Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
12. 2. 2017, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-3 °C
Množství sněhu:
71 cm
Rychlost větru:
18 km/h

Porovnat s etapou 16.12.2018 | 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 14.2.2017, 15:00:45
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:40:07 11,82 863 TR CR PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:41:26 11,44 836
3 Pytlík Jiří cz Jump Sport 440 00:41:54 11,31 826
4 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 435 00:42:19 11,20 818
5 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 432 00:42:54 11,05 807
6 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 430 00:43:00 11,02 805 PB
7 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:43:10 10,98 802 PB
8 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:43:53 10,80 789 PB
9 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 424 00:44:20 10,69 781 PB
10 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 422 00:44:37 10,62 776
11 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 420 00:44:47 10,58 773 PB
12 Šindelek Vladan cz Olympáci 419 00:45:14 10,48 765
13 Dvořák Pavel cz AVA 418 00:45:17 10,47 765 PB
14 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 417 00:45:35 10,40 759 PB
15 Blabla Tomáš cz Olympáci 416 00:45:43 10,37 757
16 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:45:50 10,34 755 PB
17 Koníř Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:46:02 10,30 752
18 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 413 00:46:12 10,26 749 PB
19 Košut Lukáš cz Splašení goroli 412 00:46:28 10,20 745
20 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 411 00:46:33 10,18 744
21 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 410 00:46:50 10,12 739 PB
22 Šindelek Pavel cz Olympáci 409 00:47:09 10,05 734
23 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 408 00:47:13 10,04 733
24 Škrabánek Petr cz Jump Sport 407 00:47:31 9,98 729
25 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 406 00:47:37 9,95 727 PB
26 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 405 00:47:45 9,93 725
27 Ručka Richard cz Jump Sport 404 00:47:51 9,91 724
28 Grimm Martin cz JAPA sport 403 00:48:00 9,88 721 PB
29 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 402 00:48:09 9,84 719
30 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 401 00:48:26 9,79 715
31 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 400 00:48:48 9,71 709 PB
32 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 399 00:49:07 9,65 705 PB
33 Richter Ondřej cz AVA 398 00:49:19 9,61 702
34 Kučera Roman cz Team LightBIKE 397 00:49:27 9,59 700 PB
35 Marek Lukáš cz Colliery made 396 00:49:35 9,56 698
36 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 395 00:49:37 9,55 698 PB
37 Mayer Matthew gb Team GB!!! 394 00:49:47 9,52 695 PB
38 Delingerová Marie cz AVA 393 00:50:02 9,47 692 PB
39 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 392 00:50:23 9,41 687
40 Capek Martin sk T PONEK TEAM 391 00:50:43 9,35 683 PB
41 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 390 00:50:49 9,33 681
42 Benesz Radomir cz lepus.cz 389 00:50:53 9,32 680
43 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 388 00:51:01 9,29 679 PB
44 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 387 00:51:02 9,29 678
45 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 386 00:51:11 9,26 676 PB
46 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 385 00:51:14 9,25 676 PB
47 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 384 00:51:24 9,22 674
48 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 383 00:51:40 9,17 670
49 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 382 00:52:23 9,05 661
50 Gregor František cz 381 00:52:25 9,04 660
51 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 380 00:52:48 8,98 656
52 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 379 00:53:19 8,89 649
53 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 378 00:53:26 8,87 648
54 Jasiok Lumír cz Trek 1324 377 00:53:29 8,86 647
55 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 376 00:53:37 8,84 646
56 Gruchala Vojtěch cz Team GB!!! 375 00:53:49 8,81 643
57 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 374 00:53:58 8,78 642
58 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 373 00:54:00 8,78 641 PB
59 Doležal Filip cz Karpatrio 372 00:54:04 8,77 640
60 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 371 00:54:09 8,75 639
61 Němeček Martin cz The cooling birds 370 00:54:12 8,75 639
62 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 369 00:54:31 8,69 635
63 Vybíral Lukáš cz AVA 368 00:54:35 8,68 634
64 Kuś Adam cz 367 00:54:40 8,67 633 PB
65 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 366 00:54:47 8,65 632
66 Cooney Drew us Team GB!!! 365 00:54:59 8,62 630
67 Rajnochová Zuzana cz Splašení goroli 364 00:55:08 8,60 628 PB
68 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 363 00:55:20 8,57 626 PB
69 Hladiš Filip cz Crivit Factory Racing Team 362 00:55:21 8,56 625 PB
70 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 361 00:55:23 8,56 625 PB
71 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 360 00:55:26 8,55 625 PB
72 Oswald Pavel cz Matrix Team 359 00:55:29 8,54 624
73 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 358 00:55:35 8,53 623
74 Smejkal Petr cz Carpe Diem 357 00:55:43 8,51 621
75 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 356 00:55:49 8,49 620
76 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 355 00:55:50 8,49 620
77 Collen Malcolm gb Team GB!!! 354 00:55:55 8,48 619
78 Pavlík Jan cz Racing Olešná 353 00:55:56 8,47 619
79 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 352 00:55:58 8,47 619
80 Marek Jiří cz 351 00:56:00 8,46 618
81 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 350 00:56:16 8,42 615
82 Slovák Vladimír cz EPO Machinery 349 00:56:20 8,41 615
83 Votýpka Antonín cz 348 00:56:21 8,41 614 PB
84 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 347 00:56:31 8,39 613
85 Chmiel Radim cz MH bike - někdy prostě musíš 346 00:56:45 8,35 610
86 Krulikovský Vít cz 345 00:56:47 8,35 610
87 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 344 00:56:51 8,34 609 PB
88 Viej Radomír cz JAPA outdoor team 343 00:56:58 8,32 608 PB
89 Nutil Tomáš cz lepus.cz 342 00:57:07 8,30 606
90 Zábranský Milan cz Crivit Factory Racing Team 341 00:57:12 8,29 605
91 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 340 00:57:13 8,28 605
92 Křižák Petr cz Jump Sport 339 00:57:27 8,25 603
93 Kimla Jan cz Olympáci 338 00:57:30 8,24 602
94 Porwisz Jiří cz ŠANTÁNEK 337 00:57:40 8,22 600
95 Vinklárek Jiří cz TJ Rožnov pod Radh. 336 00:57:43 8,21 600
96 Smreček Tomáš sk PwC 335 00:57:45 8,21 599
97 Franer Kuba cz Nahuhňané dupy 334 00:57:47 8,20 599
98 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 333 00:57:50 8,20 599
99 Novák Marek cz Hlučín 332 00:58:27 8,11 592
100 Viej Roman cz 331 00:58:46 8,07 589
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...