Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
28. 1. 2018, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-1 °C
Množství sněhu:
57 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 29.1.2017 | 24.1.2016 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 18.2.2012 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 29.1.2018, 11:33:06
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Maceček Tomáš cz Team LightBIKE 450 00:38:52 9,57 1.235 TR CR PB
2 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 445 00:41:39 8,93 1.152 PB
3 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 440 00:42:01 8,85 1.142 PB
4 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 435 00:42:23 8,78 1.133
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 432 00:43:23 8,57 1.106 CR
6 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:43:32 8,55 1.103 PB
7 Blaha Tomáš cz AVA 428 00:43:40 8,52 1.099 CR
8 Pytlík Jiří cz Jump Sport 426 00:43:48 8,49 1.096 PB
9 Kovář Roman cz AVA 424 00:43:50 8,49 1.095
10 Hlavatík Jan cz Jump Sport 422 00:44:04 8,44 1.089 PB
11 Šindelek Pavel cz Olympáci 420 00:44:07 8,43 1.088 PB
12 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:44:15 8,41 1.085 PB
13 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 418 00:45:30 8,18 1.055 PB
14 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 417 00:45:45 8,13 1.049
15 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 416 00:46:01 8,08 1.043 PB
16 Lachnit Jan cz AVA 415 00:46:07 8,07 1.041
17 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 414 00:46:25 8,01 1.034 PB
18 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 413 00:46:33 7,99 1.031
19 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 412 00:46:37 7,98 1.030 PB
20 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 411 00:46:46 7,95 1.026 PB
21 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 410 00:46:52 7,94 1.024
22 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 409 00:47:11 7,88 1.017 PB
23 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 408 00:47:16 7,87 1.016 PB
24 Ručka Richard cz Jump Sport 407 00:47:26 7,84 1.012 PB
25 Zembovski Edvard cz SALOMON-RUN 406 00:47:32 7,83 1.010
26 Škrabánek Petr cz Jump Sport 405 00:47:41 7,80 1.007 PB
27 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 404 00:47:53 7,77 1.002
28 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 403 00:48:00 7,75 1.000 PB
29 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 402 00:48:09 7,73 997 PB
30 Blabla Tomáš cz Olympáci 401 00:48:18 7,70 994
31 Šindelek Vladan cz Olympáci 400 00:48:40 7,64 986
32 Capek Martin sk T PONEK TEAM 399 00:48:42 7,64 986 PB
33 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 398 00:49:04 7,58 978
34 Pavlík Víťa cz GO!GO! 397 00:49:18 7,55 974
35 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 396 00:49:23 7,53 972 PB
36 Lupiezowiec Piotr pl MKS Centrum Dziegielos 395 00:49:29 7,52 970 PB
37 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 394 00:49:31 7,51 969 PB
38 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 393 00:50:38 7,35 948
39 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 392 00:50:41 7,34 947 PB
40 Černoch Ondřej cz Tymphany 391 00:50:56 7,30 942 PB
41 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 390 00:50:59 7,30 941 PB
42 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 389 00:51:07 7,28 939
43 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 388 00:51:15 7,26 937
44 Kazárik Jiří cz Orlová 387 00:51:26 7,23 933
45 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 386 00:51:41 7,20 929
46 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 385 00:52:00 7,15 923 PB
47 Belej David cz ŠANTÁNEK 384 00:52:11 7,13 920 PB
48 Kollegová Alena cz Canicross Beskydy 383 00:52:17 7,12 918
49 Filip Daniel cz CK Continental Frenštát p.R. 382 00:52:21 7,11 917
50 Frank Pavel cz AVA 381 00:52:37 7,07 912
51 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 380 00:52:59 7,02 906
52 Pachta Martin cz Canicross Beskydy 379 00:53:01 7,02 905
53 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 378 00:53:05 7,01 904
54 Oswald Pavel cz Matrix Team 377 00:53:07 7,00 904 PB
55 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 376 00:53:09 7,00 903 PB
56 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 375 00:53:18 6,98 901 PB
57 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 374 00:53:37 6,94 895 PB
58 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 373 00:53:58 6,89 889
59 Zeman Marek cz 372 00:54:03 6,88 888
60 Kozelský René cz Pivovar Koníček 371 00:54:13 6,86 885
61 Pražák Petr cz Iz 40,31 370 00:54:48 6,79 876
62 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 369 00:54:51 6,78 875 PB
63 Karpeta Jan cz HYUNDAI SKY TEAM 368 00:55:10 6,74 870
64 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 367 00:55:15 6,73 869 PB
65 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 366 00:55:23 6,72 867
66 Němeček Martin cz The cooling birds 365 00:55:25 6,71 866
67 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 364 00:55:28 6,71 865 PB
68 Melčák Tomáš cz 363 00:55:31 6,70 865 PB
69 Collen Malcolm gb Team GB!!! 362 00:55:33 6,70 864
70 Kimla Jan cz Olympáci 361 00:55:44 6,67 861
71 Lušovský Eda cz 360 00:56:28 6,59 850
72 Gavlas Lubomír cz amatér 359 00:56:29 6,59 850 PB
73 Lauterbach David cz Tymphany 358 00:56:31 6,58 849
74 Krulikovský Vít cz ŠANTÁNEK 357 00:56:39 6,57 847 PB
75 Vinklárek Jiří cz TJ Rožnov pod Radh. 356 00:56:46 6,55 846 PB
76 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 355 00:56:48 6,55 845 PB
77 Mudrík Martin sk T PONEK TEAM 354 00:57:03 6,52 841 PB
78 Kusznír Jan cz Ostrava Factory Racing 353 00:57:16 6,50 838
79 Holain Jan cz 352 00:57:21 6,49 837
80 Magdon Roman cz Duke Corporation 351 00:57:31 6,47 835 PB
81 Vynikal Bedřich cz AVA 350 00:57:45 6,44 831 PB
82 Doležal Filip cz Karpatrio 349 00:57:50 6,43 830
83 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 348 00:57:54 6,42 829
84 Tyleček Václav cz Neběžecký kroužek 347 00:57:58 6,42 828
85 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 346 00:58:01 6,41 827
86 Smreček Tomáš sk PwC 345 00:58:39 6,34 818 PB
87 Kaplan Jiří cz Trek 1324 344 00:58:46 6,33 817
88 Wita Jan cz 343 00:59:14 6,28 810
89 Gromus Petr cz Vivatsport 342 00:59:28 6,26 807
90 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 341 00:59:31 6,25 806 PB
91 Marek Martin cz Duke Corporation 340 00:59:34 6,25 806 PB
92 Mikunda Miloš cz The cooling birds 339 00:59:40 6,23 804 PB
93 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 338 00:59:47 6,22 803
94 Klimeš Michal cz ŠANTÁNEK 337 01:00:03 6,19 799
95 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 336 01:00:21 6,16 795 PB
96 Rybiář Michal cz Karpatrio 335 01:00:28 6,15 794
97 Novák Marek cz Team GB!!! 334 01:00:32 6,15 793
98 Pešat Jan cz Veslařský klub Perun Ostrava 333 01:01:26 6,06 781
99 Rett Tom cz 332 01:01:29 6,05 781
100 Walaská Anna cz NVPP & BsvČT 331 01:01:35 6,04 779 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...