Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
4. 12. 2016, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
63 cm
Rychlost větru:
20 km/h

Porovnat s etapou 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 9.12.2016, 16:00:46
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:29:54 7,42 1.332
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:30:53 7,19 1.290
3 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 440 00:31:07 7,13 1.280 PB
4 Pytlík Jiří cz Jump Sport 435 00:31:29 7,05 1.265 PB
5 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:32:02 6,93 1.244
6 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 430 00:32:07 6,91 1.240 PB
7 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 428 00:32:17 6,88 1.234
8 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:32:17 6,88 1.234 PB
9 Pelíšek David cz AVA 424 00:32:48 6,77 1.215
10 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 422 00:32:49 6,76 1.214 PB
11 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 420 00:32:50 6,76 1.213 CR PB
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 419 00:32:51 6,76 1.213
13 Košut Lukáš cz NVPP 418 00:33:13 6,68 1.199
14 Pavlík Víťa cz GO!GO! 417 00:33:31 6,62 1.189 PB
15 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:33:40 6,59 1.183 PB
16 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:33:42 6,59 1.182
17 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 414 00:33:49 6,56 1.178 CR
18 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 413 00:33:53 6,55 1.176
19 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 412 00:34:02 6,52 1.171
20 Křenek Radek cz TOBI Sport Frenštát p.R. 411 00:34:13 6,49 1.164 PB
21 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 410 00:34:19 6,47 1.161
22 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 409 00:34:29 6,44 1.155 PB
23 Blabla Tomáš cz Olympáci 408 00:34:29 6,44 1.155
24 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 407 00:34:30 6,43 1.155
25 Kudla Vladimír cz Manín Považská Bystrica 406 00:34:32 6,43 1.154
26 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 405 00:34:47 6,38 1.145
27 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 404 00:34:48 6,38 1.145
28 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 403 00:34:59 6,35 1.139
29 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:35:00 6,34 1.138
30 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 401 00:35:02 6,34 1.137
31 Grimm Martin cz JAPA sport 400 00:35:12 6,31 1.132
32 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 399 00:35:13 6,30 1.131
33 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 398 00:35:20 6,28 1.128
34 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 397 00:35:30 6,25 1.122
35 Dvořák Pavel cz AVA 396 00:35:34 6,24 1.120
36 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 395 00:35:44 6,21 1.115 PB
37 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 394 00:35:47 6,20 1.113
38 Bujok Ondřej cz TOBI Sport Frenštát p.R. 393 00:35:51 6,19 1.111
39 Marek Lukáš cz Colliery made 392 00:35:54 6,18 1.110 PB
40 Nohel Petr cz 391 00:35:55 6,18 1.109
41 Zedník Aleš cz TRX - fitness 390 00:35:57 6,18 1.108
42 Ručka Richard cz Jump Sport 389 00:36:01 6,16 1.106
43 Richter Ondřej cz AVA 388 00:36:07 6,15 1.103
44 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 387 00:36:11 6,14 1.101
45 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 386 00:36:15 6,12 1.099 PB
46 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 385 00:36:36 6,07 1.089
47 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 384 00:36:43 6,05 1.085 PB
48 Delingerová Marie cz AVA 383 00:36:46 6,04 1.084 PB
49 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 382 00:36:48 6,03 1.083
50 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 381 00:36:56 6,01 1.079 PB
51 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 380 00:37:00 6,00 1.077
52 Levinský Lukáš cz Matrix Team 379 00:37:10 5,97 1.072 PB
53 Capek Martin sk T PONEK TEAM 378 00:37:11 5,97 1.071
54 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 377 00:37:13 5,97 1.070
55 Czeczotka Marek cz SALOMON-RUN 376 00:37:22 5,94 1.066
56 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 375 00:37:24 5,94 1.065 PB
57 Škrabánek Petr cz Jump Sport 374 00:37:29 5,92 1.063
58 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 373 00:37:33 5,91 1.061
59 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 372 00:37:35 5,91 1.060
60 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 371 00:37:38 5,90 1.059
61 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 370 00:37:43 5,89 1.056
62 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 369 00:37:52 5,86 1.052
63 Šajer Vít cz Bruslárna.cz 368 00:37:53 5,86 1.052
64 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 367 00:37:55 5,85 1.051 PB
65 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 366 00:38:00 5,84 1.048
66 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 365 00:38:04 5,83 1.047 PB
67 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 364 00:38:07 5,82 1.045
68 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 363 00:38:11 5,81 1.043
69 Rymer Collin us Team GB!!! 362 00:38:18 5,80 1.040 PB
70 Kučera Roman cz Team LightBIKE 361 00:38:26 5,78 1.037
71 Švrček Rostislav cz JAPA sport 360 00:38:26 5,78 1.037
72 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 359 00:38:37 5,75 1.032
73 Doležal Filip cz Karpatrio 358 00:38:48 5,72 1.027
74 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 357 00:38:49 5,72 1.026 PB
75 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 356 00:38:52 5,71 1.025
76 Mayer Matthew gb Team GB!!! 355 00:38:56 5,70 1.023
77 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 354 00:38:58 5,70 1.022
78 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 353 00:38:58 5,70 1.022 PB
79 Zeman Marek cz JulboWay 352 00:39:01 5,69 1.021
80 Kubienka Libor cz Hrádek ve SL. 351 00:39:07 5,68 1.018
81 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 350 00:39:20 5,64 1.013
82 Nutil Tomáš cz lepus.cz 349 00:39:21 5,64 1.012 PB
83 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 348 00:39:27 5,63 1.010
84 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 347 00:39:29 5,62 1.009
85 Blaha Tomáš cz AVA 346 00:39:30 5,62 1.009
86 Pavlorek Adam cz SK Oceláci Ostrava 345 00:39:32 5,62 1.008
87 Jasiok Lumír cz Trek 1324 344 00:39:44 5,59 1.003
88 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 343 00:39:47 5,58 1.001
89 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 342 00:39:48 5,58 1.001
90 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 341 00:39:50 5,57 1.000 PB
91 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 340 00:39:52 5,57 999
92 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 339 00:39:54 5,56 998
93 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 338 00:39:57 5,56 997 PB
94 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 337 00:39:58 5,55 997
95 Karafiát Tom cz kafoto.cz 336 00:39:58 5,55 997
96 Marek Jiří cz 335 00:39:59 5,55 996
97 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 334 00:40:01 5,55 996
98 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 333 00:40:02 5,55 995 PB
99 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 332 00:40:06 5,54 994
100 Vybíral Lukáš cz Silný Team Uničov 331 00:40:12 5,52 991
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...