Malenovice, hotel Petr Bezruč - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, hotel Petr Bezruč - Lysá hora
Datum:
20. 1. 2007, 10:00
Délka:
3,7 km
Převýšení:
664 m

Porovnat s etapou 8.12.2019 | 8.12.2018 | 25.11.2017 | 25.2.2017 | 4.12.2016 | 21.2.2016 | 6.12.2015 | 7.12.2014 | 8.12.2013 | 16.2.2013 | 15.12.2012 | 10.12.2011 | 22.1.2011 | 5.12.2010 | 16.1.2010 | 6.12.2009 | 1.11.2009 | 20.12.2008 | 7.12.2008 | 2.11.2008 | 9.2.2008 | 19.1.2008 | 22.12.2007 | 2.12.2007 | 4.11.2007 | 10.2.2007 | 6.1.2007 | 3.12.2006 | 5.11.2006 | 18.2.2006 | 28.1.2006 | 7.1.2006 | 27.12.2005 | 4.12.2005 | 6.11.2005 | 19.2.2005 | 29.1.2005 | 8.1.2005 | 28.12.2004 | 5.12.2004 | 6.11.2004 | 14.2.2004 | 31.1.2004 | 27.12.2003 | 7.12.2003 | 2.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 20.1.2007, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 120 00:31:40 7,01 1.258
2 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 115 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 110 00:00:00
4 Zátopek Jiří cz X-AIR Ostrava 102 00:00:00
5 Baláž Roman cz Baláž- extreme team 100 00:00:00
6 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 98 00:00:00
7 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 96 00:00:00
8 Šindelek Vladan cz Olympáci 94 00:00:00
9 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 92 00:00:00
10 Míl Petr cz Horolezci FM 90 00:00:00
11 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 89 00:00:00
12 Uher Libor cz Horolezci FM 88 00:00:00
13 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 87 00:00:00
14 Šindelek Daniel cz Olympáci 86 00:00:00
15 Rodryč Michal cz Elitní Vrchaři 85 00:00:00
16 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 84 00:00:00
17 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 83 00:00:00
18 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 82 00:00:00
19 Trávníček Rostislav cz Olympáci 81 00:00:00
20 Malošík Jan cz MHC Karviná 80 00:00:00
21 Franer Kuba cz SUNDANCE 79 00:00:00
22 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 78 00:00:00
23 Kolařík Pavel cz Horolezci FM 77 00:00:00
24 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 76 00:00:00
25 Pešat Jan cz VK Perun 75 00:00:00
26 Dudis cz Vortex Bike Team 74 00:00:00
27 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 73 00:00:00
28 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 72 00:00:00
29 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 70 00:00:00
30 Davídek Petr cz Olympáci 69 00:00:00
31 Vávra Marek cz Džoko sú Kamarati 68 00:00:00
32 Kubín Jiří cz Horolezecký Club Opava 67 00:00:00
33 Ryška Filip cz Gruppo Compatto 65 00:00:00
34 Bárta Lukáš cz Bikekram Ostrava 64 00:00:00
35 Oswald Pavel cz Čineli Tým 62 00:00:00
36 Raška František cz CK Frenštát p.R. 61 00:00:00
37 Kalina Marek cz Marathon Team Klimkovice 59 00:00:00
38 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 58 00:00:00
39 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 56 00:00:00
40 Kolčárek Rostislav cz F-M 54 00:00:00
41 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 53 00:00:00
42 Levinský Lukáš cz Čineli Tým 51 00:00:00
43 Vilhelm Václav vk Olympáci 50 00:00:00
44 Groš Jakub cz CK Frenštát p.R. 49 00:00:00
45 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 48 00:00:00
46 Jeřábek Milan cz MTB 46 00:00:00
47 Pavlíček Dan cz MHC Karviná 43 00:00:00
48 Bortel Jaroslav cz Frýdek 41 00:00:00
49 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 38 00:00:00
50 Mrázek Jiří cz UFO Bike 37 00:00:00
51 Kubín Jakub cz Horolezecký Club Opava 36 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...