 1.255 CR PB
2 Pytlík Jiří cz Jump Sport 445 00:43:51 9,30 1.203 PB
3 Lichý Tomáš cz SALOMON-RUN 440 00:44:04 9,26 1.197
4 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 435 00:44:13 9,23 1.193
5 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 432 00:44:23 9,19 1.188
6 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 430 00:44:58 9,07 1.173
7 Šindelek Pavel cz Olympáci 428 00:45:17 9,01 1.165 PB
8 Chrascina Marek cz Splašení goroli 426 00:45:51 8,90 1.150 PB
9 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 424 00:46:29 8,78 1.135
10 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 422 00:46:32 8,77 1.133 PB
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 420 00:46:41 8,74 1.130
12 Kokošek Oldřich cz Pearl iZUMi 419 00:47:05 8,67 1.120
13 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 418 00:47:30 8,59 1.110 CR PB
14 Ponek Tibor sk CK Turzovka 417 00:47:46 8,54 1.104 PB
15 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:48:05 8,49 1.097
16 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 415 00:48:11 8,47 1.095
17 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 414 00:48:27 8,42 1.089
18 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 413 00:48:32 8,41 1.087
19 Dvořák Pavel cz AVA 412 00:48:39 8,39 1.084
20 Richter Ondřej cz AVA 411 00:48:56 8,34 1.078 PB
21 Blabla Tomáš cz Olympáci 410 00:48:59 8,33 1.077
22 Wróbel Marcin pl MTB Pressing Team 409 00:49:01 8,32 1.076
23 Pavlík Víťa cz GO!GO! 408 00:49:10 8,30 1.073
24 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 407 00:49:25 8,26 1.067
25 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:49:28 8,25 1.066
26 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 405 00:49:29 8,25 1.066 PB
27 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 404 00:49:32 8,24 1.065
28 Škrabánek Petr cz Jump Sport 403 00:49:38 8,22 1.063
29 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 402 00:49:50 8,19 1.058 PB
30 Ručka Richard cz Jump Sport 401 00:50:07 8,14 1.052
31 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:50:16 8,12 1.049
32 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 399 00:50:36 8,06 1.042
33 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 398 00:50:38 8,06 1.042
34 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 397 00:50:46 8,04 1.039
35 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 396 00:50:51 8,02 1.037 PB
36 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 395 00:50:58 8,01 1.035 PB
37 Řeha Daniel cz Ostrava 394 00:51:07 7,98 1.032 PB
38 Zajíc Aleš cz Rudá Hvězda Kroměříž 393 00:51:14 7,96 1.029
39 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 392 00:51:31 7,92 1.024
40 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 391 00:51:38 7,90 1.021
41 Zeman Marek cz JulboWay 390 00:51:54 7,86 1.016
42 Kučera Roman cz Team LightBIKE 389 00:51:58 7,85 1.015 PB
43 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 388 00:52:07 7,83 1.012
44 Doležal Filip cz Karpatrio 387 00:52:08 7,83 1.012
45 Kamecki Tomasz pl OPONY SERAFINOWSKI 386 00:52:19 7,80 1.008
46 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 385 00:52:39 7,75 1.002
47 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 384 00:52:42 7,74 1.001
48 Šindelek Daniel cz Olympáci 383 00:52:45 7,73 1.000
49 Hrachovina Eduard cz (mo)mentálně Opavské dupy 382 00:52:52 7,72 998
50 Benesz Radomir cz lepus.cz 381 00:53:01 7,70 995
51 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 380 00:53:16 7,66 990 PB
52 Černoch Ondřej cz 379 00:53:20 7,65 989
53 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 378 00:53:24 7,64 988
54 Capek Martin sk CK Turzovka 377 00:53:31 7,62 985 PB
55 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 376 00:53:47 7,59 981
56 Mayer Matthew gb Team GB!!! 375 00:54:05 7,54 975
57 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 374 00:54:07 7,54 975 PB
58 Heinrich Lukáš cz Bike Style 373 00:54:45 7,45 963
59 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 372 00:54:45 7,45 963
60 Cooney Drew us Team GB!!! 371 00:54:50 7,44 962 PB
61 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 370 00:54:55 7,43 960
62 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 369 00:55:04 7,41 958
63 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 368 00:55:22 7,37 953
64 Oswald Pavel cz Matrix Team 367 00:55:28 7,36 951 PB
65 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 366 00:55:33 7,34 949
66 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 365 00:55:35 7,34 949
67 Mizera Pavol sk CK Turzovka 364 00:55:36 7,34 949
68 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 363 00:55:41 7,33 947 PB
69 Merta Miroslav cz lepus.cz 362 00:55:48 7,31 945 PB
70 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 361 00:56:19 7,24 936
71 Brtva Pavel cz JulboWay 360 00:56:29 7,22 934
72 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 359 00:56:35 7,21 932
73 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 358 00:56:43 7,19 930
74 Drozd Michal cz Karpatrio 357 00:56:51 7,18 928
75 Rybiář Michal cz Karpatrio 356 00:56:58 7,16 926 PB
76 Nutil Tomáš cz lepus.cz 355 00:56:59 7,16 926
77 Collen Malcolm gb Team GB!!! 354 00:57:01 7,16 925
78 Viej Roman cz JAPA outdoor team 353 00:57:03 7,15 924 PB
79 Řepa Vojtěch cz 352 00:57:09 7,14 923
80 Vynikal Bedřich cz AVA 351 00:57:10 7,14 923 CR PB
81 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 350 00:57:16 7,12 921
82 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 349 00:57:17 7,12 921
83 Jeziorski Piotr pl Ujab 348 00:57:23 7,11 919
84 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 347 00:57:24 7,11 919
85 Lach Alan cz Racing Olešná 346 00:57:44 7,07 914
86 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 345 00:57:50 7,05 912
87 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 344 00:58:00 7,03 909
88 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 343 00:58:01 7,03 909
89 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 342 00:58:02 7,03 909
90 Baletka Stanislav cz Funny team 341 00:58:06 7,02 908
91 Grycman Kazimir pl 340 00:58:08 7,02 907
92 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 339 00:58:20 6,99 904
93 Groš Vojtěch vk SK Valašského království 338 00:58:26 6,98 903 PB
94 Grimm Martin cz Japa Outdoor 337 00:58:32 6,97 901
95 Juran Radim cz (mo)mentálně Opavské dupy 336 00:58:39 6,96 899
96 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 335 00:58:46 6,94 897
97 Pácha Zdeněk cz Olympáci 334 00:59:14 6,89 890
98 Kempa Jan cz JulboWay 333 00:59:15 6,89 890
99 Wasserbauer Lukáš cz synci z Kateřinek 332 00:59:17 6,88 890
100 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 331 00:59:18 6,88 889
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...