Malenovice, hotel Petr Bezruč - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
8. 12. 2018, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m
Teplota:
-2 °C
Množství sněhu:
0 cm
Rychlost větru:
0 km/h

Porovnat s etapou 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 20.1.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 1.1.2019, 21:18:11
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:29:01 7,65 1.373
2 Otevřel Vít cz BUFF team 445 00:29:56 7,42 1.331
3 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 440 00:30:27 7,29 1.308
4 Ivanov Nikola bg BUFF team 435 00:31:30 7,05 1.265 PB
5 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 432 00:31:49 6,98 1.252 PB
6 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 430 00:32:01 6,93 1.244
7 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 428 00:32:16 6,88 1.235
8 Holiš Martin cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 426 00:32:21 6,86 1.232
9 Šindelek Vladan cz Olympáci 424 00:32:44 6,78 1.217 CR
10 Šindelek Pavel cz Olympáci 422 00:33:06 6,71 1.204
11 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:33:09 6,70 1.202 PB
12 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 419 00:33:12 6,69 1.200 PB
13 Kovář Roman cz AVA 418 00:33:21 6,66 1.195
14 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 417 00:33:23 6,65 1.193 PB
15 Jurčík Jan cz ŽABKA ČADCA 416 00:33:26 6,64 1.192
16 Lachnit Jan cz AVA 415 00:34:11 6,49 1.165
17 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 414 00:34:12 6,49 1.165
18 Turek Martin cz VZS Ostrava 413 00:34:12 6,49 1.165
19 Mudroň Ivan sk 412 00:34:25 6,45 1.158
20 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:34:43 6,39 1.148
21 Košut Lukáš cz Jahůdky 410 00:34:44 6,39 1.147
22 Ryška Vít cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:35:03 6,33 1.137
23 Blabla Tomáš cz Olympáci 408 00:35:05 6,33 1.136
24 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 407 00:35:07 6,32 1.135
25 Kimla Jan cz Olympáci 406 00:35:07 6,32 1.135 PB
26 Černý Walter cz 405 00:35:16 6,29 1.130
27 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 404 00:35:16 6,29 1.130
28 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 403 00:35:20 6,28 1.128 PB
29 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 402 00:35:20 6,28 1.128 PB
30 Ručka Richard cz Jump Sport 401 00:35:24 6,27 1.125
31 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 400 00:35:29 6,26 1.123
32 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 399 00:35:33 6,24 1.121
33 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 398 00:35:42 6,22 1.116
34 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 397 00:35:44 6,21 1.115
35 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 396 00:35:50 6,20 1.112
36 Adámek Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 395 00:35:54 6,18 1.110
37 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 394 00:35:55 6,18 1.109
38 Rafaj Lukáš sk bez dresov sk 393 00:36:01 6,16 1.106
39 Šindelek Daniel cz Olympáci 392 00:36:02 6,16 1.106 PB
40 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 391 00:36:11 6,14 1.101
41 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 390 00:36:20 6,11 1.097 PB
42 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 389 00:36:23 6,10 1.095
43 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 388 00:36:26 6,09 1.094
44 Škrabánek Petr cz Jump Sport 387 00:36:41 6,05 1.086
45 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 386 00:36:47 6,04 1.083
46 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 385 00:36:50 6,03 1.082
47 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 384 00:36:59 6,00 1.077
48 Kaluža Luboš cz Jahůdky 383 00:37:03 5,99 1.075
49 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 382 00:37:06 5,98 1.074 PB
50 Ševčíková Petra cz X-Trail Orlová 381 00:37:07 5,98 1.073 PB
51 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 380 00:37:13 5,97 1.070
52 Nohel Petr cz Beskydští nomádi 379 00:37:23 5,94 1.066
53 Delingerová Marie cz AVA 378 00:37:28 5,93 1.063 CR
54 Kosek Štěpán cz Orlické hory 377 00:37:30 5,92 1.062
55 Blažek Jaroslav cz AVA 376 00:37:30 5,92 1.062
56 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 375 00:37:32 5,91 1.061 PB
57 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 374 00:37:38 5,90 1.059 PB
58 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 373 00:37:42 5,89 1.057
59 Sejkora David cz X-Trail Orlová 372 00:37:46 5,88 1.055
60 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 371 00:37:47 5,88 1.054 PB
61 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 370 00:37:48 5,87 1.054
62 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 369 00:37:48 5,87 1.054
63 Baran Lukáš cz Navi-Dobrá čajovna 368 00:37:49 5,87 1.054 PB
64 Capek Martin sk bez dresov sk 367 00:37:51 5,87 1.053
65 Černý Tomáš cz VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 366 00:38:01 5,84 1.048 PB
66 Macurová Barča cz BUFF team 365 00:38:01 5,84 1.048 CR
67 Levinský Lukáš cz Matrix Team 364 00:38:07 5,82 1.045
68 Kučera Roman cz Team LightBIKE 363 00:38:10 5,82 1.044
69 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 362 00:38:21 5,79 1.039
70 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 361 00:38:21 5,79 1.039
71 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 360 00:38:26 5,78 1.037
72 Halfar Jan cz PwC 359 00:38:27 5,77 1.036 PB
73 Valušek Jan cz Team LightBIKE 358 00:38:31 5,76 1.034
74 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 357 00:38:33 5,76 1.033
75 Řepa Vojtěch cz 356 00:38:37 5,75 1.032
76 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 355 00:38:39 5,74 1.031
77 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 354 00:38:46 5,73 1.028
78 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 353 00:38:50 5,72 1.026
79 Pavlík Jan cz Racing Olešná 352 00:38:53 5,71 1.025
80 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 351 00:38:54 5,71 1.024
81 Svoboda Tomáš cz Olympáci 350 00:38:58 5,70 1.022
82 Hollá Kateřina cz DK Bikeshop racing team 349 00:39:01 5,69 1.021
83 Dvořáček Jan cz BUFF team 348 00:39:07 5,68 1.018
84 Martínek Tomáš cz KpO 347 00:39:10 5,67 1.017
85 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 346 00:39:12 5,66 1.016
86 Pavlík Víťa cz Modrý gang 345 00:39:15 5,66 1.015
87 Kaplan Jiří cz Trek 1324 344 00:39:18 5,65 1.014 PB
88 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 343 00:39:25 5,63 1.011
89 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 342 00:39:32 5,62 1.008
90 Oswald Pavel cz Matrix Team 341 00:39:35 5,61 1.006
91 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 340 00:39:43 5,59 1.003
92 Pražák Petr cz Iz 40,31 339 00:39:47 5,58 1.001 PB
93 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 338 00:39:56 5,56 998
94 Richter Ondřej cz AVA 337 00:39:57 5,56 997
95 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 336 00:40:02 5,55 995
96 Mozola Patrik cz 335 00:40:09 5,53 992
97 Košut Filip cz Jahůdky 334 00:40:15 5,52 990
98 Uher Vojtěch cz 333 00:40:17 5,51 989
99 Němeček Martin cz The cooling birds 332 00:40:21 5,50 987
100 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 331 00:40:21 5,50 987 PB
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...