Malenovice, Rajská bouda - finále - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2018
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
24. 2. 2018, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m
Teplota:
-14 °C
Množství sněhu:
75 cm
Rychlost větru:
22 km/h

Porovnat s etapou 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 27.1.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 27.2.2018, 15:16:51
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Maceček Tomáš cz Team LightBIKE 900 00:38:13 8,95 1.273 TR CR PB
2 Ambros Jakub cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 890 00:38:38 8,85 1.260 PB
3 Horák Ondřej cz AVA 880 00:39:02 8,76 1.247
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 870 00:39:20 8,69 1.237 PB
5 Otevřel Vít cz SALOMON-RUN 864 00:39:32 8,65 1.231 PB
6 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 860 00:39:51 8,58 1.221 PB
7 Lachnit Jan cz AVA 856 00:42:38 8,02 1.141
8 Pytlík Jiří cz Jump Sport 852 00:40:37 8,42 1.198
9 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 848 00:40:41 8,41 1.196
10 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 844 00:43:16 7,90 1.125 PB
11 Hudeček Petr cz Nahuhňané dupy 840 00:40:58 8,35 1.188
12 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 838 00:43:34 7,85 1.117
13 Grimm Martin cz JAPAsport.cz 836 00:43:43 7,82 1.113 PB
14 Kovář Roman cz AVA 834 00:41:27 8,25 1.174 PB
15 Mooc Filip cz Ostrava Factory Racing 832 00:44:14 7,73 1.100 PB
16 Blaha Tomáš cz AVA 830 00:41:48 8,18 1.164 PB
17 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 828 00:42:16 8,09 1.151 PB
18 Ručka Richard cz Jump Sport 826 00:44:53 7,62 1.084
19 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 824 00:44:55 7,61 1.083
20 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 822 00:44:58 7,61 1.082
21 Ivanov Nikola bg BICYKLY.CZ (Bulharská repre) 820 00:42:31 8,04 1.144 PB
22 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 818 00:42:34 8,03 1.143 PB
23 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 816 00:45:12 7,57 1.077
24 Pavlík Víťa cz GO!GO! 814 00:45:13 7,56 1.076
25 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 812 00:47:47 7,16 1.018
26 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 810 00:47:50 7,15 1.017 PB
27 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 808 00:42:52 7,98 1.135
28 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 806 00:47:56 7,13 1.015
29 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 804 00:45:29 7,52 1.070 PB
30 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 802 00:45:37 7,50 1.067
31 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 800 00:43:12 7,92 1.126 PB
32 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 798 00:48:15 7,09 1.008 PB
33 Škrabánek Petr cz Jump Sport 796 00:45:54 7,45 1.060
34 Krejčiříková Ivona cz VZS Ostrava 794 00:48:25 7,06 1.005
35 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 792 00:45:57 7,44 1.059
36 Kostka Tomáš cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 790 00:46:02 7,43 1.057
37 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 788 00:46:03 7,43 1.057
38 Černý Filip cz SK Černé plíce 786 00:48:39 7,03 1.000
39 Blabla Tomáš cz Olympáci 784 00:46:12 7,40 1.053
40 Jurečka Roman cz CK Continental Frenštát p.R. 782 00:48:46 7,01 998 PB
41 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 780 00:46:25 7,37 1.048
42 Veselý Ondřej cz Ostrava Factory Racing 778 00:49:01 6,98 993 PB
43 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 776 00:46:36 7,34 1.044
44 Hlavatík Jan cz Jump Sport 774 00:44:19 7,72 1.098
45 Bebek Pavel cz ŠANTÁNEK 772 00:49:20 6,93 986 PB
