Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 2x! - Velký Javorník
Datum:
4. 11. 2018, 10:00
Délka:
7,5 km
Převýšení:
667 m
Teplota:
13 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
36 km/h

Porovnat s etapou 5.11.2017 | 6.11.2016 | 1.11.2015 | 2.11.2014 | 3.11.2013 | 4.11.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 8.11.2018, 10:53:17
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 450 00:41:20 10,89 968 CR PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:41:38 10,81 961 PB
3 Uherek Jakub cz BUFF team 440 00:42:06 10,69 951
4 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 435 00:42:08 10,68 950 CR PB
5 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 432 00:42:11 10,67 949 PB
6 Otevřel Vít cz BUFF team 430 00:42:16 10,65 947
7 Causidis Marek cz BUFF team 428 00:42:23 10,62 944
8 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:42:29 10,59 942 PB
9 Ivanov Nikola bg BUFF team 424 00:42:34 10,57 940 PB
10 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 422 00:42:54 10,49 933 PB
11 Kovář Roman cz AVA 420 00:43:14 10,41 926 PB
12 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 419 00:43:17 10,40 925 PB
13 Šindelek Vladan cz Olympáci 418 00:43:21 10,38 923
14 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 417 00:43:27 10,36 921 PB
15 Žajdlík Filip cz Splašení goroli 416 00:44:20 10,15 903 PB
16 Ondruch Adam cz Team LightBIKE 415 00:44:30 10,11 899
17 Šindelek Pavel cz Olympáci 414 00:44:50 10,04 893
18 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 413 00:44:54 10,02 891 PB
19 Stančík Bedřich cz lepus.cz 412 00:44:55 10,02 891 PB
20 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 411 00:44:57 10,01 890 PB
21 Blabla Tomáš cz Olympáci 410 00:45:12 9,96 885 PB
22 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 409 00:45:24 9,91 881
23 Ryška Vít cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:45:39 9,86 877
24 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 407 00:45:42 9,85 876
25 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 406 00:45:52 9,81 873 PB
26 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 405 00:45:59 9,79 870 PB
27 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 404 00:46:01 9,78 870 PB
28 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 403 00:46:03 9,77 869 PB
29 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 402 00:46:06 9,76 868
30 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 401 00:46:08 9,75 867 PB
31 Adámek Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 400 00:46:12 9,74 866
32 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 399 00:46:14 9,73 866
33 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 398 00:46:29 9,68 861
34 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 397 00:46:31 9,67 860
35 Kosek Štěpán cz Orlické hory 396 00:46:41 9,64 857 PB
36 Filip Daniel cz CK Continental Frenštát p.R. 395 00:46:51 9,61 854 PB
37 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 394 00:46:58 9,58 852
38 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 393 00:47:07 9,55 849
39 Blažek Jaroslav cz AVA 392 00:47:11 9,54 848
40 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 391 00:47:15 9,52 847
41 Kukla Ondřej cz Team LightBIKE 390 00:47:21 9,50 845 PB
42 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 389 00:47:30 9,47 843 PB
43 Marek Lukáš cz PřeciFyzio 388 00:47:50 9,41 837 PB
44 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 387 00:47:55 9,39 835
45 Šindelek Daniel cz Olympáci 386 00:48:05 9,36 832
46 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 385 00:48:06 9,36 832 PB
47 Ručka Richard cz Jump Sport 384 00:48:11 9,34 831 PB
48 Svoboda Tomáš cz Olympáci 383 00:48:16 9,32 829
49 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 382 00:48:21 9,31 828
50 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 381 00:48:25 9,29 827
51 Mráz Jan cz Jump Sport 380 00:48:30 9,28 825 PB
52 Macurová Barča cz BUFF team 379 00:48:31 9,28 825 CR
53 Rymer Collin us Team GB!!! 378 00:48:32 9,27 825 PB
54 Kimla Jan cz Olympáci 377 00:48:46 9,23 821 PB
55 Jurek Jan cz 376 00:49:06 9,16 815 PB
56 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 375 00:49:18 9,13 812
57 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 374 00:49:22 9,12 811
58 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 373 00:49:24 9,11 810 PB
59 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 372 00:49:26 9,10 810
60 Křenek Radek cz 371 00:49:32 9,08 808
61 Dvořák Pavel cz AVA 370 00:49:39 9,06 806
62 Wita Jan cz Team LightBIKE 369 00:49:42 9,05 805
63 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 368 00:49:46 9,04 804
64 Wala Jan cz BICYKLY.CZ 367 00:49:49 9,03 803
65 Wrona Tomáš cz Alpsport - Ježek na kopci 366 00:49:53 9,02 802
66 Czilling Petr cz MOUNTAINTIME team Aropec 365 00:49:57 9,01 801 PB
67 Oswald Pavel cz Matrix Team 364 00:50:01 9,00 800
68 Ožanová Zuzana cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 363 00:50:03 8,99 800
69 Řepa Vojtěch cz 362 00:50:07 8,98 799
70 Sejkora David cz X-Trail Orlová 361 00:50:10 8,97 798
71 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 360 00:50:17 8,95 796 PB
72 Kučera Roman cz Team LightBIKE 359 00:50:24 8,93 794 PB
73 Černý Tomáš cz VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 358 00:50:26 8,92 794 PB
74 Halfar Jan cz PwC 357 00:50:30 8,91 792 PB
75 Černoch Ondřej cz Tymphany 356 00:50:34 8,90 791
76 Výduch Luděk cz Tři křížky 355 00:50:39 8,88 790 PB
77 Delingerová Marie cz AVA 354 00:50:42 8,88 789 CR PB
78 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 353 00:50:43 8,87 789
79 Valušek Jan cz Team LightBIKE 352 00:50:49 8,86 788
80 Košut Filip cz Jahůdky 351 00:50:58 8,83 785
81 Škrabánek Petr cz Jump Sport 350 00:51:01 8,82 784
82 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 349 00:51:02 8,82 784
83 Němeček Martin cz The cooling birds 348 00:51:03 8,81 784 PB
84 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 347 00:51:05 8,81 783
85 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 346 00:51:06 8,81 783 PB
86 Lauterbach David cz Tymphany 345 00:51:08 8,80 783
87 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 344 00:51:10 8,79 782
88 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 343 00:51:17 8,77 780
89 Černý Filip cz PřeciFyzio 342 00:51:20 8,77 780 PB
90 Frank Pavel cz AVA 341 00:51:22 8,76 779
91 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 340 00:51:27 8,75 778
92 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 339 00:51:35 8,72 776
93 Pražák Petr cz Iz 40,31 338 00:51:38 8,72 775
94 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 337 00:51:53 8,67 771
95 Kusznír Jan cz sRUNda team 336 00:51:56 8,66 771 PB
96 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 335 00:51:59 8,66 770
97 Kazárik Jiří cz Abadzikra 334 00:52:01 8,65 769 PB
98 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 333 00:52:02 8,65 769 PB
99 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 332 00:52:12 8,62 767
100 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 331 00:52:15 8,61 766
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...