Malenovice, Rajská bouda - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
15. 1. 2017, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-8 °C
Množství sněhu:
92 cm
Rychlost větru:
14 km/h

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 16.1.2017, 12:35:03
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 450 00:39:53 8,58 1.220
2 Pytlík Jiří cz Jump Sport 445 00:40:18 8,49 1.207
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:40:38 8,42 1.198
4 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 435 00:40:41 8,41 1.196 PB
5 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:40:50 8,38 1.192 PB
6 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:41:40 8,21 1.168
7 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 428 00:42:06 8,12 1.156 PB
8 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 426 00:42:19 8,08 1.150 PB
9 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 424 00:42:28 8,05 1.146
10 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 422 00:42:32 8,04 1.144 PB
11 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 420 00:43:10 7,92 1.127 CR
12 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:43:21 7,89 1.122
13 Šindelek Pavel cz Olympáci 418 00:43:51 7,80 1.110
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 417 00:44:22 7,71 1.097
15 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 416 00:44:38 7,66 1.090
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:45:05 7,59 1.079
17 Pavlík Víťa cz GO!GO! 414 00:45:10 7,57 1.077
18 Košut Lukáš cz Splašení goroli 413 00:45:37 7,50 1.067
19 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 412 00:45:54 7,45 1.060
20 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:46:01 7,43 1.057
21 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:46:09 7,41 1.054
22 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 409 00:46:15 7,39 1.052
23 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 408 00:46:25 7,37 1.048
24 Marek Lukáš cz Colliery made 407 00:46:51 7,30 1.039
25 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 406 00:47:02 7,27 1.035
26 Škrabánek Petr cz Jump Sport 405 00:47:17 7,23 1.029
27 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 404 00:47:18 7,23 1.029
28 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 403 00:47:20 7,23 1.028
29 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 402 00:47:21 7,22 1.028
30 Grimm Martin cz JAPA sport 401 00:47:26 7,21 1.026
31 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 400 00:47:35 7,19 1.023
32 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 399 00:47:37 7,18 1.022
33 Richter Ondřej cz AVA 398 00:47:38 7,18 1.022
34 Ručka Richard cz Jump Sport 397 00:47:41 7,17 1.020
35 Bujok Ondřej cz TOBI Sport Frenštát p.R. 396 00:47:43 7,17 1.020 PB
36 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 395 00:47:53 7,14 1.016
37 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 394 00:47:58 7,13 1.014
38 Žáček Martin cz MTB Ondřejník 393 00:48:04 7,12 1.012
39 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 392 00:48:15 7,09 1.008
40 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 391 00:48:26 7,06 1.005
41 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 390 00:48:28 7,06 1.004
42 Sejkora David cz X-Trail Orlová 389 00:48:44 7,02 998
43 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 388 00:48:46 7,01 998
44 Kučera Roman cz Team LightBIKE 387 00:49:01 6,98 993
45 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 386 00:49:19 6,93 987
46 Delingerová Marie cz AVA 385 00:49:27 6,92 984
47 Dinter Jiří cz Pepa Team F-M 384 00:49:36 6,90 981 PB
48 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 383 00:49:45 6,87 978
49 Géryk Jaromír cz SK Bagbike Rubing 382 00:49:52 6,86 976
50 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 381 00:49:54 6,85 975
51 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 380 00:50:11 6,82 970
52 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 379 00:50:26 6,78 965
53 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 378 00:50:27 6,78 965
54 Levinský Lukáš cz Matrix Team 377 00:50:28 6,78 964
55 Mayer Matthew gb Team GB!!! 376 00:50:30 6,77 964
56 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 375 00:50:42 6,75 960
57 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 374 00:50:49 6,73 958
58 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 373 00:50:51 6,73 957
59 Kalousek Jiří cz Zvonek sport 372 00:50:53 6,72 956
60 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 371 00:50:54 6,72 956 PB
61 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 370 00:50:57 6,71 955
62 Jasiok Lumír cz Trek 1324 369 00:50:59 6,71 954
63 Černoch Ondřej cz 368 00:51:03 6,70 953
64 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 367 00:51:04 6,70 953 PB
65 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 366 00:51:07 6,69 952 PB
66 Doležal Filip cz Karpatrio 365 00:51:11 6,68 951
67 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 364 00:51:17 6,67 949 PB
68 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 363 00:51:23 6,66 947
69 Němeček Martin cz The cooling birds 362 00:51:24 6,65 947
70 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 361 00:51:32 6,64 944
71 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 360 00:51:40 6,62 942
72 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 359 00:51:42 6,62 941
73 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 358 00:52:08 6,56 933
74 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 357 00:52:12 6,55 932
75 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 356 00:52:17 6,54 931
76 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 355 00:52:25 6,52 928 PB
77 Benesz Radomir cz lepus.cz 354 00:52:37 6,50 925
78 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 353 00:52:39 6,50 924 PB
79 Rybiář Michal cz Karpatrio 352 00:52:44 6,49 923
80 Capek Martin sk T PONEK TEAM 351 00:52:51 6,47 921
81 Byrtus Ondřej cz CGB 350 00:52:57 6,46 919 PB
82 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 349 00:53:05 6,44 917 PB
83 Porwisz Jiří cz ŠANTÁNEK 348 00:53:07 6,44 916 PB
84 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 347 00:53:19 6,41 913 PB
85 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 346 00:53:22 6,41 912
86 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 345 00:53:26 6,40 911
87 Pavlík Jan cz Racing Olešná 344 00:53:30 6,39 910
88 Šindel Martin cz HO Studénka 343 00:53:31 6,39 909 PB
89 Šajer Vít cz Bruslárna.cz 342 00:53:36 6,38 908
90 Kuś Adam cz 341 00:53:37 6,38 908 PB
91 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 340 00:53:39 6,37 907 PB
92 Novák Marek cz Hlučín 339 00:53:41 6,37 906
93 Vybíral Lukáš cz AVA 338 00:53:42 6,37 906
94 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 337 00:53:44 6,36 906
95 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 336 00:53:46 6,36 905 PB
96 Novák Radomír cz TRX - fitness 335 00:53:52 6,35 903
97 Nutil Tomáš cz lepus.cz 334 00:54:01 6,33 901
98 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 333 00:54:15 6,30 897
99 Hořínek Martin cz MK Seitl Ostrava 332 00:54:20 6,29 896 PB
100 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 331 00:54:26 6,28 894
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...