Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
7. 1. 2017, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-22 °C
Množství sněhu:
88 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 12.2.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 7.1.2017, 20:21:02
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:47:02 10,08 736
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:48:00 9,88 721
3 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 440 00:48:55 9,69 708
4 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 435 00:49:36 9,56 698
5 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 432 00:49:50 9,51 695
6 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 430 00:50:08 9,45 691
7 Šindelek Vladan cz Olympáci 428 00:50:26 9,40 686
8 Šindelek Pavel cz Olympáci 426 00:50:32 9,38 685
9 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 424 00:51:53 9,14 667
10 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:52:31 9,03 659
11 Blabla Tomáš cz Olympáci 420 00:53:04 8,93 652
12 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 419 00:53:07 8,92 652
13 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:53:21 8,88 649
14 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:53:47 8,81 644
15 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 416 00:54:02 8,77 641
16 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 415 00:54:10 8,75 639
17 Pavlík Víťa cz GO!GO! 414 00:54:32 8,69 635
18 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 413 00:54:44 8,66 633
19 Czeczotka Marek cz SALOMON-RUN 412 00:54:56 8,63 630
20 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 411 00:55:03 8,61 629
21 Sejkora David cz X-Trail Orlová 410 00:55:18 8,57 626
22 Grimm Martin cz JAPA sport 409 00:55:28 8,55 624
23 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 408 00:55:38 8,52 622
24 Ručka Richard cz Jump Sport 407 00:55:44 8,50 621
25 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 406 00:56:01 8,46 618
26 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 405 00:56:11 8,44 616
27 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 404 00:56:32 8,38 612
28 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 403 00:56:35 8,38 612
29 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 402 00:56:43 8,36 610
30 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 401 00:57:02 8,31 607
31 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 400 00:57:06 8,30 606
32 Richter Ondřej cz AVA 399 00:57:14 8,28 605
33 Mráz Jan cz Jump Sport 398 00:57:27 8,25 603
34 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 397 00:57:45 8,21 599
35 Marek Lukáš cz Colliery made 396 00:57:47 8,20 599
36 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 395 00:57:49 8,20 599
37 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 394 00:57:53 8,19 598
38 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 393 00:58:30 8,10 592
39 Škrabánek Petr cz Jump Sport 392 00:58:43 8,07 590
40 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 391 00:58:47 8,06 589
41 Zedník Aleš cz TRX - fitness 390 00:59:17 8,00 584
42 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 389 00:59:29 7,97 582
43 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 388 00:59:49 7,92 579
44 Benesz Radomir cz lepus.cz 387 01:00:38 7,82 571
45 Levinský Lukáš cz Matrix Team 386 01:00:50 7,79 569
46 Kučera Roman cz Team LightBIKE 385 01:00:55 7,78 568
47 Doležal Filip cz Karpatrio 384 01:00:57 7,78 568
48 Jasiok Lumír cz Trek 1324 383 01:01:17 7,73 565
49 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 382 01:01:23 7,72 564
50 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 381 01:01:26 7,72 564
51 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 380 01:01:27 7,71 563
52 Němeček Martin cz The cooling birds 379 01:01:39 7,69 562
53 Belej David cz ŠANTÁNEK 378 01:01:50 7,67 560
54 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 377 01:01:57 7,65 559
55 Filipec Petr cz TOBI Sport Frenštát p.R. 376 01:02:16 7,61 556
56 Křenek Radek cz TOBI Sport Frenštát p.R. 375 01:02:17 7,61 556
57 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 374 01:02:18 7,61 556
58 Mayer Matthew gb Team GB!!! 373 01:02:21 7,60 555
59 Černoch Ondřej cz 372 01:02:39 7,57 553
60 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 371 01:02:44 7,56 552
61 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 370 01:03:06 7,51 549
62 Novák Radomír cz TRX - fitness 369 01:03:17 7,49 547
63 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 368 01:03:18 7,49 547
64 Kimla Jan cz Olympáci 367 01:03:31 7,46 545
65 Capek Martin sk T PONEK TEAM 366 01:03:38 7,45 544
66 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 365 01:03:42 7,44 543
67 Šindel Martin cz HO Studénka 364 01:03:50 7,43 542
68 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 363 01:04:04 7,40 540
69 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 362 01:04:33 7,34 536
70 Husánik Róbert cz Pepa Team F-M 361 01:04:44 7,32 535
71 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 360 01:04:53 7,31 534
72 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 359 01:04:57 7,30 533
73 Pavlík Jan cz Racing Olešná 358 01:05:02 7,29 532
74 Marek Jiří cz 357 01:05:04 7,28 532
75 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 356 01:05:06 7,28 532
76 Skupieňová Kristýna cz Kempinator fans team 355 01:05:08 7,28 532
77 Krulikovský Vít cz 354 01:05:10 7,27 531
78 Nutil Tomáš cz lepus.cz 353 01:05:11 7,27 531
79 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 352 01:05:14 7,27 531
80 Klím Tomáš cz Čisté Beskydy 351 01:05:29 7,24 529
81 Kuś Adam cz 350 01:05:54 7,19 525
82 Benda Jaroslav cz MH bike - někdy prostě musíš 349 01:05:57 7,19 525
83 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 348 01:06:02 7,18 524
84 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 347 01:06:04 7,17 524
85 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 346 01:06:15 7,15 523
86 Franer Kuba cz Nahuhňané dupy 345 01:06:28 7,13 521
87 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 344 01:06:31 7,13 520
88 Viej Radomír cz JAPA outdoor team 343 01:06:44 7,10 519
89 Kozelský René cz Pivovar Koníček 342 01:06:49 7,09 518
90 Rudický Radovan cz SK Oceláci Ostrava 341 01:06:51 7,09 518
91 Polášek Tomáš cz SK Valašského království 340 01:07:03 7,07 516
92 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 339 01:07:09 7,06 516
93 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 338 01:07:13 7,05 515
94 Rada Martin cz The cooling birds 337 01:07:22 7,04 514
95 Daniel Fojtík cz TRX - fitness 336 01:07:24 7,03 514
96 Rybiář Michal cz Karpatrio 335 01:07:28 7,03 513
97 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 334 01:07:38 7,01 512
98 Drozd Michal cz Karpatrio 333 01:07:46 6,99 511
99 Mikunda Miloš cz The cooling birds 332 01:07:56 6,98 510
100 Cooney Drew us Team GB!!! 331 01:07:58 6,97 509
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...