Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
29. 1. 2017, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
74 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 27.1.2019 | 28.1.2018 | 24.1.2016 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 18.2.2012 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 3.2.2017, 12:58:34
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Maceček Tomáš cz Team LightBIKE 450 00:40:02 9,29 1.199 TR CR PB
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:41:30 8,96 1.157 PB
3 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 440 00:41:45 8,91 1.150 PB
4 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:42:19 8,79 1.134 PB
5 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 432 00:43:33 8,54 1.102
6 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 430 00:43:57 8,46 1.092 PB
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:44:05 8,44 1.089 PB
8 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:44:11 8,42 1.086
9 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 424 00:44:18 8,40 1.084 PB
10 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 422 00:44:53 8,29 1.069 PB
11 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:44:57 8,28 1.068 PB
12 Pavlík Víťa cz GO!GO! 419 00:45:52 8,11 1.047 PB
13 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 418 00:46:02 8,08 1.043 CR PB
14 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:46:23 8,02 1.035
15 Blabla Tomáš cz Olympáci 416 00:46:27 8,01 1.033 PB
16 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 415 00:46:30 8,00 1.032 CR PB
17 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:46:37 7,98 1.030 PB
18 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 413 00:47:12 7,88 1.017
19 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 412 00:47:20 7,86 1.014
20 Ceniga Peter sk Elite Team OCRA Slovakia 411 00:47:25 7,85 1.012
21 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 410 00:47:46 7,79 1.005
22 Šindelek Vladan cz Olympáci 409 00:48:00 7,75 1.000
23 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 408 00:48:10 7,72 997 PB
24 Bujok Ondřej cz TOBI Sport Frenštát p.R. 407 00:48:16 7,71 994
25 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 406 00:48:20 7,70 993 PB
26 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 405 00:48:26 7,68 991
27 Žáček Martin cz MTB Ondřejník 404 00:48:28 7,68 990
28 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 403 00:48:36 7,65 988
29 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 402 00:48:43 7,64 985
30 Grimm Martin cz JAPA sport 401 00:48:47 7,63 984 PB
31 Ručka Richard cz Jump Sport 400 00:48:52 7,61 982
32 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 399 00:49:17 7,55 974 PB
33 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 398 00:49:18 7,55 974
34 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 397 00:49:22 7,54 972 PB
35 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 396 00:49:25 7,53 971
36 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 395 00:49:40 7,49 966
37 Škrabánek Petr cz Jump Sport 394 00:50:09 7,42 957
38 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 393 00:50:15 7,40 955
39 Kučera Roman cz Team LightBIKE 392 00:50:37 7,35 948 PB
40 Sejkora David cz X-Trail Orlová 391 00:51:17 7,25 936 PB
41 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 390 00:51:26 7,23 933
42 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 389 00:51:29 7,23 932
43 Benesz Radomir cz lepus.cz 388 00:51:33 7,22 931 PB
44 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 387 00:51:35 7,21 931 PB
45 Levinský Lukáš cz Matrix Team 386 00:51:38 7,20 930 PB
46 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 385 00:51:53 7,17 925
47 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 384 00:52:15 7,12 919 PB
48 Černoch Ondřej cz 383 00:52:23 7,10 916
49 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 382 00:52:27 7,09 915 PB
50 Mayer Matthew gb Team GB!!! 381 00:52:30 7,09 914
51 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 380 00:52:31 7,08 914
52 Richter Ondřej cz AVA 379 00:53:08 7,00 903
53 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 378 00:53:11 6,99 903
54 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 377 00:53:18 6,98 901 PB
55 Filipec Petr cz TOBI Sport Frenštát p.R. 376 00:53:30 6,95 897 PB
56 Capek Martin sk T PONEK TEAM 375 00:53:33 6,95 896
57 Ondrusz Matouš cz Army 374 00:53:38 6,94 895
58 Němeček Martin cz The cooling birds 373 00:53:41 6,93 894
59 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 372 00:53:50 6,91 892
60 Rybiář Michal cz Karpatrio 371 00:54:01 6,89 889 PB
61 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 370 00:54:02 6,88 888 PB
62 Doležal Filip cz Karpatrio 369 00:54:04 6,88 888 PB
63 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 368 00:54:07 6,87 887
64 Marek Jiří cz 367 00:54:43 6,80 877
65 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 366 00:54:45 6,79 877
66 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 365 00:54:59 6,77 873
67 Byrtus Ondřej cz CGB 364 00:55:05 6,75 871
68 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 363 00:55:20 6,72 867 PB
69 Kusznír Jan cz Crivit Factory Racing Team 362 00:55:23 6,72 867 PB
70 Zábranský Milan cz Crivit Factory Racing Team 361 00:55:29 6,70 865 PB
71 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 360 00:55:34 6,69 864 PB
72 Kimla Jan cz Olympáci 359 00:55:39 6,68 863
73 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 358 00:55:50 6,66 860
74 Hollá Kateřina cz Team LightBIKE 357 00:55:56 6,65 858
75 Kuś Adam cz 356 00:56:13 6,62 854
76 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 355 00:56:46 6,55 846 PB
77 Smejkal Petr cz Carpe Diem 354 00:56:51 6,54 844
78 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 353 00:56:52 6,54 844 CR PB
79 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 352 00:57:06 6,51 841
80 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 351 00:57:09 6,51 840
81 Krulikovský Vít cz 350 00:57:19 6,49 837
82 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 349 00:57:22 6,48 837
83 Nutil Tomáš cz lepus.cz 348 00:57:24 6,48 836
84 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 347 00:57:26 6,48 836 PB
85 Pernický Roman cz Navi-Dobrá čajovna 346 00:57:34 6,46 834 PB
86 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 345 00:57:37 6,46 833 PB
87 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 344 00:57:40 6,45 832
88 Blahut Radek cz cykloblahut.cz 343 00:57:55 6,42 829
89 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 342 00:57:59 6,42 828
90 Viej Roman cz 341 00:58:02 6,41 827
91 Hladiš Filip cz Crivit Factory Racing Team 340 00:58:08 6,40 826 PB
92 Chmiel Radim cz MH bike - někdy prostě musíš 339 00:58:11 6,39 825
93 Michna Roman vk Studiosolaris.cz 338 00:58:13 6,39 825
94 Franer Kuba cz Nahuhňané dupy 337 00:58:15 6,39 824
95 Viej Radomír cz JAPA outdoor team 336 00:58:19 6,38 823
96 Porwisz Jiří cz ŠANTÁNEK 335 00:58:30 6,36 821
97 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 334 00:58:39 6,34 818 PB
98 Orlíková Pavla cz VZS Ostrava 333 00:58:50 6,32 816
99 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 332 00:59:03 6,30 813
100 Konieczny Jiří cz NVPP & BsvČT 331 00:59:13 6,28 811 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...