Ostravice, hřiště - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, hřiště - Lysá hora
Datum:
22. 12. 2018, 16:30
Délka:
8,8 km
Převýšení:
890 m
Teplota:
1 °C
Množství sněhu:
40 cm
Rychlost větru:
40 km/h

Porovnat s etapou 16.12.2017 | 31.12.2016 | 31.12.2015 | 14.2.2015 | 31.12.2014 | 8.2.2014 | 31.12.2013 | 31.12.2012 | 31.12.2011 | 29.1.2011 | 31.12.2010 | 20.2.2010 | 28.11.2009 | 7.2.2009 | 13.12.2008 | 2.2.2008 |

Tisk
Aktualizováno: 15.1.2019, 08:03:32
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Horák Ondřej cz AVA 450 00:52:12 10,11 1.023
2 Ivanov Nikola bg BUFF team 445 00:52:24 10,08 1.019 CR PB
3 Otevřel Vít cz BUFF team 440 00:53:10 9,93 1.004
4 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:53:25 9,88 1.000
5 Causidis Marek cz BUFF team 432 00:53:49 9,81 992 PB
6 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 430 00:53:54 9,80 991
7 Kovář Roman cz AVA 428 00:54:31 9,69 980
8 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 426 00:55:59 9,43 954
9 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 424 00:56:03 9,42 953
10 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 422 00:57:05 9,25 935
11 Ryška Vít cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:57:13 9,23 933
12 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:57:25 9,20 930
13 Peter Tomáš cz Beskydští nomádi 418 00:57:33 9,17 928
14 Šindelek Vladan cz Olympáci 417 00:57:37 9,16 927
15 Blabla Tomáš cz Olympáci 416 00:57:43 9,15 925
16 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 415 00:57:58 9,11 921
17 Šindelek Pavel cz Olympáci 414 00:58:29 9,03 913
18 Lachnit Jan cz AVA 413 00:58:50 8,97 908
19 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 412 00:58:57 8,96 906
20 Turek Martin cz VZS Ostrava 411 00:59:08 8,93 903
21 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 410 00:59:19 8,90 900
22 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 409 00:59:38 8,85 895
23 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 408 00:59:45 8,84 894
24 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 407 00:59:53 8,82 892
25 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 406 01:00:21 8,75 885
26 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 405 01:00:51 8,68 878 PB
27 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 404 01:00:53 8,67 877
28 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 403 01:00:59 8,66 876
29 Ručka Richard cz Jump Sport 402 01:01:08 8,64 874
30 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 401 01:01:11 8,63 873
31 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 400 01:01:33 8,58 868
32 Rafaj Lukáš sk bez dresov sk 399 01:01:34 8,58 867
33 Pašek Petr cz Energy sports team Bolatice 398 01:01:50 8,54 864
34 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 397 01:02:03 8,51 861
35 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 396 01:02:06 8,50 860
36 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 395 01:02:21 8,47 856
37 Škrabánek Petr cz Jump Sport 394 01:02:33 8,44 854
38 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 393 01:02:43 8,42 851
39 Kimla Jan cz Olympáci 392 01:02:47 8,41 851 PB
40 Sejkora David cz X-Trail Orlová 391 01:02:59 8,38 848
41 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 390 01:03:06 8,37 846
42 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 389 01:03:23 8,33 842
43 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 388 01:03:35 8,30 840 PB
44 Capek Martin sk bez dresov sk 387 01:03:43 8,29 838
45 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 386 01:04:02 8,25 834
46 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 385 01:04:10 8,23 832
47 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 384 01:04:24 8,20 829
48 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 383 01:04:32 8,18 827
49 Macurová Barča cz BUFF team 382 01:04:37 8,17 826 CR
50 Garnol Radim cz RUN99 381 01:05:04 8,11 821
51 Černoch Ondřej cz Tymphany 380 01:05:09 8,10 820
52 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 379 01:05:12 8,10 819
53 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 378 01:05:32 8,06 815
54 Klím Tomáš cz X-Trail Orlová 377 01:05:42 8,04 813 PB
55 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 376 01:05:45 8,03 812
56 Halfar Jan cz PwC 375 01:06:09 7,98 807
57 Levinský Lukáš cz Matrix Team 374 01:06:12 7,98 807
58 Frank Pavel cz AVA 373 01:06:16 7,97 806 PB
59 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 372 01:06:41 7,92 801
60 Kaluža Luboš cz Jahůdky 371 01:06:48 7,90 799
61 Lauterbach David cz Tymphany 370 01:06:55 7,89 798 PB
62 Němeček Martin cz The cooling birds 369 01:07:02 7,88 797
63 Oswald Pavel cz Matrix Team 368 01:07:15 7,85 794
64 Škoda Kristián cz CK Continental Frenštát p.R. 367 01:07:20 7,84 793
65 Hlaváč Bronislav cz Energy sports team Bolatice 366 01:07:22 7,84 793
66 Kosek Štěpán cz Orlické hory 365 01:07:26 7,83 792
67 Šindelek Daniel cz Olympáci 364 01:07:28 7,83 792
68 Larysz Jakub cz Beskydští nomádi 363 01:07:29 7,82 791 PB
69 Pražák Petr cz Iz 40,31 362 01:07:34 7,81 790 PB
70 Swaczyna Patrik cz 361 01:07:38 7,81 790
71 Richter Ondřej cz AVA 360 01:07:42 7,80 789
72 Martínek Tomáš cz KpO 359 01:07:43 7,80 789
73 Holoubková Hana cz Beskydští nomádi 358 01:07:48 7,79 788
74 Pavlík Jan cz Racing Olešná 357 01:08:08 7,75 784 PB
75 Uher Vojtěch cz 356 01:08:09 7,75 784
76 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 355 01:08:13 7,74 783
77 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 354 01:08:15 7,74 782
78 Dvořáček Jan cz BUFF team 353 01:08:20 7,73 781
79 Pokluda Jiří cz Janys Extreme Racing 352 01:08:33 7,70 779 PB
80 Výduch Luděk cz Tři křížky 351 01:08:42 7,69 777
81 Rett Tom cz SK Madeja 350 01:08:46 7,68 777
82 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 349 01:08:50 7,67 776
83 Frost Gary gb Team GB!!! 348 01:08:55 7,66 775 PB
84 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 347 01:08:57 7,66 774 CR PB
85 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 346 01:09:00 7,65 774 PB
86 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 345 01:09:09 7,64 772
87 Pospíšil Daniel cz BESKYD - NATURAL 344 01:09:14 7,63 771
88 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 343 01:09:17 7,62 771
89 Smreček Tomáš sk PwC 342 01:09:19 7,62 770 PB
90 Karásek Jiří cz 341 01:09:22 7,61 770
91 Indruch Lukáš cz Alpsport - Ježek na kopci 340 01:09:33 7,59 768
92 Černý Tomáš cz VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 339 01:09:37 7,58 767
93 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 338 01:09:39 7,58 767
94 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 337 01:09:42 7,58 766
95 Karafiát Tom cz kafoto.cz 336 01:09:49 7,56 765 PB
96 Hollá Kateřina cz DK Bikeshop racing team 335 01:09:57 7,55 763
97 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 334 01:09:58 7,55 763
98 Kazárik Jiří cz Abadzikra 333 01:10:00 7,54 763
99 Otevřelová Kristýna cz X-Trail Orlová 332 01:10:04 7,54 762 PB
100 Munk Rudolf cz VZS Ostrava 331 01:10:09 7,53 761
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...