Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2008
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
18. 11. 2007, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 12.12.2009 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 19.11.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Figura Michal cz ZHOR Team- snow face 150 00:48:50 8,35 1.080
2 Baláž Roman cz Baláž EXTREME- Salomon 145 00:00:00
3 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 140 00:00:00
4 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 135 00:00:00
5 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 132 00:00:00
6 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 130 00:00:00
7 Bohatý Tomáš cz Horolezci FM 128 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 126 00:00:00
9 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 124 00:00:00
10 Trebuna René cz Olympáci 122 00:00:00
11 Drastich Adam cz X-AIR Ostrava 120 00:00:00
12 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 119 00:00:00
13 Sventek Ladislav sk Baláž EXTREME- Salomon 118 00:00:00
14 Hudeček Petr cz ZHOR Team- snow face 117 00:00:00
15 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 116 00:00:00
16 Kimla Jan cz NO STRESS 115 00:00:00
17 Svoboda Tomáš cz Olympáci 114 00:00:00
18 Gladiš Tomáš cz Baláž EXTREME- Salomon 113 00:00:00
19 Pavlík Víťa cz Bikemania 007 Team 112 00:00:00
20 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 111 00:00:00
21 Šindelek Daniel cz Olympáci 110 00:00:00
22 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 109 00:00:00
23 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 108 00:00:00
24 Ondřejka Míra cz CK Frenštát p.R. 107 00:00:00
25 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 106 00:00:00
26 Haitl František cz Baláž EXTREME- Salomon 105 00:00:00
27 Honěk Petr cz NO STRESS 104 00:00:00
28 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 103 00:00:00
29 Choleva Petr cz Horolezci FM 102 00:00:00
30 Žniva Ondřej cz Žniva Team 101 00:00:00
31 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 100 00:00:00
32 Ševčík Pavel cz ZOMBIE 99 00:00:00
33 Greipel Tomáš cz SUNDANCE 98 00:00:00
34 Labudík Miroslav sk Manín Považská Bystrica 97 00:00:00
35 Knébel Radim vk Vlčárna 96 00:00:00
36 Tešnar Hynek cz YOGi Racing Ostrava 95 00:00:00
37 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 94 00:00:00
38 Petreček Tomáš cz Tilak/Opavanet 93 00:00:00
39 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 92 00:00:00
40 Kněžík Roman cz Rubicon 91 00:00:00
41 Trávníček Rostislav cz Olympáci 90 00:00:00
42 Helcel Martin ml. cz M.H. Bike 89 00:00:00
43 Letko Miroslav sk Manín Považská Bystrica 88 00:00:00
44 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 87 00:00:00
45 Franer Kuba cz SUNDANCE 86 00:00:00
46 Malošík Jan cz MÖLNLYCKE 85 00:00:00
47 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 84 00:00:00
48 Lipták Radim cz Midar team 83 00:00:00
49 Helcel Martin st. cz M.H. Bike 82 00:00:00
50 Beránek Jakub cz 81 00:00:00
51 Grammer Miroslav cz Baláž EXTREME- Salomon 80 00:00:00
52 Bebčák Josef sk Kysucký žabáci 79 00:00:00
53 Ševčíková Jana cz Bike One 78 00:00:00
54 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 77 00:00:00
55 Herbert David cz SUNDANCE 76 00:00:00
56 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 75 00:00:00
57 Javorek Petr cz Dracon Team 74 00:00:00
58 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 73 00:00:00
59 Jurečka Roman cz CK Frenštát p.R. 72 00:00:00
60 Wzientek Tomáš cz MÖLNLYCKE 71 00:00:00
61 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 70 00:00:00
62 Ejem Petr cz SKC-Prostějov 69 00:00:00
63 Tomeček Lubomír cz ZHOR Team- snow face 68 00:00:00
64 Rodryč Michal cz ZHOR Team- snow face 67 00:00:00
65 Zlý Vojtěch cz MTB Konečný 66 00:00:00
66 Škoda Kristián cz Příbor 65 00:00:00
67 Bortel Jaroslav cz Frýdek 64 00:00:00
68 Novotný Jiří cz Bikemania 007 Team 63 00:00:00
69 Kolčárek Rostislav cz F-M 62 00:00:00
70 Mrůzek Martin cz SUNDANCE 61 00:00:00
71 Rojíček Radim cz 60 00:00:00
72 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 59 00:00:00
73 Matalová Jana cz Baláž EXTREME- Salomon 58 00:00:00
74 Jurečka Vojtěch cz SUNDANCE 57 00:00:00
75 Krkoška Václav cz Utíkejte, bo Vás chytíme 56 00:00:00
76 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 55 00:00:00
77 Tomáš Jakub cz TT Boys United 54 00:00:00
78 Macíková Lucie cz SUNDANCE 53 00:00:00
79 Klimánek Petr cz Utíkejte, bo Vás chytíme 52 00:00:00
80 Javorek Robin cz Dracon Team 51 00:00:00
81 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 50 00:00:00
82 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 49 00:00:00
83 Wasserbauer Lukáš cz SUNDANCE 48 00:00:00
84 Balko Peter cz Lístečkar 47 00:00:00
85 Čmelík Ondřej cz SUNDANCE 46 00:00:00
86 Veličková Markéta cz X-AIR Ostrava 45 00:00:00
87 Raška František cz CK Frenštát p.R. 44 00:00:00
88 Grygar Jiří cz CK Otice 43 00:00:00
89 Jurečka Jiří cz Jurda Team 42 00:00:00
90 Solczyková Renata cz MÖLNLYCKE 41 00:00:00
91 Ševčíková Dana cz ZOMBIE 40 00:00:00
92 Filip Daniel cz CK Frenštát p.R. 39 00:00:00
93 Vilhelm Václav vk Olympáci 38 00:00:00
94 Mrůzek Matěj cz SUNDANCE 37 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...