46 Oswald Pavel cz Matrix Team 770 00:49:23 6,93 985 PB
47 Němeček Martin cz The cooling birds 768 00:49:26 6,92 984 PB
48 Gregor František cz Matrix Team 766 00:46:56 7,29 1.037 PB
49 Líšková Ivana sk Manín Považská Bystrica 764 00:49:28 6,91 984 PB
50 Capek Martin sk T PONEK TEAM 762 00:47:02 7,27 1.035 PB
51 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 760 00:47:10 7,25 1.032
52 Šindelek Vladan cz Olympáci 758 00:44:54 7,62 1.084
53 Kollegová Alena cz Canicross Beskydy 756 00:49:56 6,85 974 CR PB
54 Šindelek Pavel cz Olympáci 754 00:45:02 7,59 1.081
55 Konvička Adam cz BNP crossbikecz 752 00:50:05 6,83 972
56 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 750 00:50:07 6,82 971
57 Sejkora David cz X-Trail Orlová 748 00:47:39 7,18 1.021
58 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 746 00:47:40 7,17 1.021 PB
59 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 744 00:47:52 7,14 1.017
60 Byrtus Ondřej cz CGB 742 00:50:24 6,79 965 PB
61 Vařecha Lukáš cz Šilheřovice 740 00:48:01 7,12 1.013 PB
62 Svoboda Tomáš cz Olympáci 738 00:48:04 7,12 1.012 PB
63 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 736 00:50:37 6,76 961
64 Lukeš Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 734 00:50:41 6,75 960 PB
65 Sobek Martin cz VYSLOUŽILÍSOBI 732 00:50:42 6,75 960
66 Doležal Filip cz Karpatrio 730 00:50:45 6,74 959
67 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 728 00:48:17 7,08 1.008 PB
68 Martínek Tomáš cz Porubští Rafani 726 00:50:57 6,71 955 PB
69 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 724 00:48:28 7,06 1.004 PB
70 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 722 00:48:32 7,05 1.003 PB
71 Wita Jan cz 720 00:51:10 6,68 951 PB
72 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 718 00:48:45 7,02 998
73 Pavlík Miroslav cz Mountain Felt Aropec 716 00:51:23 6,66 947
74 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 714 00:48:54 6,99 995
75 Lach Alan cz Racing Olešná 712 00:48:55 6,99 995
76 Pražák Petr cz Iz 40,31 710 00:51:32 6,64 944 PB
77 Černoch Ondřej cz Tymphany 708 00:49:12 6,95 989
78 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 706 00:49:13 6,95 989 PB
79 Prokš Jiří cz synci z Kateřinek 704 00:51:45 6,61 940
80 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 702 00:51:49 6,60 939 PB
81 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 700 00:49:27 6,92 984
82 Halfar Jan cz PwC 698 00:49:33 6,90 982 PB
83 Karpeta Jan cz HYUNDAI SKY TEAM 696 00:52:06 6,56 934 PB
84 Klím Tomáš cz Čisté Beskydy 694 00:52:24 6,53 929 PB
85 Kozelský René cz Pivovar Koníček 692 00:52:27 6,52 928
86 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 690 00:49:58 6,84 974
87 Smejkal Petr cz SK Stanislavice 688 00:52:30 6,51 927 PB
88 Jasiok Přemysl cz Trek 1324 686 00:52:30 6,51 927
89 Hollá Kateřina cz DK - bikeshop 684 00:52:32 6,51 926
90 Pĕgřìm René cz SALOMON-RUN 682 00:52:34 6,51 926 PB
91 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 680 00:52:42 6,49 923
92 Kvapulinský Martin cz Team LightBIKE 678 00:50:14 6,81 969
93 Krstevová Andrea cz Team LightBIKE 676 00:52:47 6,48 922
94 Beseda Jiří cz TeddyBeer team 674 00:52:49 6,48 921 PB
95 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 672 00:50:20 6,79 967 PB
96 Novák Marek cz Team GB!!! 670 00:52:53 6,47 920
97 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 668 00:50:25 6,78 965
98 Kazárik Jiří cz Orlová 666 00:50:32 6,77 963 PB
99 Brynda Pavel cz Alpsport - Ježek na kopci 664 00:53:04 6,44 917 PB
100 Kusznír Jan cz Ostrava Factory Racing 662 00:53:05 6,44 917 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...