Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
21. 2. 2016, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
72 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 21.2.2016, 17:31:30
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:29:33 7,51 1.348 PB
2 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 445 00:29:56 7,42 1.331 PB
3 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 440 00:30:17 7,33 1.316 PB
4 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 435 00:30:55 7,18 1.289
5 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 432 00:32:20 6,87 1.232
6 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 430 00:32:29 6,83 1.226 CR PB
7 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 428 00:33:09 6,70 1.202
8 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:33:17 6,67 1.197 CR PB
9 Šindelek Vladan cz Olympáci 424 00:33:35 6,61 1.186
10 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:33:36 6,61 1.186 PB
11 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 420 00:33:39 6,60 1.184
12 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 419 00:33:41 6,59 1.183
13 Ponek Tibor sk CK Turzovka 418 00:33:56 6,54 1.174
14 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 417 00:34:10 6,50 1.166 PB
15 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:34:17 6,48 1.162
16 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:34:47 6,38 1.145 PB
17 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 414 00:34:49 6,38 1.144
18 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 413 00:34:53 6,36 1.142 PB
19 Ručka Richard cz Jump Sport 412 00:34:53 6,36 1.142
20 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:35:06 6,32 1.135
21 Pavlík Víťa cz GO!GO! 410 00:35:11 6,31 1.132
22 Frainšic Michal cz Janys Extreme Racing 409 00:35:15 6,30 1.130
23 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 408 00:35:25 6,27 1.125 CR
24 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 407 00:35:32 6,25 1.121
25 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 406 00:35:34 6,24 1.120
26 Škrabánek Petr cz Jump Sport 405 00:35:45 6,21 1.114
27 Popieluch Michal cz ULTRASTA Frýdek-Místek 404 00:36:00 6,17 1.107
28 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 403 00:36:01 6,16 1.106
29 Žilavý Květoslav cz Crosstec racing bike team 402 00:36:05 6,15 1.104
30 Benesz Radomir cz lepus.cz 401 00:36:07 6,15 1.103
31 Šindelek Daniel cz Olympáci 400 00:36:12 6,13 1.101
32 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 399 00:36:27 6,09 1.093
33 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 398 00:36:30 6,08 1.092
34 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 397 00:36:33 6,07 1.090
35 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 396 00:36:34 6,07 1.090
36 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 395 00:36:39 6,06 1.087
37 Řeha Daniel cz Ostrava 394 00:36:40 6,05 1.087
38 Grimm Martin cz Japa Outdoor 393 00:36:43 6,05 1.085
39 Marek Lukáš cz SK Černé plíce 392 00:36:44 6,04 1.085
40 Richter Ondřej cz AVA 391 00:36:44 6,04 1.085
41 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 390 00:36:48 6,03 1.083
42 Sejkora David cz X-Trail Orlová 389 00:36:49 6,03 1.082
43 Capek Martin sk CK Turzovka 388 00:37:09 5,98 1.072 PB
44 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 387 00:37:22 5,94 1.066
45 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 386 00:37:26 5,93 1.064
46 Blabla Tomáš cz Olympáci 385 00:37:27 5,93 1.064
47 Kučera Roman cz Team LightBIKE 384 00:37:34 5,91 1.061
48 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 383 00:37:41 5,89 1.057
49 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 382 00:37:49 5,87 1.054
50 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 381 00:37:57 5,85 1.050
51 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 380 00:38:02 5,84 1.048
52 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 379 00:38:03 5,83 1.047
53 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 378 00:38:05 5,83 1.046
54 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 377 00:38:18 5,80 1.040
55 Levinský Lukáš cz Matrix Team 376 00:38:19 5,79 1.040 PB
56 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 375 00:38:19 5,79 1.040
57 Černoch Ondřej cz 374 00:38:20 5,79 1.039 PB
58 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 373 00:38:21 5,79 1.039
59 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 372 00:38:29 5,77 1.035
60 Řepa Vojtěch cz 371 00:38:35 5,75 1.033
61 Belej David cz ŠANTÁNEK 370 00:38:43 5,73 1.029 PB
62 Drozd Michal cz Karpatrio 369 00:38:45 5,73 1.028 PB
63 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 368 00:38:45 5,73 1.028 PB
64 Doležal Filip cz Karpatrio 367 00:38:48 5,72 1.027
65 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 366 00:38:55 5,70 1.024
66 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 365 00:38:57 5,70 1.023
67 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 364 00:39:09 5,67 1.018
68 Viej Roman cz JAPA outdoor team 363 00:39:12 5,66 1.016 PB
69 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 362 00:39:12 5,66 1.016
70 Kubiczek Zdeněk cz Splašení goroli 361 00:39:18 5,65 1.014
71 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 360 00:39:21 5,64 1.012
72 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 359 00:39:34 5,61 1.007 PB
73 Mizera Pavol sk CK Turzovka 358 00:39:41 5,59 1.004
74 Franer Kuba cz (mo)mentálně Opavské dupy 357 00:39:42 5,59 1.004
75 Kimla Jan cz Olympáci 356 00:39:45 5,58 1.002
76 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 355 00:39:51 5,57 1.000 PB
77 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 354 00:40:00 5,55 996
78 Cooney Drew us Team GB!!! 353 00:40:01 5,55 996 PB
79 Mayer Matthew gb Team GB!!! 352 00:40:01 5,55 996
80 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 351 00:40:06 5,54 994
81 Navrátil Jaroslav cz Rungo Ostrava 350 00:40:08 5,53 993
82 Pácha Zdeněk cz Olympáci 349 00:40:15 5,52 990
83 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 348 00:40:23 5,50 987 PB
84 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 347 00:40:26 5,49 985
85 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 346 00:40:28 5,49 985 PB
86 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 345 00:40:29 5,48 984
87 Nutil Tomáš cz lepus.cz 344 00:40:30 5,48 984
88 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 343 00:40:30 5,48 984 PB
89 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 342 00:40:36 5,47 981
90 Ondrusz Matouš cz Young and strong 341 00:40:57 5,42 973
91 Bidlo Petr cz Team LightBIKE 340 00:41:10 5,39 968
92 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 339 00:41:12 5,39 967 PB
93 Smejkal Petr cz 338 00:41:20 5,37 964 PB
94 Šubert Pavel cz horalové 337 00:41:33 5,34 959
95 Collen Malcolm gb Team GB!!! 336 00:41:42 5,32 955
96 Votýpka Antonín cz 335 00:41:44 5,32 955 PB
97 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 334 00:41:47 5,31 953
98 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 333 00:41:48 5,31 953
99 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 332 00:41:49 5,31 953
100 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 331 00:41:53 5,30 951
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...