Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
13. 1. 2007, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 14.1.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 120 00:46:00 8,87 1.147
2 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 115 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 110 00:00:00
4 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 105 00:00:00
5 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 102 00:00:00
6 Šindelek Vladan cz Olympáci 100 00:00:00
7 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 98 00:00:00
8 Baláž Roman cz Baláž- extreme team 96 00:00:00
9 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 94 00:00:00
10 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
11 Míl Petr cz Horolezci FM 90 00:00:00
12 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 89 00:00:00
13 Blahut Radek cz Gruppo Compatto 88 00:00:00
14 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 87 00:00:00
15 Šindelek Daniel cz Olympáci 86 00:00:00
16 Menšík Radek cz HO Vrbno 85 00:00:00
17 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 84 00:00:00
18 Cienciala Martin cz www tandem-bike cz 83 00:00:00
19 Trávníček Rostislav cz Olympáci 82 00:00:00
20 Petreček Tomáš cz Tilak Team 81 00:00:00
21 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 80 00:00:00
22 Pešat Jan cz VK Perun 79 00:00:00
23 Uher Libor cz Horolezci FM 78 00:00:00
24 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 77 00:00:00
25 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 76 00:00:00
26 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 75 00:00:00
27 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 74 00:00:00
28 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 73 00:00:00
29 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 72 00:00:00
30 Malošík Jan cz MHC Karviná 71 00:00:00
31 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 70 00:00:00
32 Koukal Jan cz MHC Karviná 69 00:00:00
33 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 68 00:00:00
34 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 67 00:00:00
35 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 66 00:00:00
36 Ševčíková Jana cz Bike One 65 00:00:00
37 Patterman Pavel cz HO Vrbno 64 00:00:00
38 Franer Kuba cz SUNDANCE 63 00:00:00
39 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 62 00:00:00
40 Kroutilová Zuzana cz Tilak Team 61 00:00:00
41 Kočara Jiří cz HO SKK Vítkovice 60 00:00:00
42 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 59 00:00:00
43 Krkoška Václav cz Utíkejte, bo Vás chytíme 58 00:00:00
44 Kněžík Roman cz Rubicon 57 00:00:00
45 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 56 00:00:00
46 Raška František cz CK Frenštát p.R. 55 00:00:00
47 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 54 00:00:00
48 Ryšková Barbora cz X-AIR Ostrava 53 00:00:00
49 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 52 00:00:00
50 Vilhelm Václav vk Olympáci 51 00:00:00
51 Vernarský Jaroslav cz Slezan F-M 50 00:00:00
52 Konečný František cz SUNDANCE 49 00:00:00
53 Kolčárek Rostislav cz F-M 48 00:00:00
54 Rechtenberg Karel cz Olympáci 47 00:00:00
55 Nováková Pavla cz Gruppo Compatto 46 00:00:00
56 Bauer Patrik cz Apache 45 00:00:00
57 Svoboda Milan cz Apache 44 00:00:00
58 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 43 00:00:00
59 Lisník Rostislav cz Gruppo Compatto 42 00:00:00
60 Cígler Jakub cz Gruppo Compatto 41 00:00:00
61 Čupová Jana cz CK Frenštát p.R. 40 00:00:00
62 Prokeš Zdeněk cz MHC Karviná 39 00:00:00
63 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 38 00:00:00
64 Solczyková Renata cz MHC Karviná 37 00:00:00
65 Hüner Ondřej cz MTB 36 00:00:00
66 Mrázek Jiří cz UFO Bike 35 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...