Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
31. 12. 2016, 09:00
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
48 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 2.1.2017, 20:34:19
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Lichý Tomáš cz SALOMON-RUN 450 00:47:32 11,11 1.123 TR CR PB
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:49:45 10,61 1.073 PB
3 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 440 00:50:41 10,42 1.054 PB
4 Czeczotka Marek cz SALOMON-RUN 435 00:51:30 10,25 1.037
5 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 432 00:51:54 10,17 1.029 PB
6 Pytlík Jiří cz Jump Sport 430 00:52:18 10,10 1.021 PB
7 Smetana Jonáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:52:28 10,06 1.018
8 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 426 00:52:52 9,99 1.010
9 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 424 00:52:55 9,98 1.009 PB
10 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 422 00:53:56 9,79 990 PB
11 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:54:01 9,77 989 PB
12 Damek Milan cz Splašení goroli 419 00:54:26 9,70 981
13 Šindelek Pavel cz Olympáci 418 00:55:09 9,57 968
14 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 417 00:55:26 9,52 963 PB
15 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 416 00:55:40 9,49 959 CR
16 Šindelek Vladan cz Olympáci 415 00:55:53 9,45 956
17 Marek Lukáš cz Colliery made 414 00:56:04 9,42 952 PB
18 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:56:06 9,41 952
19 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 412 00:56:09 9,40 951
20 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 411 00:56:12 9,40 950 PB
21 Stančík Bedřich cz lepus.cz 410 00:56:15 9,39 949 PB
22 Blabla Tomáš cz Olympáci 409 00:56:22 9,37 947 PB
23 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 408 00:57:33 9,17 928
24 Grimm Martin cz JAPA sport 407 00:57:51 9,13 923 PB
25 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 406 00:57:59 9,11 921
26 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 405 00:58:04 9,09 920
27 Pavlík Víťa cz GO!GO! 404 00:58:28 9,03 913
28 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 403 00:58:36 9,01 911 PB
29 Křenek Radek cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:58:59 8,95 905 PB
30 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 401 00:59:04 8,94 904 PB
31 Škrabánek Petr cz Jump Sport 400 00:59:31 8,87 897
32 Sejkora David cz X-Trail Orlová 399 00:59:33 8,87 897
33 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:59:41 8,85 895
34 Pavelka Radim cz Marathon Team Klimkovice 397 00:59:47 8,83 893
35 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 396 00:59:51 8,82 892 PB
36 Zeman Marek cz JulboWay 395 01:00:01 8,80 890 PB
37 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 394 01:00:13 8,77 887 PB
38 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 393 01:00:28 8,73 883
39 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 392 01:00:48 8,68 878 PB
40 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 391 01:01:32 8,58 868
41 Mayer Matthew gb Team GB!!! 390 01:01:41 8,56 866 PB
42 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 389 01:01:52 8,53 863
43 Konvička Adam cz BNP crossbikecz 388 01:01:56 8,53 862
44 Kučera Roman cz Team LightBIKE 387 01:02:08 8,50 859 PB
45 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 386 01:02:16 8,48 858
46 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 385 01:02:22 8,47 856
47 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 384 01:02:27 8,45 855 PB
48 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 383 01:02:44 8,42 851
49 Capek Martin sk T PONEK TEAM 382 01:02:48 8,41 850 PB
50 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 381 01:03:12 8,35 845 PB
51 Levinský Lukáš cz Matrix Team 380 01:03:12 8,35 845 PB
52 Doležal Filip cz Karpatrio 379 01:03:15 8,35 844 PB
53 Němeček Martin cz The cooling birds 378 01:03:28 8,32 841
54 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 377 01:03:37 8,30 839
55 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 376 01:03:48 8,28 837
56 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 375 01:03:49 8,27 837
57 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 374 01:03:56 8,26 835 PB
58 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 373 01:03:58 8,25 835
59 Oswald Pavel cz Matrix Team 372 01:03:59 8,25 835 PB
60 Belej David cz ŠANTÁNEK 371 01:04:05 8,24 833 PB
61 Šindel Martin cz HO Studénka 370 01:04:17 8,21 831 PB
62 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 369 01:04:27 8,19 829
63 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 368 01:04:32 8,18 827 PB
64 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 367 01:04:41 8,16 826 PB
65 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 366 01:04:49 8,15 824 PB
66 Baletka Stanislav cz Funny team 365 01:05:10 8,10 819 PB
67 Krulikovský Vít cz 364 01:05:36 8,05 814
68 Jasiok Lumír cz Trek 1324 363 01:05:38 8,04 814
69 Benesz Radomir cz lepus.cz 362 01:05:50 8,02 811
70 Rymer Collin us Team GB!!! 361 01:05:56 8,01 810 PB
71 Marek Jiří cz 360 01:06:08 7,98 807
72 Boček Jakub cz Nahuhňané dupy 359 01:06:21 7,96 805
73 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 358 01:06:26 7,95 804 PB
74 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 357 01:06:28 7,94 803
75 Černý Viktor cz ED6U ELEMIC RACING 356 01:06:37 7,93 802 PB
76 Porwisz Jiří cz ŠANTÁNEK 355 01:06:43 7,91 800
77 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 354 01:06:48 7,90 799 PB
78 Chvostek Pavel cz F-M bajkeři 353 01:06:51 7,90 799 PB
79 Novák Radomír cz TRX - fitness 352 01:06:52 7,90 799
80 Bernard Adam cz 351 01:06:58 7,88 797 PB
81 Rybiář Michal cz Karpatrio 350 01:07:08 7,86 795
82 Novák Marek cz Hlučín 349 01:07:18 7,85 793 PB
83 Čechmánek David cz Beskydští nomádi 348 01:07:21 7,84 793
84 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 347 01:07:26 7,83 792
85 Hollá Kateřina cz Team LightBIKE 346 01:07:33 7,82 791
86 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 345 01:07:43 7,80 789
87 Veselý Ondřej cz Crivit Factory Racing Team 344 01:07:51 7,78 787
88 Kuś Adam cz 343 01:08:20 7,73 781
89 Černoch Ondřej cz 342 01:08:23 7,72 781
90 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 341 01:08:25 7,72 781 PB
91 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 340 01:08:26 7,72 780 PB
92 Collen Malcolm gb Team GB!!! 339 01:08:31 7,71 779
93 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 338 01:08:38 7,69 778
94 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 337 01:08:42 7,69 777 PB
95 Hladiš Filip cz Crivit Factory Racing Team 336 01:08:50 7,67 776 PB
96 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 335 01:08:55 7,66 775
97 Nutil Tomáš cz lepus.cz 334 01:08:57 7,66 774
98 Kaška Peter cz HO Studénka 333 01:09:04 7,64 773
99 Pavlík Miroslav cz SK Oceláci Ostrava 332 01:09:09 7,64 772
100 Harabiš Radim vk SK Valašského království 331 01:09:10 7,63 772 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...