Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
18. 12. 2016, 16:30
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
55 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 4.2.2017 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 2.1.2017, 20:35:55
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz SALOMON-RUN 450 00:40:52 9,98 1.291 TR CR PB
2 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:43:36 9,36 1.210 PB
3 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 440 00:43:41 9,34 1.207
4 Causidis Marek cz SALOMON-RUN 435 00:43:45 9,33 1.205
5 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 432 00:43:54 9,29 1.201 PB
6 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 430 00:44:07 9,25 1.195 PB
7 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:45:50 8,90 1.151
8 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:46:10 8,84 1.142 PB
9 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:46:28 8,78 1.135 CR PB
10 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 422 00:46:30 8,77 1.134 PB
11 Czeczotka Marek cz SALOMON-RUN 420 00:47:16 8,63 1.116
12 Pavlík Víťa cz GO!GO! 419 00:47:39 8,56 1.107
13 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 418 00:47:56 8,51 1.100 CR PB
14 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 417 00:48:01 8,50 1.098
15 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 416 00:48:27 8,42 1.089
16 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 415 00:48:31 8,41 1.087
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 00:48:44 8,37 1.082
18 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 413 00:48:52 8,35 1.079
19 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 412 00:48:57 8,34 1.077
20 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:49:08 8,30 1.073
21 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 410 00:49:10 8,30 1.073
22 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:49:12 8,29 1.072
23 Stančík Bedřich cz lepus.cz 408 00:49:16 8,28 1.071
24 Blabla Tomáš cz Olympáci 407 00:49:34 8,23 1.064
25 Richter Ondřej cz AVA 406 00:49:57 8,17 1.056
26 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 405 00:50:02 8,15 1.054
27 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 404 00:50:09 8,14 1.052
28 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 403 00:50:25 8,09 1.046 PB
29 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 402 00:50:42 8,05 1.040
30 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 401 00:50:53 8,02 1.036 PB
31 Škrabánek Petr cz Jump Sport 400 00:50:58 8,01 1.035
32 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 399 00:51:01 8,00 1.034
33 Marek Lukáš cz Colliery made 398 00:51:20 7,95 1.027 PB
34 Sejkora David cz X-Trail Orlová 397 00:51:22 7,94 1.027
35 Ručka Richard cz Jump Sport 396 00:51:28 7,93 1.025
36 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 395 00:51:31 7,92 1.024
37 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 394 00:51:41 7,89 1.020 PB
38 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 393 00:51:49 7,87 1.018 PB
39 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 392 00:51:56 7,86 1.016
40 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 391 00:52:09 7,82 1.011
41 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 390 00:52:14 7,81 1.010
42 Mayer Matthew gb Team GB!!! 389 00:52:19 7,80 1.008 PB
43 Grimm Martin cz JAPA sport 388 00:52:23 7,79 1.007
44 Chrobák Radek cz JAPA sport 387 00:52:28 7,78 1.005 PB
45 Mráz Jan cz Jump Sport 386 00:52:41 7,74 1.001 PB
46 Rymer Collin us Team GB!!! 385 00:52:43 7,74 1.000 PB
47 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 384 00:52:49 7,72 999
48 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 383 00:52:55 7,71 997
49 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 382 00:52:59 7,70 995
50 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 381 00:53:03 7,69 994
51 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 380 00:53:09 7,68 992
52 Anděl Milan cz ULTRASTA Frýdek-Místek 379 00:53:25 7,64 987
53 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 378 00:53:31 7,62 985
54 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 377 00:53:34 7,62 985
55 Kučera Roman cz Team LightBIKE 376 00:53:36 7,61 984
56 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 375 00:53:43 7,60 982
57 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 374 00:53:51 7,58 979
58 Benesz Radomir cz lepus.cz 373 00:53:54 7,57 978
59 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 372 00:53:56 7,56 978
60 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 371 00:54:04 7,55 975
61 Jasiok Lumír cz Trek 1324 370 00:54:13 7,53 973 PB
62 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 369 00:54:30 7,49 968 PB
63 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 368 00:54:43 7,46 964
64 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 367 00:54:47 7,45 963
65 Němeček Martin cz The cooling birds 366 00:54:50 7,44 962
66 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 365 00:54:52 7,44 961
67 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 364 00:55:01 7,42 959 PB
68 Doležal Filip cz Karpatrio 363 00:55:06 7,40 957
69 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 362 00:55:10 7,40 956
70 Rybiář Michal cz Karpatrio 361 00:55:14 7,39 955 PB
71 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 360 00:55:30 7,35 950
72 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 359 00:55:40 7,33 947 PB
73 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 358 00:55:54 7,30 943 PB
74 Černoch Ondřej cz 357 00:56:00 7,29 942
75 Kučera Martin cz SK fuga 356 00:56:02 7,28 941
76 Novák Radomír cz TRX - fitness 355 00:56:03 7,28 941
77 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 354 00:56:10 7,26 939 PB
78 Vařecha Lukáš cz 353 00:56:27 7,23 934
79 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 352 00:56:31 7,22 933
80 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 351 00:56:37 7,21 932 PB
81 Šindel Martin cz HO Studénka 350 00:56:48 7,18 929
82 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 349 00:56:50 7,18 928
83 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 348 00:56:53 7,17 927 PB
84 Kasalík Radim cz Nahuhňané dupy 347 00:57:02 7,15 925
85 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 346 00:57:04 7,15 924
86 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 345 00:57:13 7,13 922
87 Gregor František cz 344 00:57:19 7,12 920
88 Pavlík Jan cz Racing Olešná 343 00:57:26 7,10 918
89 Karafiát Tom cz kafoto.cz 342 00:57:28 7,10 918
90 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 341 00:57:30 7,10 917 PB
91 Levinský Lukáš cz Matrix Team 340 00:57:32 7,09 917
92 Krulikovský Vít cz 339 00:57:34 7,09 916
93 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 338 00:57:37 7,08 915 PB
94 Novák Marek cz Hlučín 337 00:57:40 7,08 915 PB
95 Oswald Pavel cz Matrix Team 336 00:57:45 7,06 913
96 Marek Jiří cz 335 00:57:54 7,05 911
97 Votýpka Antonín cz 334 00:57:56 7,04 910 PB
98 Hollá Kateřina cz Team LightBIKE 333 00:58:06 7,02 908
99 Collen Malcolm gb Team GB!!! 332 00:58:11 7,01 906
100 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 331 00:58:12 7,01 906
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...