Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
4. 2. 2017, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
77 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 12.2.2017, 15:39:03
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:42:46 9,54 1.233 PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:44:02 9,27 1.198
3 Pytlík Jiří cz Jump Sport 440 00:44:39 9,14 1.181
4 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 435 00:45:03 9,06 1.171
5 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 432 00:45:08 9,04 1.169
6 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:45:39 8,94 1.155
7 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 428 00:45:58 8,88 1.147
8 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 426 00:46:14 8,82 1.141
9 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 424 00:47:32 8,58 1.110
10 Causidis Marek cz SALOMON-RUN 422 00:47:45 8,54 1.105
11 Blaha Tomáš cz AVA 420 00:47:51 8,53 1.102
12 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 419 00:47:59 8,50 1.099
13 Pavlík Víťa cz GO!GO! 418 00:48:11 8,47 1.095
14 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 417 00:48:39 8,39 1.084
15 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:48:44 8,37 1.082
16 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 415 00:48:56 8,34 1.078
17 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:49:01 8,32 1.076
18 Šindelek Vladan cz Olympáci 413 00:49:11 8,30 1.072
19 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 412 00:49:17 8,28 1.070 PB
20 Stančík Bedřich cz lepus.cz 411 00:49:26 8,25 1.067
21 Kovář Roman cz AVA 410 00:49:32 8,24 1.065
22 Blabla Tomáš cz Olympáci 409 00:49:37 8,22 1.063
23 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 408 00:50:05 8,15 1.053
24 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 407 00:50:20 8,11 1.048
25 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 406 00:50:45 8,04 1.039
26 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 405 00:50:55 8,01 1.036
27 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 404 00:51:15 7,96 1.029
28 Ručka Richard cz Jump Sport 403 00:51:32 7,92 1.023
29 Kučera Roman cz Team LightBIKE 402 00:51:51 7,87 1.017 PB
30 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 401 00:51:55 7,86 1.016
31 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 400 00:52:02 7,84 1.014
32 Žáček Martin cz MTB Ondřejník 399 00:52:07 7,83 1.012
33 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 398 00:52:16 7,81 1.009
34 Škrabánek Petr cz Jump Sport 397 00:52:28 7,78 1.005
35 Bujok Ondřej cz TOBI Sport Frenštát p.R. 396 00:52:40 7,75 1.001 PB
36 Delingerová Marie cz AVA 395 00:53:19 7,65 989
37 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 394 00:53:29 7,63 986 PB
38 Kasalík Radim cz Nahuhňané dupy 393 00:53:36 7,61 984
39 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 392 00:53:40 7,60 983
40 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 391 00:53:45 7,59 981
41 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 390 00:53:57 7,56 978
42 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 389 00:54:29 7,49 968
43 Sejkora David cz X-Trail Orlová 388 00:54:31 7,48 967
44 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 387 00:54:42 7,46 964
45 Benesz Radomir cz lepus.cz 386 00:54:56 7,43 960
46 Kubín Jakub cz Nahuhňané dupy 385 00:55:13 7,39 955
47 Levinský Lukáš cz Matrix Team 384 00:55:16 7,38 954
48 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 383 00:55:22 7,37 953
49 Balcar Marek cz KILPI TEAM 382 00:55:39 7,33 948 PB
50 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 381 00:55:41 7,33 947
51 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 380 00:55:59 7,29 942
52 Filipec Petr cz TOBI Sport Frenštát p.R. 379 00:56:07 7,27 940
53 Kučera Martin cz SK fuga 378 00:56:16 7,25 937
54 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 377 00:56:17 7,25 937
55 Chrobák Radek cz JAPA sport 376 00:56:18 7,25 937
56 Richter Ondřej cz AVA 375 00:56:21 7,24 936
57 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 374 00:56:25 7,23 935
58 Mooc Filip cz Crivit Factory Racing Team 373 00:56:35 7,21 932
59 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 372 00:56:39 7,20 931
60 Belej David cz ŠANTÁNEK 371 00:56:42 7,20 930
61 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 370 00:56:46 7,19 929
62 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 369 00:56:54 7,17 927
63 Capek Martin sk T PONEK TEAM 368 00:57:00 7,16 925
64 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 367 00:57:05 7,15 924 PB
65 Doležal Filip cz Karpatrio 366 00:57:07 7,14 923
66 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 365 00:57:09 7,14 923
67 Němeček Martin cz The cooling birds 364 00:57:16 7,12 921
68 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 363 00:57:20 7,12 920
69 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 362 00:57:32 7,09 917
70 Kimla Jan cz Olympáci 361 00:57:46 7,06 913
71 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 360 00:57:55 7,04 911
72 Frank Pavel cz AVA 359 00:57:58 7,04 910
73 Mrůzek Michal cz synci z Kateřinek 358 00:58:09 7,02 907
74 Bublík Libor cz supshop.cz 357 00:58:14 7,01 906
75 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 356 00:58:15 7,00 905 PB
76 Marek Jiří cz 355 00:58:23 6,99 903
77 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 354 00:58:27 6,98 902
78 Juhász Pavel cz lepus.cz 353 00:58:33 6,97 901
79 Kuś Adam cz 352 00:58:36 6,96 900 PB
80 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 351 00:58:39 6,96 899 PB
81 Jasiok Lumír cz Trek 1324 350 00:58:43 6,95 898
82 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 349 00:58:47 6,94 897
83 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 348 00:58:49 6,94 897
84 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 347 00:58:52 6,93 896 PB
85 Gregor František cz 346 00:58:58 6,92 894
86 Filip Daniel cz CK Continental Frenštát p.R. 345 00:58:59 6,92 894
87 Novák Marek cz Hlučín 344 00:59:01 6,91 894
88 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 343 00:59:06 6,90 892
89 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 342 00:59:08 6,90 892
90 Smejkal Petr cz Carpe Diem 341 00:59:09 6,90 892 PB
91 Pavlásek Michal cz Prajzský BK Kravaře 340 00:59:14 6,89 890
92 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 339 00:59:15 6,89 890
93 Goryczka Michal cz Pepa Team F-M 338 00:59:25 6,87 888
94 Krulikovský Vít cz 337 00:59:27 6,86 887
95 Vybíral Lukáš cz AVA 336 00:59:29 6,86 887
96 Rymer Collin us Team GB!!! 335 00:59:33 6,85 886
97 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 334 00:59:37 6,84 885
98 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 333 00:59:47 6,82 882
99 Hollá Kateřina cz Team LightBIKE 332 01:00:06 6,79 878
100 Boček Jakub cz Nahuhňané dupy 331 01:00:08 6,78 877
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...