Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
26. 11. 2016, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
5 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 30.11.2016, 12:54:01
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:45:40 10,38 1.172 CR
2 Maceček Tomáš cz Team LightBIKE 445 00:45:44 10,36 1.170 PB
3 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 440 00:47:11 10,05 1.134 PB
4 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 435 00:48:05 9,86 1.113
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 432 00:48:16 9,82 1.109
6 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:48:21 9,80 1.107 PB
7 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 428 00:48:32 9,77 1.103 CR PB
8 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 426 00:48:47 9,72 1.097
9 Causidis Marek cz SALOMON-RUN 424 00:48:53 9,70 1.095
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 422 00:48:55 9,69 1.094 PB
11 Dvořák Pavel cz AVA 420 00:49:43 9,53 1.077
12 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 419 00:49:53 9,50 1.073 PB
13 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 418 00:50:10 9,45 1.067
14 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 417 00:50:12 9,44 1.066
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 416 00:50:30 9,39 1.060
16 Křenek Radek cz TOBI Sport Frenštát p.R. 415 00:50:41 9,35 1.056 PB
17 Kovář Roman cz AVA 414 00:50:56 9,31 1.051
18 Jurčík Jan cz T PONEK TEAM 413 00:50:57 9,30 1.050
19 Nezval Ondřej cz Splašení goroli 412 00:51:06 9,28 1.047 PB
20 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 411 00:51:43 9,17 1.035 PB
21 Lukáš Jakub cz SSK Vítkovice 410 00:51:49 9,15 1.033 PB
22 Blabla Tomáš cz Olympáci 409 00:51:54 9,13 1.031 PB
23 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 408 00:52:25 9,04 1.021 PB
24 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 407 00:52:31 9,03 1.019 PB
25 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 406 00:52:41 9,00 1.016
26 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 405 00:52:51 8,97 1.013
27 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 404 00:52:53 8,96 1.012 PB
28 Kudla Vladimír cz Manín Považská Bystrica 403 00:52:57 8,95 1.011
29 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:53:01 8,94 1.009 PB
30 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 401 00:53:07 8,92 1.008 PB
31 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 400 00:53:10 8,92 1.007
32 Žákovský Petr cz Adidas Team 399 00:53:27 8,87 1.001 PB
33 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 398 00:53:29 8,86 1.001
34 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 397 00:53:37 8,84 998
35 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 396 00:54:01 8,78 991
36 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 395 00:54:04 8,77 990
37 Polášek Jan cz MH bike - někdy prostě musíš 394 00:54:31 8,69 982
38 Grimm Martin cz JAPA sport 393 00:54:47 8,65 977 PB
39 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 392 00:54:55 8,63 975
40 Škrabánek Petr cz Jump Sport 391 00:55:02 8,61 973
41 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 390 00:55:06 8,60 971 PB
42 Mráz Jan cz 389 00:55:11 8,59 970 PB
43 Pavlík Víťa cz GO!GO! 388 00:55:15 8,58 969
44 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 387 00:55:17 8,57 968
45 Tkač Serhij cz SALOMON-RUN 386 00:55:18 8,57 968
46 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 385 00:55:29 8,54 965
47 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 384 00:55:32 8,54 964 PB
48 Zedník Aleš cz TRX - fitness 383 00:55:35 8,53 963
49 Kundrát Pavel cz Tobi sport Frenštát p.R 382 00:55:40 8,51 961
50 Nohel Petr cz 381 00:55:43 8,51 961
51 Jaworek Robert cz 380 00:55:54 8,48 957
52 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 379 00:56:04 8,45 955
53 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 378 00:56:09 8,44 953 PB
54 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 377 00:56:12 8,43 952
55 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 376 00:56:15 8,43 951 PB
56 Šajer Vít cz Bruslárna.cz 375 00:56:24 8,40 949
57 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 374 00:56:25 8,40 949
58 Richter Ondřej cz AVA 373 00:56:39 8,37 945
59 Pastušek Jan cz Cyklosport Bohumín 372 00:56:47 8,35 943 PB
60 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 371 00:56:49 8,34 942
61 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 370 00:56:50 8,34 942
62 Bujok Ondřej cz TOBI Sport Frenštát p.R. 369 00:56:52 8,34 941
63 Mayer Matthew gb Team GB!!! 368 00:56:54 8,33 941 PB
64 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 367 00:56:59 8,32 939
65 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 366 00:57:04 8,31 938
66 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 365 00:57:09 8,29 936
67 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 364 00:57:18 8,27 934
68 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 363 00:57:24 8,26 932 PB
69 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 362 00:57:32 8,24 930 PB
70 Švrček Rostislav cz Heartbeat Inline 361 00:57:44 8,21 927
71 Delingerová Marie cz AVA 360 00:57:45 8,21 927
72 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 359 00:57:58 8,18 923 PB
73 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 358 00:58:02 8,17 922 PB
74 Capek Martin sk T PONEK TEAM 357 00:58:05 8,16 921
75 Ručka Richard cz Jump Sport 356 00:58:10 8,15 920
76 Sejkora David cz X-Trail Orlová 355 00:58:14 8,14 919
77 Trávníček Rostislav cz Pepa Team F-M 354 00:58:16 8,14 919 PB
78 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 353 00:58:23 8,12 917
79 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 352 00:58:32 8,10 914
80 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 351 00:58:40 8,08 912
81 Kučera Roman cz Team LightBIKE 350 00:58:43 8,07 911 PB
82 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 349 00:58:51 8,05 909
83 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 348 00:59:12 8,01 904 PB
84 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 347 00:59:15 8,00 903
85 Jasiok Lumír cz Trek 1324 346 00:59:17 8,00 903 PB
86 Doležal Filip cz Karpatrio 345 00:59:25 7,98 901
87 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 344 00:59:36 7,95 898
88 Pavlorek Adam cz SK Oceláci Ostrava 343 00:59:38 7,95 897 PB
89 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 342 00:59:40 7,94 897
90 Frank Pavel cz AVA 341 00:59:41 7,94 897
91 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 340 00:59:49 7,92 895 PB
92 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 339 00:59:52 7,92 894 PB
93 Pawlus Vladimír sk T PONEK TEAM 338 00:59:53 7,92 894 PB
94 Levinský Lukáš cz Matrix Team 337 00:59:58 7,90 892 PB
95 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 336 01:00:03 7,89 891
96 Husánik Róbert cz Pepa Team F-M 335 01:00:11 7,88 889 PB
97 Benesz Radomir cz lepus.cz 334 01:00:13 7,87 889
98 Rymer Collin us Team GB!!! 333 01:00:15 7,87 888 PB
99 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 332 01:00:16 7,87 888
100 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 331 01:00:18 7,86 888
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...