Visalaje, parkoviště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Visalaje, parkoviště - Lysá hora
Datum:
16. 12. 2018, 10:00
Délka:
7,9 km
Převýšení:
577 m
Teplota:
-9 °C
Množství sněhu:
49 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 11.2.2018 | 10.12.2017 | 19.11.2017 | 12.2.2017 | 7.1.2017 | 20.11.2016 | 7.2.2016 | 13.12.2015 | 8.2.2015 | 13.12.2014 | 25.1.2014 | 15.12.2013 | 26.1.2013 | 1.12.2012 | 21.1.2012 | 12.11.2011 | 12.2.2011 | 11.12.2010 | 30.1.2010 | 14.11.2009 | 25.1.2009 | 9.11.2008 | 11.11.2007 |

Tisk
Aktualizováno: 15.1.2019, 08:03:14
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz BUFF team 450 00:44:22 10,68 780
2 Ivanov Nikola bg BUFF team 445 00:45:23 10,44 763
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:45:59 10,31 753
4 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 435 00:46:13 10,26 749
5 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 432 00:46:22 10,22 747
6 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 430 00:48:03 9,86 720
7 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 428 00:48:48 9,71 709
8 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 426 00:48:58 9,68 707
9 Kovář Roman cz AVA 424 00:49:20 9,61 702
10 Šindelek Vladan cz Olympáci 422 00:49:34 9,56 698
11 Pytlík Jiří cz Jump Sport 420 00:49:54 9,50 694
12 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 419 00:49:58 9,49 693
13 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 418 00:50:04 9,47 691
14 Blabla Tomáš cz Olympáci 417 00:50:11 9,45 690
15 Ryška Vít cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 416 00:50:17 9,43 688
16 Najvert Stanislav cz BUFF team 415 00:50:43 9,35 683
17 Lachnit Jan cz AVA 414 00:50:49 9,33 681
18 Lysák Vlastimil cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 413 00:51:24 9,22 674
19 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 412 00:51:48 9,15 668
20 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 411 00:51:53 9,14 667
21 Košut Lukáš cz Jahůdky 410 00:52:03 9,11 665
22 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 409 00:52:18 9,06 662
23 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 408 00:52:21 9,05 661
24 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 407 00:52:28 9,03 660
25 Ručka Richard cz Jump Sport 406 00:53:03 8,93 653
26 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 405 00:53:17 8,90 650
27 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 404 00:53:36 8,84 646
28 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 403 00:53:47 8,81 644
29 Rafaj Lukáš sk bez dresov sk 402 00:53:48 8,81 643
30 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 401 00:54:09 8,75 639
31 Škrabánek Petr cz Jump Sport 400 00:54:28 8,70 636
32 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 399 00:54:47 8,65 632
33 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 398 00:54:56 8,63 630
34 Šindelek Daniel cz Olympáci 397 00:55:01 8,62 629
35 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 396 00:55:49 8,49 620
36 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 395 00:55:50 8,49 620
37 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 394 00:55:59 8,47 618
38 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 393 00:56:02 8,46 618
39 Sejkora David cz X-Trail Orlová 392 00:56:06 8,45 617
40 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 391 00:56:10 8,44 616
41 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 390 00:56:16 8,42 615
42 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 389 00:56:18 8,42 615
43 Macurová Barča cz BUFF team 388 00:56:27 8,40 613
44 Levinský Lukáš cz Matrix Team 387 00:56:36 8,37 612
45 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 386 00:56:46 8,35 610
46 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 385 00:56:47 8,35 610
47 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 384 00:56:49 8,34 609
48 Blažek Jaroslav cz AVA 383 00:56:51 8,34 609
49 Mráz Jan cz Jump Sport 382 00:57:53 8,19 598
50 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 381 00:58:02 8,17 597
51 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 380 00:58:08 8,15 596
52 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 379 00:58:09 8,15 595
53 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 378 00:58:10 8,15 595
54 Capek Martin sk bez dresov sk 377 00:58:11 8,15 595
55 Belej David cz ŠANTÁNEK 376 00:58:43 8,07 590
56 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 375 00:58:56 8,04 587
57 Adámek Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 374 00:59:04 8,02 586
58 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 373 00:59:07 8,02 586
59 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 372 00:59:12 8,01 585
60 Garnol Radim cz RUN99 371 00:59:32 7,96 582
61 Delingerová Marie cz AVA 370 00:59:37 7,95 581
62 Valušek Jan cz Team LightBIKE 369 00:59:38 7,95 581
63 Oswald Pavel cz Matrix Team 368 00:59:59 7,90 577
64 Karásek Jiří cz 367 01:00:01 7,90 577
65 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 366 01:00:04 7,89 576
66 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 365 01:00:05 7,89 576
67 Dohnal Petr cz ŠANTÁNEK 364 01:00:10 7,88 575
68 Swaczyna Patrik cz 363 01:00:22 7,85 573
69 Lauterbach David cz Tymphany 362 01:00:27 7,84 573
70 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 361 01:01:01 7,77 567
71 Jankech Pavol sk Manín Považská Bystrica 360 01:01:02 7,77 567
72 Pavlík Jan cz Racing Olešná 359 01:01:22 7,72 564
73 Mazur Martin cz Pivovar Koníček 358 01:01:30 7,71 563
74 Slivka Milan sk 357 01:01:39 7,69 562
75 Němeček Martin cz The cooling birds 356 01:01:45 7,68 561
76 Macurová Peťka cz BUFF team 355 01:01:48 7,67 560
77 Kučera Roman cz Team LightBIKE 354 01:01:51 7,66 560
78 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 353 01:01:52 7,66 560
79 Pavlík Víťa cz Modrý gang 352 01:01:56 7,65 559
80 Martínek Tomáš cz KpO 351 01:01:59 7,65 559
81 Černý Tomáš cz VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 350 01:02:00 7,65 558
82 Hlaváč Bronislav cz Energy sports team Bolatice 349 01:02:06 7,63 557
83 Hrnčíř Martin cz REV 58 Nový Jičín 348 01:02:11 7,62 557
84 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 347 01:02:14 7,62 556
85 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 346 01:02:25 7,59 555
86 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 345 01:02:32 7,58 554
87 Hollá Kateřina cz DK Bikeshop racing team 344 01:02:37 7,57 553
88 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 343 01:02:40 7,56 552
89 Výduch Luděk cz Tři křížky 342 01:02:46 7,55 552
90 Mrklovský Petr cz REV 58 Nový Jičín 341 01:02:48 7,55 551
91 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 340 01:02:49 7,55 551
92 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 339 01:02:50 7,54 551 PB
93 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 338 01:02:59 7,53 550
94 Richter Ondřej cz AVA 337 01:03:25 7,47 546
95 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 336 01:03:27 7,47 546
96 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 335 01:03:37 7,45 544
97 Kašpar Zdeněk cz Janys Extreme Racing 334 01:03:46 7,43 543
98 Košut Filip cz Jahůdky 333 01:04:00 7,41 541
99 Ožanová Zuzana cz BUFF team 332 01:04:17 7,37 539
100 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 331 01:04:18 7,37 538
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...