Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
25. 2. 2017, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
71 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 8.12.2018 | 25.11.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 25.2.2017, 20:02:30
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:28:10 7,88 1.414 CR PB
2 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 445 00:29:15 7,59 1.362 PB
3 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 440 00:29:43 7,47 1.341
4 Pytlík Jiří cz Jump Sport 435 00:29:57 7,41 1.330 PB
5 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:30:05 7,38 1.324 PB
6 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 430 00:30:17 7,33 1.316
7 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 428 00:30:59 7,17 1.286 PB
8 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 426 00:31:40 7,01 1.258 CR PB
9 Matera Tomáš cz Triatlon Team Opava 424 00:31:44 7,00 1.255 PB
10 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:32:00 6,94 1.245 PB
11 Šindelek Vladan cz Olympáci 420 00:32:10 6,90 1.239
12 Pavlík Víťa cz GO!GO! 419 00:32:18 6,87 1.233 PB
13 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 418 00:32:27 6,84 1.228 CR PB
14 Košut Lukáš cz Splašení goroli 417 00:32:35 6,81 1.223 PB
15 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 416 00:32:38 6,80 1.221 PB
16 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 415 00:32:46 6,78 1.216 PB
17 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 414 00:32:57 6,74 1.209 PB
18 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 413 00:33:04 6,71 1.205 CR
19 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 412 00:33:09 6,70 1.202
20 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:33:30 6,63 1.189 PB
21 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 410 00:33:32 6,62 1.188
22 Grimm Martin cz JAPA sport 409 00:33:53 6,55 1.176 PB
23 Blabla Tomáš cz Olympáci 408 00:34:04 6,52 1.169
24 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 407 00:34:07 6,51 1.168 PB
25 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 406 00:34:09 6,50 1.167
26 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 405 00:34:12 6,49 1.165 PB
27 Škrabánek Petr cz Jump Sport 404 00:34:13 6,49 1.164 PB
28 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 403 00:34:33 6,43 1.153
29 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 402 00:34:37 6,41 1.151
30 Mikuš Marian cz Team LightBIKE 401 00:34:38 6,41 1.150 PB
31 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 400 00:34:38 6,41 1.150 PB
32 Lukáš Jakub cz SSK Vítkovice 399 00:34:41 6,40 1.149 PB
33 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:34:44 6,39 1.147
34 Kučera Roman cz Team LightBIKE 397 00:34:54 6,36 1.142 PB
35 Mooc Filip cz Crivit Factory Racing Team 396 00:35:21 6,28 1.127
36 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 395 00:35:36 6,24 1.119
37 Nepraš Karel cz 394 00:35:46 6,21 1.114
38 Gregor František cz 393 00:35:49 6,20 1.112 PB
39 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 392 00:35:59 6,17 1.107
40 Capek Martin sk T PONEK TEAM 391 00:36:02 6,16 1.106 PB
41 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 390 00:36:13 6,13 1.100 PB
42 Sejkora David cz X-Trail Orlová 389 00:36:21 6,11 1.096
43 Belej David cz ŠANTÁNEK 388 00:36:24 6,10 1.095 PB
44 Delingerová Marie cz AVA 387 00:36:29 6,08 1.092 PB
45 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 386 00:36:32 6,08 1.091 PB
46 Levinský Lukáš cz Matrix Team 385 00:36:37 6,06 1.088 PB
47 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 384 00:36:42 6,05 1.086 PB
48 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 383 00:36:47 6,04 1.083
49 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 382 00:36:55 6,01 1.079 PB
50 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 381 00:37:09 5,98 1.072 PB
51 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 380 00:37:16 5,96 1.069 CR PB
52 Jaworek Robert cz Jump Sport 379 00:37:17 5,95 1.069
53 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 378 00:37:20 5,95 1.067
54 Marek Jiří cz 377 00:37:24 5,94 1.065 PB
55 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 376 00:37:31 5,92 1.062 PB
56 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 375 00:37:32 5,91 1.061
57 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 374 00:37:37 5,90 1.059 PB
58 Novák Marek cz Hlučín 373 00:37:43 5,89 1.056 PB
59 Němeček Martin cz The cooling birds 372 00:37:45 5,88 1.055 PB
60 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 371 00:37:47 5,88 1.054 PB
61 Doležal Filip cz Karpatrio 370 00:37:49 5,87 1.054
62 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 369 00:37:49 5,87 1.054 PB
63 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 368 00:37:52 5,86 1.052 PB
64 Mayer Matthew gb Team GB!!! 367 00:38:10 5,82 1.044 PB
65 Vybíral Lukáš cz AVA 366 00:38:37 5,75 1.032 PB
66 Melčák Tomáš cz 365 00:38:37 5,75 1.032 PB
67 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 364 00:38:38 5,75 1.031
68 Šajer Vít cz Bruslárna.cz 363 00:38:40 5,74 1.030
69 Mrůzek Michal cz synci z Kateřinek 362 00:38:41 5,74 1.030
70 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 361 00:38:42 5,74 1.029 PB
71 Hollá Kateřina cz Team LightBIKE 360 00:38:46 5,73 1.028 PB
72 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 359 00:38:46 5,73 1.028
73 Rybiář Michal cz Karpatrio 358 00:38:53 5,71 1.025 PB
74 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 357 00:39:13 5,66 1.016
75 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 356 00:39:20 5,64 1.013 PB
76 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 355 00:39:21 5,64 1.012 PB
77 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 354 00:39:32 5,62 1.008
78 Petrová Vlaďka cz TOBI Sport Frenštát p.R. 353 00:39:35 5,61 1.006 PB
79 Řepa Vojtěch cz 352 00:39:35 5,61 1.006
80 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 351 00:39:37 5,60 1.006
81 Votýpka Antonín cz 350 00:39:39 5,60 1.005 PB
82 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 349 00:39:41 5,59 1.004
83 Jasiok Lumír cz Trek 1324 348 00:39:46 5,58 1.002
84 Zábranský Milan cz Crivit Factory Racing Team 347 00:39:47 5,58 1.001 PB
85 Viej Radomír cz JAPA outdoor team 346 00:39:49 5,58 1.001 PB
86 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 345 00:39:57 5,56 997
87 Krulikovský Vít cz 344 00:40:00 5,55 996 PB
88 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 343 00:40:01 5,55 996
89 Byrtus Ondřej cz CGB 342 00:40:04 5,54 994
90 Rymer Collin us Team GB!!! 341 00:40:06 5,54 994
91 Smejkal Petr cz Carpe Diem 340 00:40:11 5,52 991 PB
92 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 339 00:40:12 5,52 991
93 Šindler Robert cz Šindy team 338 00:40:18 5,51 989 PB
94 Schneider Rudolf cz CK Continental Frenštát p.R. 337 00:40:35 5,47 982 CR PB
95 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 336 00:40:36 5,47 981
96 Šubert Michal cz Sk Komárov 335 00:40:40 5,46 980
97 Kuś Adam cz 334 00:40:41 5,46 979 PB
98 Friedrich Tomas cz ŠANTÁNEK 333 00:40:52 5,43 975
99 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 332 00:40:55 5,43 974
100 Skupieňová Kristýna cz Kempinator fans team 331 00:40:55 5,43 974 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...