Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
6. 1. 2007, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2019 | 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 6.1.2007, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 120 00:00:00
2 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 115 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 110 00:00:00
4 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 105 00:00:00
5 Bohatý Tomáš cz X-AIR Ostrava 102 00:00:00
6 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 100 00:00:00
7 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 98 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 96 00:00:00
9 Kolouch David cz Horolezci FM 94 00:00:00
10 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 92 00:00:00
11 Míl Petr cz Horolezci FM 90 00:00:00
12 Uher Libor cz Horolezci FM 89 00:00:00
13 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 88 00:00:00
14 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 86 00:00:00
15 Šindelek Daniel cz Olympáci 85 00:00:00
16 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 84 00:00:00
17 Šplíchal Jan cz CK Frenštát p.R. 83 00:00:00
18 Choleva Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 82 00:00:00
19 Trávníček Rostislav cz Olympáci 81 00:00:00
20 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 80 00:00:00
21 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 78 00:00:00
22 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 77 00:00:00
23 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 76 00:00:00
24 Svoboda Milan cz Apache 75 00:00:00
25 Franer Kuba cz SUNDANCE 74 00:00:00
26 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 73 00:00:00
27 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 72 00:00:00
28 Dudis cz Vortex Bike Team 71 00:00:00
29 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 70 00:00:00
30 Pešat Jan cz VK Perun 69 00:00:00
31 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 68 00:00:00
32 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 67 00:00:00
33 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 65 00:00:00
34 Zlý Vojtěch cz MTB 64 00:00:00
35 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 63 00:00:00
36 Malošík Jan cz MHC Karviná 62 00:00:00
37 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 61 00:00:00
38 Raška František cz CK Frenštát p.R. 60 00:00:00
39 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 59 00:00:00
40 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 58 00:00:00
41 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 55 00:00:00
42 Kolčárek Rostislav cz F-M 50 00:00:00
43 Vilhelm Václav vk Olympáci 49 00:00:00
44 Guziur Dalibor cz Racing Olešná 47 00:00:00
45 Kalina Marek cz Marathon Team Klimkovice 46 00:00:00
46 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 45 00:00:00
47 Skoumal Vladimír cz 43 00:00:00
48 Kněžík Roman cz Rubicon 37 00:00:00
49 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 36 00:00:00
50 Mrázek Jiří cz UFO Bike 35 00:00:00
51 Groš Jakub cz CK Frenštát p.R. 34 00:00:00
52 Pavlíček Dan cz MHC Karviná 33 00:00:00
53 Kaňák Jan cz Elitní Vrchaři 31 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...