Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2016
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
27. 2. 2016, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
56 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 28.2.2016, 16:24:24
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Maceček Tomáš cz Pearl iZUMi 900 00:38:29 8,89 1.264 TR CR PB
2 Hudeček Petr cz (mo)mentálně Opavské dupy 890 00:39:38 8,63 1.228 PB
3 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 880 00:44:53 7,62 1.084 CR PB
4 Ponek Tibor sk CK Turzovka 870 00:42:38 8,02 1.141 PB
5 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 864 00:40:15 8,50 1.209
6 Ryška Marek cz Duke Corporation 860 00:42:58 7,96 1.133 PB
7 Wróbel Marcin pl MTB Pressing Team 856 00:43:00 7,95 1.132 PB
8 Řeha Daniel cz Ostrava 852 00:43:05 7,94 1.129 PB
9 Pytlík Jiří cz Jump Sport 848 00:40:49 8,38 1.192 PB
10 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 844 00:43:23 7,88 1.122 PB
11 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 840 00:43:29 7,87 1.119 PB
12 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 838 00:41:03 8,33 1.185
13 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 836 00:43:46 7,81 1.112
14 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 834 00:41:22 8,27 1.176 PB
15 Heinrich Lukáš cz Bike Style 832 00:43:56 7,78 1.108 PB
16 Černoch Ondřej cz 830 00:46:29 7,36 1.047 PB
17 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 828 00:44:01 7,77 1.105 PB
18 Kamecki Tomasz pl OPONY SERAFINOWSKI 826 00:44:04 7,76 1.104 PB
19 Škuca Zbyněk cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 824 00:44:09 7,75 1.102 PB
20 Ručka Richard cz Jump Sport 822 00:44:19 7,72 1.098
21 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 820 00:44:23 7,71 1.096 PB
22 Richter Ondřej cz AVA 818 00:44:25 7,70 1.096 PB
23 Blabla Tomáš cz Olympáci 816 00:44:26 7,70 1.095 PB
24 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 814 00:44:28 7,69 1.094 PB
25 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 812 00:44:29 7,69 1.094
26 Chrobák Radek cz Japa Outdoor 810 00:44:32 7,68 1.093 PB
27 Pokorný Radim cz Pearl iZUMi 808 00:44:36 7,67 1.091
28 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 806 00:44:53 7,62 1.084 PB
29 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 804 00:44:58 7,61 1.082 PB
30 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 802 00:45:00 7,60 1.081
31 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 800 00:42:37 8,03 1.142 PB
32 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 798 00:42:41 8,01 1.140 PB
33 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 796 00:47:47 7,16 1.018 PB
34 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 794 00:45:20 7,54 1.073 PB
35 Šindelek Vladan cz Olympáci 792 00:42:54 7,97 1.134
36 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 790 00:45:26 7,53 1.071 PB
37 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 788 00:45:34 7,51 1.068
38 Czilling Petr cz JulboWay 786 00:45:37 7,50 1.067 PB
39 Sejkora David cz X-Trail Orlová 784 00:45:44 7,48 1.064 PB
40 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 782 00:43:18 7,90 1.124 PB
41 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 780 00:48:23 7,07 1.006 PB
42 Kubín Jakub cz (mo)mentálně Opavské dupy 778 00:43:29 7,87 1.119 PB
43 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 776 00:48:31 7,05 1.003
44 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 774 00:48:33 7,04 1.002 PB
45 Škrabánek Petr cz Jump Sport 772 00:46:06 7,42 1.056
46 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 770 00:46:08 7,41 1.055
