Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2006, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Biolek Martin cz Elitní Vrchaři 120 00:40:15 8,50 1.209
2 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 115 00:00:00
3 Konečný Lukáš cz Gruppo Compatto 110 00:00:00
4 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 105 00:00:00
5 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 102 00:00:00
6 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 100 00:00:00
7 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 98 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 96 00:00:00
9 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 94 00:00:00
10 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 92 00:00:00
11 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 90 00:00:00
12 Kolouch David cz Horolezci FM 89 00:00:00
13 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 88 00:00:00
14 Uher Libor cz Horolezci FM 87 00:00:00
15 Malošík Jan cz MHC Karviná 86 00:00:00
16 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 85 00:00:00
17 Míl Petr cz Horolezci FM 84 00:00:00
18 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 83 00:00:00
19 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 82 00:00:00
20 Šindelek Daniel cz Olympáci 81 00:00:00
21 Trávníček Rostislav cz Olympáci 80 00:00:00
22 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 79 00:00:00
23 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 78 00:00:00
24 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 77 00:00:00
25 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 76 00:00:00
26 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 75 00:00:00
27 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 74 00:00:00
28 Satke Tomáš cz SUNDANCE 73 00:00:00
29 Dudis cz Vortex Bike Team 72 00:00:00
30 Rodryč Michal cz Elitní Vrchaři 71 00:00:00
31 Choleva Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 70 00:00:00
32 Herber David cz SUNDANCE 69 00:00:00
33 Koukal Jan cz MHC Karviná 68 00:00:00
34 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 67 00:00:00
35 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 66 00:00:00
36 Franer Kuba cz SUNDANCE 65 00:00:00
37 Zlý Vojtěch cz MTB 64 00:00:00
38 Václavek Pavel cz Horská Družba 63 00:00:00
39 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 62 00:00:00
40 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 61 00:00:00
41 Ševčíková Jana cz Bike One 60 00:00:00
42 Raška František cz CK Frenštát p.R. 59 00:00:00
43 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 58 00:00:00
44 Svoboda Milan cz Apache 57 00:00:00
45 Hurník Pavel cz Horolezci FM 56 00:00:00
46 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 55 00:00:00
47 Kněžík Roman cz Rubicon 54 00:00:00
48 Severová Jana cz MHC Karviná 53 00:00:00
49 Matýsek Vlasta st. cz MTB 52 00:00:00
50 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 51 00:00:00
51 Kolčárek Rostislav cz F-M 50 00:00:00
52 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 49 00:00:00
53 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 48 00:00:00
54 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 47 00:00:00
55 Hájka Tomáš cz Hlemýždí Jezdci Snail Racers 46 00:00:00
56 Tobík Tomáš cz Hlemýždí Jezdci Snail Racers 45 00:00:00
57 Kněžík Jan cz Rubicon 44 00:00:00
58 Satke Miloslav cz Bike One 43 00:00:00
59 Solczyková Renata cz MHC Karviná 42 00:00:00
60 Prokeš Zdeněk cz MHC Karviná 41 00:00:00
61 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 40 00:00:00
62 Kohutová Veronika cz Pendolino 39 00:00:00
63 Kohut Petr cz Pendolino 38 00:00:00
64 Hüner Ondřej cz MTB 37 00:00:00
65 Holub Aleš cz Elitní Vrchaři 36 00:00:00
66 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 35 00:00:00
67 Tikalová Jitka cz Gruppo Compatto 34 00:00:00
68 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 33 00:00:00
69 Hudeček Nikola cz UFO Bike 32 00:00:00
70 Velička Petr cz Elitní Vrchaři 31 00:00:00
71 Cihlář Matěj cz Berghaus 30 00:00:00
72 Cihlářová Kateřina cz Berghaus 29 00:00:00
73 Cihlář Michael cz Berghaus 28 00:00:00
74 Skálová Iva cz ZOMBIE 27 00:00:00
75 Skála Karel cz ZOMBIE 26 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...