Janovice - Bystré - mistrovství - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Janovice - Bystré - Lysá hora
Datum:
24. 11. 2018, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
892 m
Teplota:
0 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
58 km/h

Porovnat s etapou 2.12.2017 | 26.11.2016 | 28.11.2015 | 23.11.2014 | 23.11.2013 | 11.11.2012 | 14.1.2012 |

Tisk
Aktualizováno: 29.11.2018, 09:24:13
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Paulen Andrej sk Manín Považská Bystrica 450 00:46:05 10,29 1.161 CR PB
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:46:17 10,24 1.156
3 Otevřel Vít cz BUFF team 440 00:46:55 10,10 1.141
4 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:47:11 10,05 1.134 PB
5 Causidis Marek cz BUFF team 432 00:47:25 10,00 1.129 PB
6 Ivanov Nikola bg BUFF team 430 00:47:48 9,92 1.120
7 Uherek Jakub cz BUFF team 428 00:47:59 9,88 1.115
8 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 426 00:49:26 9,59 1.083 PB
9 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:49:33 9,57 1.080
10 Kovář Roman cz AVA 422 00:49:45 9,53 1.076 PB
11 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 420 00:49:58 9,49 1.071 PB
12 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:50:10 9,45 1.067 PB
13 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 418 00:50:24 9,40 1.062 PB
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 417 00:50:44 9,34 1.055
15 Kokošek Oldřich cz Team LightBIKE 416 00:50:54 9,31 1.051
16 Jurčík Jan cz ŽABKA ČADCA 415 00:51:00 9,29 1.049
17 Turek Martin cz VZS Ostrava 414 00:51:12 9,26 1.045
18 Ondruch Adam cz Team LightBIKE 413 00:51:23 9,22 1.042
19 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 412 00:51:34 9,19 1.038 PB
20 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:51:52 9,14 1.032
21 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 410 00:52:09 9,09 1.026 PB
22 Košut Lukáš cz Jahůdky 409 00:52:26 9,04 1.021
23 Šindelek Pavel cz Olympáci 408 00:52:28 9,03 1.020
24 Lachnit Jan cz AVA 407 00:52:29 9,03 1.020 PB
25 Chrobák Radek cz Ogar Kunčice p. Ondřejníkem 406 00:52:47 8,98 1.014 PB
26 Blabla Tomáš cz Olympáci 405 00:52:57 8,95 1.011
27 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 404 00:53:52 8,80 994
28 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 403 00:54:05 8,76 990 PB
29 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 402 00:54:08 8,76 989 PB
30 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 401 00:54:13 8,74 987
31 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 400 00:54:26 8,71 983 PB
32 Ručka Richard cz Jump Sport 399 00:54:34 8,69 981
33 Wita Jan cz Team LightBIKE 398 00:54:37 8,68 980
34 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 397 00:54:39 8,67 979
35 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 396 00:54:41 8,67 979
36 Blažek Jaroslav cz AVA 395 00:54:43 8,66 978
37 Juračák Erik cz TOBI Sport Frenštát p.R. 394 00:54:46 8,65 977 PB
38 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 393 00:54:48 8,65 977
39 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 392 00:55:01 8,62 973
40 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 391 00:55:06 8,60 971
41 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 390 00:55:11 8,59 970
42 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 389 00:55:43 8,51 961
43 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 388 00:55:48 8,49 959
44 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 387 00:55:52 8,48 958 PB
45 Rymer Collin us Team GB!!! 386 00:55:54 8,48 957 PB
46 Adámek Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 385 00:55:56 8,47 957
47 Rafaj Lukáš sk bez dresov sk 384 00:55:58 8,47 956
48 Macurová Barča cz BUFF team 383 00:55:59 8,47 956 CR
49 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 382 00:56:08 8,44 953
50 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 381 00:56:21 8,41 950
51 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 380 00:56:36 8,37 946 PB
52 Škrabánek Petr cz Jump Sport 379 00:56:43 8,36 944
53 Sejkora David cz X-Trail Orlová 378 00:56:48 8,35 942
54 Kimla Jan cz Olympáci 377 00:56:52 8,34 941 PB
55 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 376 00:57:05 8,30 938
56 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 375 00:57:32 8,24 930
57 Marek Lukáš cz PřeciFyzio 374 00:57:53 8,19 925
58 Šindelek Daniel cz Olympáci 373 00:57:57 8,18 924
59 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 372 00:58:03 8,17 922
60 Pavlík Víťa cz Modrý gang 371 00:58:21 8,12 917
61 Kaluža Luboš cz Jahůdky 370 00:58:35 8,09 914 PB
62 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 369 00:58:47 8,06 910
63 Řepa Vojtěch cz 368 00:58:49 8,06 910
64 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 367 00:58:52 8,05 909 CR
65 Delingerová Marie cz AVA 366 00:58:56 8,04 908 CR
66 Wala Jan cz BICYKLY.CZ 365 00:58:59 8,04 907
67 Mráz Jan cz Jump Sport 364 00:59:12 8,01 904
68 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 363 00:59:15 8,00 903
69 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 362 00:59:17 8,00 903
70 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 361 00:59:17 8,00 903
71 Capek Martin sk bez dresov sk 360 00:59:19 7,99 902
72 Halfar Jan cz PwC 359 00:59:21 7,99 902 PB
73 Czilling Petr cz MOUNTAINTIME team Aropec 358 00:59:23 7,98 901
74 Jurek Jan cz 357 00:59:26 7,98 901 PB
75 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 356 00:59:28 7,97 900
76 Dvořáček Jan cz BUFF team 355 00:59:31 7,96 899
77 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 354 00:59:36 7,95 898
78 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 353 00:59:38 7,95 897
79 Košut Filip cz Jahůdky 352 00:59:40 7,94 897
80 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 351 00:59:43 7,94 896 PB
81 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 350 00:59:43 7,94 896
82 Frank Pavel cz AVA 349 00:59:49 7,92 895
83 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 348 00:59:52 7,92 894
84 Ožanová Zuzana cz BUFF team 347 00:59:55 7,91 893 PB
85 Černoch Ondřej cz Tymphany 346 01:00:00 7,90 892
86 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 345 01:00:08 7,88 890 PB
87 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 344 01:00:10 7,88 890
88 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 343 01:00:17 7,86 888
89 Martínek Tomáš cz KpO 342 01:00:19 7,86 887 PB
90 Slivka Milan sk 341 01:00:23 7,85 886
91 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 340 01:00:24 7,85 886
92 Géryk Jaromír cz Dva Psi 339 01:00:25 7,85 886
93 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 338 01:00:26 7,84 886
94 Richter Ondřej cz AVA 337 01:00:35 7,82 883
95 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 336 01:00:39 7,82 882 PB
96 Oswald Pavel cz Matrix Team 335 01:00:49 7,79 880
97 Garnol Radim cz RUN99 334 01:01:01 7,77 877 PB
98 Jankech Pavol sk Manín Považská Bystrica 333 01:01:09 7,75 875 CR
99 Kaniová Eliška cz Team LightBIKE 332 01:01:12 7,75 875
100 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 331 01:01:18 7,73 873
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 4 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...