Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2017
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
4. 3. 2017, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
3 °C
Množství sněhu:
66 cm
Rychlost větru:
58 km/h

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 9.3.2017, 16:51:59
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 900 00:38:38 8,85 1.260 CR
2 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 890 00:38:57 8,78 1.249 PB
3 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 880 00:39:33 8,65 1.230 PB
4 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 870 00:39:56 8,56 1.219
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 864 00:40:05 8,53 1.214
6 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 860 00:40:11 8,51 1.211
7 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 856 00:40:23 8,47 1.205 PB
8 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 852 00:40:34 8,43 1.200 PB
9 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 848 00:43:15 7,91 1.125 PB
10 Ďurmek Ján sk Manín Považská Bystrica 844 00:46:22 7,38 1.049
11 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 840 00:44:00 7,77 1.106
12 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 838 00:44:02 7,77 1.105 PB
13 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 836 00:44:13 7,73 1.100 PB
14 Maniš Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 834 00:44:25 7,70 1.096 PB
15 Bujok Ondřej cz TOBI Sport Frenštát p.R. 832 00:44:38 7,66 1.090 PB
16 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 830 00:44:53 7,62 1.084 PB
17 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 828 00:44:59 7,60 1.082
18 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 826 00:45:01 7,60 1.081 PB
19 Holoubek Jan cz Beskydští nomádi 824 00:42:34 8,03 1.143
20 Nezval Ondřej cz SALOMON-RUN 822 00:42:42 8,01 1.140
21 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 820 00:42:44 8,00 1.139 PB
22 Rajnoch Edvard cz Splašení goroli 818 00:43:00 7,95 1.132 CR PB
23 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 816 00:43:01 7,95 1.131
24 Žilavý Květoslav cz SK Kohouti Pržno 814 00:45:34 7,51 1.068
25 Ručka Richard cz Jump Sport 812 00:45:38 7,49 1.066
26 Ponek Tibor sk T PONEK TEAM 810 00:43:11 7,92 1.127
27 Sventek Ladislav sk Goral marathon Team 808 00:43:18 7,90 1.124
28 Šindelek Vladan cz Olympáci 806 00:43:22 7,89 1.122
29 Grimm Martin cz JAPA sport 804 00:45:56 7,45 1.059 PB
30 Škrabánek Petr cz Jump Sport 802 00:45:57 7,44 1.059
31 Kučera Roman cz Team LightBIKE 800 00:45:59 7,44 1.058 PB
32 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 798 00:46:01 7,43 1.057
33 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 796 00:48:35 7,04 1.002
34 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 794 00:48:41 7,02 1.000 PB
35 Mrovec Dušan cz synci z Kateřinek 792 00:48:52 7,00 996
36 Blabla Tomáš cz Olympáci 790 00:43:55 7,79 1.108 PB
37 Delingerová Marie cz AVA 788 00:48:58 6,98 994
38 Mooc Filip cz Crivit Factory Racing Team 786 00:46:32 7,35 1.046
39 Hlavatík Jan cz Racing Olešná 784 00:44:08 7,75 1.103
40 Kalousek Jiří cz Zvonek sport 782 00:49:11 6,95 989 PB
41 Richter Ondřej cz AVA 780 00:46:44 7,32 1.041
42 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 778 00:44:24 7,70 1.096
43 Marek Lukáš cz Colliery made 776 00:47:06 7,26 1.033
44 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 774 00:47:14 7,24 1.030
45 Stančík Bedřich cz lepus.cz 772 00:47:16 7,24 1.029
46 Vrubel Lukáš cz JAPA sport 770 00:49:48 6,87 977
47 Jaworek Robert cz Jump Sport 768 00:47:22 7,22 1.027 PB
48 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 766 00:47:25 7,21 1.026
49 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 764 00:47:28 7,21 1.025
50 Němeček Martin cz The cooling birds 762 00:50:00 6,84 973 PB
51 Kasalík Radim cz Nahuhňané dupy 760 00:47:40 7,17 1.021
52 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 758 00:47:44 7,16 1.019
53 Gregor František cz 756 00:47:46 7,16 1.019
54 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 754 00:47:58 7,13 1.014
55 Mayer Matthew gb Team GB!!! 752 00:48:15 7,09 1.008 PB
56 Novák Marek cz Hlučín 750 00:50:47 6,73 958 PB
57 Capek Martin sk T PONEK TEAM 748 00:48:17 7,08 1.008
58 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 746 00:50:49 6,73 958 PB
59 Pavlík Víťa cz GO!GO! 744 00:45:51 7,46 1.061
60 Filipec Petr cz TOBI Sport Frenštát p.R. 742 00:50:52 6,72 957
61 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 740 00:50:54 6,72 956 PB
62 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 738 00:50:57 6,71 955 PB
63 Šajer Vít cz Bruslárna.cz 736 00:48:29 7,05 1.004
65 Řepa Vojtěch cz 732 00:51:01 6,70 954
66 Wasserbauer Lukáš cz X-Trail Orlová 730 00:48:33 7,04 1.002
67 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 728 00:46:08 7,41 1.055
68 Kaluža Luboš cz Splašení goroli 726 00:48:47 7,01 997 PB
69 Levinský Lukáš cz Matrix Team 724 00:48:55 6,99 995 PB
70 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 722 00:51:27 6,65 946
71 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 720 00:48:59 6,98 993 PB
72 Doležal Filip cz Karpatrio 718 00:49:02 6,97 992
73 Janák Lukáš cz CK Continental Frenštát p.R. 716 00:49:05 6,97 991
74 Hollá Kateřina cz Team LightBIKE 714 00:51:46 6,61 940 PB
75 Kuś Adam cz 712 00:51:51 6,60 938 PB
76 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 710 00:51:52 6,59 938 PB
77 Oswald Pavel cz Matrix Team 708 00:51:57 6,58 937
78 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 706 00:49:31 6,91 983
79 Votýpka Antonín cz 704 00:52:06 6,56 934 PB
80 Sejkora David cz X-Trail Orlová 702 00:49:41 6,88 979
81 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 700 00:52:20 6,54 930
82 Benesz Radomir cz lepus.cz 698 00:49:58 6,84 974
83 Nepraš Karel cz 696 00:50:07 6,82 971
84 Pazdziora Aleš cz Team LightBIKE 694 00:52:38 6,50 925
85 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 692 00:52:43 6,49 923
86 Rymer Collin us Team GB!!! 690 00:50:15 6,81 968
87 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 688 00:50:22 6,79 966
88 Brtva Pavel cz JulboWay 686 00:52:53 6,47 920
89 Tešnar Marek cz X-Trail Orlová 684 00:52:55 6,46 920
90 Otevřelová Kristýna cz Přátelé zeleného údolí 682 00:52:56 6,46 919
91 Krulikovský Vít cz 680 00:52:58 6,46 919 PB
92 Daniel Fojtík cz TRX - fitness 678 00:53:02 6,45 918 PB
93 Marek Jiří cz 676 00:53:04 6,44 917 PB
94 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 674 00:50:36 6,76 962
95 Klimeš Michal cz ŠANTÁNEK 672 00:53:09 6,43 916
96 Porwisz Jiří cz ŠANTÁNEK 670 00:53:12 6,43 915
97 Pavlík Jan cz Racing Olešná 668 00:53:16 6,42 914
98 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 666 00:53:18 6,42 913
99 Lichý Dušan cz Splašení goroli 664 00:53:20 6,41 912
100 Chmiel Radim cz MH bike - někdy prostě musíš 662 00:53:24 6,40 911 PB
101 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 660 00:53:25 6,40 911
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...