47 Kukla Ondřej cz X-Trail Orlová 768 00:46:09 7,41 1.054 PB
48 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 766 00:43:41 7,83 1.114 CR PB
49 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 764 00:48:52 7,00 996 PB
50 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 762 00:46:23 7,37 1.049
51 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 760 00:49:00 6,98 993 PB
52 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 758 00:49:07 6,96 991 PB
53 Václavík Michael cz Atletika Slezan F - M 756 00:49:13 6,95 989 PB
54 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 754 00:46:49 7,31 1.039 PB
55 Šicha Martin cz TJ Sokol Jehnice 752 00:49:20 6,93 986 PB
56 Lach Alan cz Racing Olešná 750 00:49:25 6,92 985
57 Bidlo Petr cz Team LightBIKE 748 00:49:28 6,91 984 PB
58 Krstevová Andrea cz Pearl iZUMi 746 00:49:30 6,91 983 PB
59 Marek Lukáš cz SK Černé plíce 744 00:47:01 7,27 1.035
60 Rybiář Michal cz Karpatrio 742 00:49:36 6,90 981 PB
61 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 740 00:44:39 7,66 1.090
62 Pavlík Víťa cz GO!GO! 738 00:44:42 7,65 1.089
63 Rymer Collin us Team GB!!! 736 00:49:49 6,87 977 PB
64 Byrtus Lukáš cz Kulturně sportovní klub… 734 00:47:21 7,22 1.028 PB
65 Belej David cz ŠANTÁNEK 732 00:49:52 6,86 976 PB
66 Šindelek Daniel cz Olympáci 730 00:47:26 7,21 1.026
67 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 728 00:49:57 6,85 974 PB
68 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 726 00:49:58 6,84 974 PB
69 Beneš Pavel cz (mo)mentálně Opavské dupy 724 00:50:02 6,84 973
70 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 722 00:47:36 7,18 1.022 PB
71 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 720 00:50:11 6,82 970
72 Kučera Roman cz Team LightBIKE 718 00:47:42 7,17 1.020 PB
73 Grimm Martin cz Japa Outdoor 716 00:47:43 7,17 1.020
74 Oswald Pavel cz Matrix Team 714 00:50:14 6,81 969 PB
75 Brtva Pavel cz JulboWay 712 00:50:15 6,81 968 PB
76 Doležal Filip cz Karpatrio 710 00:47:46 7,16 1.019 PB
77 Viej Roman cz JAPA outdoor team 708 00:50:19 6,80 967 PB
78 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 706 00:47:57 7,13 1.015
79 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 704 00:47:59 7,13 1.014 PB
80 Benesz Radomir cz lepus.cz 702 00:48:07 7,11 1.011
81 Řepa Vojtěch cz 700 00:48:08 7,11 1.011 PB
82 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 698 00:48:10 7,10 1.010
83 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 696 00:50:42 6,75 960 PB
84 Žuška Marcel cz lepus.cz 694 00:50:54 6,72 956
85 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 692 00:50:56 6,71 955 PB
86 Piechowicz Jiří cz ULTRASTA Frýdek-Místek 690 00:50:58 6,71 955
87 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 688 00:51:03 6,70 953 PB
88 Baletka Stanislav cz Funny team 686 00:51:05 6,69 953
89 Chmelková Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 684 00:51:06 6,69 952 PB
90 Capek Martin sk CK Turzovka 682 00:48:37 7,03 1.001 PB
91 Drozd Michal cz Karpatrio 680 00:48:44 7,02 998 PB
92 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 678 00:51:17 6,67 949 PB
93 Vrubel Lukáš cz JAPA sports & Běžecká skupina… 676 00:48:52 7,00 996 PB
94 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 674 00:51:29 6,64 945 PB
95 Mayer Matthew gb Team GB!!! 672 00:49:02 6,97 992 PB
96 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 670 00:49:18 6,94 987 PB
97 Jasiok Lumír cz Trek 1324 668 00:51:52 6,59 938
98 Štýbar Luděk cz Porubští Rafani 666 00:51:54 6,59 938 PB
99 Beneš Daniel cz (mo)mentálně Opavské dupy 664 00:51:57 6,58 937 PB
100 Collen Malcolm gb Team GB!!! 662 00:51:58 6,58 936
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...