Ostravice, Mazák - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Ostravice, Mazák - Lysá hora
Datum:
13. 1. 2019, 10:00
Délka:
6,5 km
Převýšení:
850 m
Teplota:
-4 °C
Množství sněhu:
200 cm
Rychlost větru:
25 km/h

Porovnat s etapou 3.2.2018 | 18.2.2017 | 13.2.2016 | 17.1.2015 | 15.11.2014 | 11.1.2014 | 17.11.2013 | 13.1.2013 | 24.11.2012 | 4.12.2011 |

Tisk
Aktualizováno: 16.1.2019, 20:27:08
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz BUFF team 450 00:44:12 8,82 1.154
2 Horák Ondřej cz AVA 445 00:45:00 8,67 1.133
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:45:38 8,55 1.118
4 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:46:15 8,43 1.103
5 Uherek Jakub cz BUFF team 432 00:46:36 8,37 1.094
6 Ivanov Nikola bg BUFF team 430 00:46:54 8,32 1.087 PB
7 Pytlík Jiří cz Jump Sport 428 00:47:04 8,29 1.084
8 Maceček Tomáš cz BUFF team 426 00:47:07 8,28 1.082
9 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 424 00:47:09 8,27 1.082
10 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 422 00:47:40 8,18 1.070
11 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:48:06 8,11 1.060
12 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 419 00:48:26 8,05 1.053
13 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 418 00:48:50 7,99 1.044 PB
14 Kovář Roman cz AVA 417 00:49:02 7,95 1.040
15 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 416 00:49:11 7,93 1.037
16 Blabla Tomáš cz Olympáci 415 00:49:12 7,93 1.037
17 Košut Lukáš cz Jahůdky 414 00:49:16 7,92 1.035
18 Šindelek Vladan cz Olympáci 413 00:49:43 7,84 1.026
19 Ručka Richard cz Jump Sport 412 00:49:53 7,82 1.022
20 Turek Martin cz 411 00:50:24 7,74 1.012
21 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 410 00:50:35 7,71 1.008
22 Vyvijal Tadeáš cz Beskydští nomádi 409 00:50:47 7,68 1.004
23 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 408 00:51:02 7,64 999
24 Lachnit Jan cz AVA 407 00:51:04 7,64 999
25 Benda Jiří cz MH bike - někdy prostě musíš 406 00:51:12 7,62 996
26 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 405 00:51:24 7,59 992 PB
27 Ostruszka Michal cz 404 00:51:31 7,57 990
28 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 403 00:51:34 7,56 989
29 Bohatý Tomáš cz Jump Sport 402 00:51:38 7,55 988
30 Rymer Collin us Team GB!!! 401 00:51:52 7,52 983
31 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 400 00:51:57 7,51 982
32 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 399 00:52:03 7,49 980
33 Pašek Petr cz Energy sports team Bolatice 398 00:52:11 7,47 977
34 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 397 00:52:22 7,45 974
35 Javorek Petr cz www.masazprozeny.cz 396 00:52:38 7,41 969
36 Rafaj Lukáš sk bez dresov sk 395 00:52:53 7,37 964
37 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 394 00:52:56 7,37 963
38 Kimla Jan cz Olympáci 393 00:53:00 7,36 962
39 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 392 00:53:01 7,36 962 PB
40 Gregor František cz Matrix Team 391 00:53:02 7,35 962
41 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 390 00:53:03 7,35 961
42 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 389 00:53:06 7,34 960
43 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 388 00:53:07 7,34 960
44 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 387 00:53:24 7,30 955
45 Škrabánek Petr cz Jump Sport 386 00:53:27 7,30 954
46 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 385 00:53:29 7,29 954
47 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 384 00:53:31 7,29 953
48 Capek Martin sk bez dresov sk 383 00:53:33 7,28 952
49 Janečka Jakub cz ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 382 00:53:38 7,27 951
50 Sejkora David cz X-Trail Orlová 381 00:53:49 7,25 948
51 Pavlík Víťa cz Modrý gang 380 00:53:56 7,23 946
52 Mrklovský Ondřej cz REV 58 Nový Jičín 379 00:54:00 7,22 944 PB
53 Swaczyna Patrik cz 378 00:54:13 7,19 941
54 Macurová Barča cz BUFF team 377 00:54:46 7,12 931 CR
55 Kaluža Luboš cz Jahůdky 376 00:54:48 7,12 931 PB
56 Kukla Ondřej cz Team LightBIKE 375 00:54:56 7,10 928
57 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 374 00:54:57 7,10 928
58 Šindelek Daniel cz Olympáci 373 00:54:59 7,09 928
59 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 372 00:55:00 7,09 927
60 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 371 00:55:08 7,07 925
61 Levinský Lukáš cz Matrix Team 370 00:55:12 7,07 924
62 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 369 00:55:19 7,05 922
63 Kubala Janusz cz MH bike - někdy prostě musíš 368 00:55:35 7,02 918
64 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 367 00:55:52 6,98 913
65 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 366 00:56:04 6,96 910
66 Svoboda Tomáš cz Olympáci 365 00:56:06 6,95 909
67 Otevřelová Kristýna cz X-Trail Orlová 364 00:56:11 6,94 908 PB
68 Genzer Dalibor cz Janys Extreme Racing 363 00:56:14 6,94 907
69 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 362 00:56:16 6,93 906
70 Pavlík Jan cz Racing Olešná 361 00:56:25 6,91 904
71 Košut Filip cz Jahůdky 360 00:56:28 6,91 903
72 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 359 00:56:30 6,90 903
73 Mazánek Vladimír cz Tři křížky 358 00:56:32 6,90 902
74 Badač Martin cz TOBI Sport Frenštát p.R. 357 00:56:44 6,87 899
75 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 356 00:56:46 6,87 898
76 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 355 00:56:47 6,87 898
77 Valušek Jan cz Team LightBIKE 354 00:56:50 6,86 897
78 Konvička Adam cz 353 00:56:52 6,86 897
79 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 352 00:57:16 6,81 891
80 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 351 00:57:18 6,81 890 PB
81 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 350 00:57:29 6,78 887
82 Kučera Roman cz Team LightBIKE 349 00:57:31 6,78 887
83 Uher Vojtěch cz 348 00:57:37 6,77 885
84 Oswald Pavel cz Matrix Team 347 00:57:42 6,76 884
85 Němeček Martin cz The cooling birds 346 00:57:42 6,76 884
86 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 345 00:57:45 6,75 883
87 Hollá Kateřina cz DK Bikeshop racing team 344 00:57:51 6,74 882 PB
88 Hlaváč Bronislav cz Energy sports team Bolatice 343 00:57:52 6,74 881
89 Nádeníček David cz KESBUK 342 00:57:53 6,74 881
90 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 341 00:57:58 6,73 880
91 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 340 00:58:17 6,69 875
92 Černoch Ondřej cz Tymphany 339 00:58:21 6,68 874
93 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 338 00:58:25 6,68 873
94 Mrovec Dušan cz Extreme sport club Selnik 337 00:58:32 6,66 871
95 Gula Roman cz Gulis Tým 336 00:58:33 6,66 871
96 Lauterbach David cz Tymphany 335 00:58:35 6,66 871 PB
97 Kamrád René cz Energy sports team Bolatice 334 00:58:39 6,65 870
98 Mazur Martin cz Pivovar Koníček 333 00:58:48 6,63 867
99 Černý Tomáš cz VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 332 00:58:50 6,63 867
100 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 331 00:58:56 6,62 865
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...