Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Ostravice, Mazák (skoro kolem hráze) - Lysá hora
Datum:
6. 1. 2018, 10:00
Délka:
8,0 km
Převýšení:
922 m
Teplota:
2 °C
Množství sněhu:
56 cm
Rychlost větru:
11 km/h

Porovnat s etapou 18.11.2018 | 11.11.2017 | 21.1.2017 | 10.12.2016 |

Tisk
Aktualizováno: 11.1.2018, 21:04:20
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 450 00:48:59 9,80 1.129
2 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 445 00:49:15 9,75 1.123
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:49:26 9,71 1.119
4 Horák Ondřej cz AVA 435 00:49:34 9,68 1.116
5 Blaha Tomáš cz AVA 432 00:50:20 9,54 1.099
6 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:50:49 9,45 1.089
7 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 428 00:50:59 9,41 1.085 PB
8 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:51:08 9,39 1.082
9 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 424 00:51:20 9,35 1.078
10 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 422 00:52:20 9,17 1.057
11 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 420 00:52:38 9,12 1.051 PB
12 Šindelek Pavel cz Olympáci 419 00:52:48 9,09 1.048 PB
13 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 418 00:53:27 8,98 1.035
14 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 417 00:53:42 8,94 1.030 CR PB
15 Šindelek Vladan cz Olympáci 416 00:53:58 8,89 1.025
16 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 415 00:54:46 8,76 1.010
17 Hlavatík Jan cz Jump Sport 414 00:54:59 8,73 1.006
18 Kovář Roman cz AVA 413 00:55:00 8,73 1.006
19 Pavlík Víťa cz GO!GO! 412 00:55:04 8,72 1.005 PB
20 Chrobák Radek cz JAPAsport.cz 411 00:55:13 8,69 1.002
21 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 410 00:55:18 8,68 1.000 PB
22 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:55:25 8,66 998 PB
23 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 408 00:55:33 8,64 996
24 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 407 00:55:44 8,61 993 PB
25 Kosek Štěpán cz VZS Ostrava 406 00:56:10 8,55 985
26 Blabla Tomáš cz Olympáci 405 00:57:10 8,40 968
27 Škrabánek Petr cz Jump Sport 404 00:57:16 8,38 966
28 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 403 00:57:22 8,37 964
29 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 402 00:57:26 8,36 963 PB
30 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 401 00:57:34 8,34 961
31 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 400 00:57:53 8,29 956 PB
32 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 399 00:57:58 8,28 954
33 Ručka Richard cz Jump Sport 398 00:58:04 8,27 953 PB
34 Gregor František cz Matrix Team 397 00:58:09 8,25 951 PB
35 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 396 00:58:20 8,23 948
36 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 395 00:58:22 8,22 948
37 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 394 00:58:25 8,22 947
38 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 393 00:58:33 8,20 945
39 Lachnit Jan cz AVA 392 00:58:37 8,19 944
40 Richter Ondřej cz AVA 391 00:59:00 8,14 938
41 Svoboda Tomáš cz Olympáci 390 00:59:17 8,10 933
42 Ondruch Adam cz Team LightBIKE 389 00:59:22 8,09 932
43 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 388 00:59:29 8,07 930
44 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 387 00:59:43 8,04 926
45 Vařecha Lukáš cz Šilheřovice 386 00:59:45 8,03 926 PB
46 Lach Alan cz Racing Olešná 385 00:59:50 8,02 925 PB
47 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 384 01:00:00 8,00 922
48 Šindelek Daniel cz Olympáci 383 01:00:13 7,97 919
49 Levinský Lukáš cz Matrix Team 382 01:00:22 7,95 916
50 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 381 01:00:28 7,94 915 PB
51 Knopp Petr cz ED6U ELEMIC RACING 380 01:00:35 7,92 913
52 Škapa Marek cz X-AIR Ostrava 379 01:00:44 7,90 911
53 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 378 01:00:50 7,89 909
54 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 377 01:01:05 7,86 906
55 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 376 01:01:08 7,85 905
56 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 375 01:01:20 7,83 902 PB
57 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 374 01:01:33 7,80 899
58 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 373 01:01:37 7,79 898 PB
59 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 372 01:01:41 7,78 897 PB
60 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 371 01:01:50 7,76 895 PB
61 Nepraš Karel cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 370 01:02:03 7,74 892
62 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 369 01:02:58 7,62 879 PB
63 Frank Pavel cz AVA 368 01:03:03 7,61 877 PB
64 Pavlík Miroslav cz Mountain Felt Aropec 367 01:03:09 7,60 876
65 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 366 01:03:14 7,59 875 PB
66 Filip Daniel cz CK Continental Frenštát p.R. 365 01:03:17 7,58 874 PB
67 Černý Filip cz SK Černé plíce 364 01:03:18 7,58 874 PB
68 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 363 01:03:23 7,57 873
69 Kimla Jan cz Olympáci 362 01:03:28 7,56 872 PB
70 Pospíšil Daniel cz BESKYD - NATURAL 361 01:03:29 7,56 871
71 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 360 01:03:30 7,56 871
72 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 359 01:03:33 7,55 870 PB
73 Oswald Pavel cz Matrix Team 358 01:03:44 7,53 868
74 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 357 01:03:47 7,53 867
75 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 356 01:03:48 7,52 867 PB
76 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 355 01:03:51 7,52 866 CR PB
77 Smékal Venca cz SK Černé plíce 354 01:04:02 7,50 864
78 Garnol Radim cz 353 01:04:10 7,48 862
79 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 352 01:04:12 7,48 862
80 Sobek Martin cz VYSLOUŽILÍSOBI 351 01:04:14 7,47 861
81 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 350 01:04:18 7,47 860
82 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 349 01:04:20 7,46 860 PB
83 Fluksa Jiří cz Beskydští nomádi 348 01:04:30 7,44 858 PB
84 Hota Dalimil cz 347 01:04:47 7,41 854
85 Karpeta Jan cz HYUNDAI SKY TEAM 346 01:04:49 7,41 853
86 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 345 01:05:01 7,38 851
87 Černoch Ondřej cz Tymphany 344 01:05:15 7,36 848
88 Klím Tomáš cz Čisté Beskydy 343 01:05:17 7,35 847
89 Viej Radomír cz Neběžecký kroužek 342 01:05:20 7,35 847
90 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 341 01:05:27 7,33 845 PB
91 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 340 01:05:29 7,33 845 PB
92 Vynikal Bedřich cz AVA 339 01:05:30 7,33 845
93 Kozelský René cz Pivovar Koníček 338 01:05:31 7,33 844 PB
94 Kováček Stanislav cz MK Seitl Ostrava 337 01:05:33 7,32 844
95 Votýpka Antonín cz 336 01:05:34 7,32 844
96 Ožanová Zuzana cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 335 01:05:36 7,32 843
97 Velebil Lukáš cz Matrix Team 334 01:05:53 7,29 840
98 Skarka Jiří cz 333 01:05:55 7,28 839
99 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 332 01:05:56 7,28 839
100 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 331 01:06:03 7,27 838 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...