Malenovice, Rajská bouda - štafeta - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2007
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda - Lysá hora
Datum:
27. 1. 2007, 10:00
Délka:
5,7 km
Převýšení:
811 m

Porovnat s etapou 23.2.2019 | 31.12.2018 | 24.2.2018 | 31.12.2017 | 4.3.2017 | 15.1.2017 | 12.11.2016 | 27.2.2016 | 16.1.2016 | 21.11.2015 | 28.2.2015 | 29.11.2014 | 22.2.2014 | 30.11.2013 | 23.2.2013 | 19.1.2013 | 9.12.2012 | 25.2.2012 | 8.1.2012 | 26.11.2011 | 26.2.2011 | 16.1.2011 | 27.11.2010 | 27.2.2010 | 23.1.2010 | 31.12.2009 | 21.11.2009 | 28.2.2009 | 31.1.2009 | 31.12.2008 | 22.11.2008 | 23.2.2008 | 26.1.2008 | 31.12.2007 | 15.12.2007 | 25.11.2007 | 24.2.2007 | 31.12.2006 | 16.12.2006 | 25.11.2006 | 19.11.2006 | 25.2.2006 | 11.2.2006 | 21.1.2006 | 30.12.2005 | 28.12.2005 | 17.12.2005 | 26.11.2005 | 19.11.2005 | 26.2.2005 | 5.2.2005 | 15.1.2005 | 30.12.2004 | 27.12.2004 | 11.12.2004 | 27.11.2004 | 13.11.2004 | 28.2.2004 | 21.2.2004 | 7.2.2004 | 17.1.2004 | 10.1.2004 | 30.12.2003 | 22.12.2003 | 20.12.2003 | 13.12.2003 | 22.11.2003 | 15.11.2003 | 11.4.2003 | 4.4.2003 | 28.3.2003 | 21.3.2003 | 14.3.2003 | 7.3.2003 | 28.2.2003 | 21.2.2003 | 14.2.2003 | 7.2.2003 | 31.1.2003 | 24.1.2003 | 17.1.2003 | 10.1.2003 | 3.1.2003 | 27.12.2002 | 20.12.2002 | 13.12.2002 | 6.12.2002 | 29.11.2002 | 22.11.2002 | 15.11.2002 | 8.11.2002 | 1.11.2002 |

Tisk
Aktualizováno: 28.1.2007, 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz Gruppo Compatto 120 00:45:02 7,59 1.081
1 Velička Zdeněk cz X-AIR Ostrava 120 00:45:02 7,59 1.081
2 Kauer Adam cz Elitní Vrchaři 110 00:45:30 7,52 1.069
2 Figura Michal cz Elitní Vrchaři 110 00:45:30 7,52 1.069
3 Baláž Roman cz Baláž- extreme team 100 00:46:48 7,31 1.040
3 Hudeček Petr cz Elitní Vrchaři 100 00:46:48 7,31 1.040 PB
4 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 95 00:47:46 7,16 1.019
4 Šindelek Vladan cz Olympáci 95 00:47:46 7,16 1.019
5 Baran Petr cz Cinelli Morning Sky 90 00:48:44 7,02 998
5 Tešnar Tomáš cz YOGi Racing Ostrava 90 00:48:44 7,02 998
6 Bednarz Libor cz X-AIR Ostrava 85 00:49:23 6,93 985
6 Velička Aleš cz X-AIR Ostrava 85 00:49:23 6,93 985
7 Raška Zbyněk cz CK Frenštát p.R. 80 00:49:58 6,84 974
7 Dudis cz Vortex Bike Team 80 00:49:58 6,84 974
8 Míl Petr cz Horolezci FM 78 00:50:46 6,74 959
8 Uher Libor cz Horolezci FM 78 00:50:46 6,74 959
9 Trávníček Rostislav cz Olympáci 76 00:50:58 6,71 955
9 Holášek Marek cz TJ- Kozlovice 76 00:50:58 6,71 955
10 Šindelek Daniel cz Olympáci 74 00:51:37 6,63 943
10 Kacíř Zdeněk cz Olympáci 74 00:51:37 6,63 943
11 Zeman Marek cz X-AIR Ostrava 72 00:52:12 6,55 932
11 Repaň Pavel cz X-AIR Ostrava 72 00:52:12 6,55 932
12 Kolouch David cz Horolezci FM 70 00:52:38 6,50 925
12 Groš Štefan vk CK Frenštát p.R. 70 00:52:38 6,50 925
13 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 68 00:53:32 6,39 909
13 Tešnar Hynek cz Kyslíkový dluh 68 00:53:32 6,39 909
14 Knébel Radim vk 1.FC Mošting 66 00:54:20 6,29 896
14 Krkoška Václav cz Utíkejte, bo Vás chytíme 66 00:54:20 6,29 896
15 Holub Aleš cz Elitní Vrchaři 64 00:54:56 6,23 886
15 Greipel Tomáš cz Elitní Vrchaři 64 00:54:56 6,23 886 PB
16 Jeřábek Kamil cz VK Perun 62 00:55:47 6,13 872
16 Pešat Jan cz VK Perun 62 00:55:47 6,13 872
17 Mindek Tomáš cz Marathon Team Klimkovice 60 00:55:58 6,11 869
17 Kalina Marek cz Marathon Team Klimkovice 60 00:55:58 6,11 869
18 Wzientek Tomáš cz MHC Karviná 58 00:56:24 6,06 863
18 Malošík Jan cz MHC Karviná 58 00:56:24 6,06 863
19 Balko Peter cz SK Ostrý Malenovice 56 00:56:45 6,03 857
19 Rozkydal Martin cz X-AIR Ostrava 56 00:56:45 6,03 857
20 Mrůzek Michal cz SUNDANCE 54 00:58:01 5,89 839
20 Franer Kuba cz SUNDANCE 54 00:58:01 5,89 839
21 Bauer Patrik cz Apache 52 00:59:33 5,74 817
21 Svoboda Milan cz Apache 52 00:59:33 5,74 817
22 Švidernoch Milan cz X-AIR Ostrava 50 01:00:58 5,61 798
22 Raška František cz CK Frenštát p.R. 50 01:00:58 5,61 798
23 Novotný Jiří cz Umpa Lumpa Uf Uf 48 01:02:00 5,52 785
23 Ševčíková Jana cz Bike One 48 01:02:00 5,52 785
24 Janovský Radim cz RK fno-swe 46 01:06:10 5,17 735
24 Knopp Petr cz RK fno-swe 46 01:06:10 5,17 735
25 Kočara Jiří cz HO SKK Vítkovice 44 01:12:30 4,72 671
25 Kočarová Klára cz HO SKK Vítkovice 44 01:12:30 4,72 671
26 Braš Petr cz Džoko sú Kamarati 42 01:14:37 4,58 652
26 Chrobok Richard es Džoko sú Kamarati 42 01:14:37 4,58 652
27 Lyčka Lukáš cz Marathon Team Klimkovice 40 01:27:16 3,92 558
27 Friedel Jan cz Marathon Team Klimkovice 40 01:27:16 3,92 558
28 Mrázek Jiří cz UFO Bike 38 01:28:20 3,87 551
28 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 38 01:28:20 3,87 551
29 Pavlíček Dan cz MHC Karviná 36 01:43:09 3,32 472
29 Solczyková Renata cz MHC Karviná 36 01:43:09 3,32 472
30 Kaňák Jan cz Elitní Vrchaři 34 01:45:23 3,25 462
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...