Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Malenovice, Rajská bouda (přes Bezruče) - Lysá hora
Datum:
27. 1. 2019, 17:00
Délka:
6,2 km
Převýšení:
800 m
Teplota:
-6 °C
Množství sněhu:
211 cm
Rychlost větru:
54 km/h

Porovnat s etapou 28.1.2018 | 29.1.2017 | 24.1.2016 | 25.1.2015 | 2.2.2014 | 18.2.2012 | 15.2.2009 |

Tisk
Aktualizováno: 28.1.2019, 19:07:17
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Otevřel Vít cz BUFF team 450 00:44:11 8,42 1.086
2 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 445 00:45:38 8,15 1.052
3 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 440 00:46:00 8,09 1.043
4 Uherek Jakub cz BUFF team 435 00:46:10 8,06 1.040
5 Helcel Martin ml. cz MH bike - někdy prostě musíš 432 00:46:59 7,92 1.022
6 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 430 00:47:25 7,85 1.012
7 Swaczyna Petr cz www.masazprozeny.cz 428 00:47:26 7,84 1.012
8 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 426 00:48:31 7,67 989 PB
9 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 424 00:48:59 7,59 980
10 Pěgřím Filip cz SALOMON-RUN 422 00:49:15 7,55 975 PB
11 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 420 00:49:31 7,51 969
12 Žákovský Petr cz BUFF team 419 00:49:33 7,51 969
13 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 418 00:49:41 7,49 966
14 Sobek Lumír cz Beskydští nomádi 417 00:49:57 7,45 961
15 Ručka Richard cz Jump Sport 416 00:50:11 7,41 956
16 Šindelek Vladan cz Olympáci 415 00:50:21 7,39 953
17 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 414 00:50:44 7,33 946
18 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 413 00:50:47 7,33 945
19 Mitala Josef sk Manín Považská Bystrica 412 00:51:13 7,26 937
20 Říha Pavel cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 411 00:51:22 7,24 934
21 Turek Martin cz 410 00:51:43 7,19 928
22 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 409 00:51:57 7,16 924
23 Rymer Collin us Team GB!!! 408 00:51:59 7,16 923 PB
24 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 407 00:52:03 7,15 922
25 Žilavý Květoslav cz ŠANTÁNEK 406 00:52:16 7,12 918
26 Pavlík Víťa cz Modrý gang 405 00:52:20 7,11 917
27 Šindelek Pavel cz Olympáci 404 00:52:54 7,03 907
28 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 403 00:53:14 6,99 902
29 Mikloš Martin cz Beskydští nomádi 402 00:53:26 6,96 898
30 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 401 00:53:31 6,95 897
31 Gregor František cz Matrix Team 400 00:53:33 6,95 896
32 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 399 00:53:58 6,89 889
33 Kimla Jan cz Olympáci 398 00:54:06 6,88 887 PB
34 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 397 00:54:13 6,86 885
35 Sejkora David cz X-Trail Orlová 396 00:54:28 6,83 881
36 Píša Martin vk TOBI Sport Frenštát p.R. 395 00:55:13 6,74 869
37 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 394 00:55:50 6,66 860
38 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 393 00:55:56 6,65 858 PB
39 Pokorný Radim cz VZS Ostrava 392 00:56:02 6,64 857
40 Šindelek Daniel cz Olympáci 391 00:56:26 6,59 851
41 Levinský Lukáš cz Matrix Team 390 00:56:32 6,58 849
42 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 389 00:56:42 6,56 847
43 Karafiát Tom cz kafoto.cz 388 00:56:46 6,55 846
44 Halfar Jan cz PwC 387 00:56:50 6,55 845
45 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 386 00:56:54 6,54 844 PB
46 Kučera Roman cz Team LightBIKE 385 00:57:39 6,45 833
47 Němeček Martin cz The cooling birds 384 00:57:43 6,45 832
48 Černoch Ondřej cz Tymphany 383 00:57:46 6,44 831
49 Pražák Petr cz Iz 40,31 382 00:57:48 6,44 830
50 Belej David cz ŠANTÁNEK 381 00:57:54 6,42 829
51 Pavlík Jan cz Racing Olešná 380 00:57:55 6,42 829 PB
52 Letko Miroslav sk VZS Ostrava 379 00:57:57 6,42 828
53 Oswald Pavel cz Matrix Team 378 00:58:00 6,41 828
54 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 377 00:58:02 6,41 827
55 Kazárik Jiří cz Abadzikra 376 00:58:23 6,37 822
56 Mazur Martin cz Pivovar Koníček 375 00:58:31 6,36 820 PB
57 Lauterbach David cz Tymphany 374 00:58:31 6,36 820
58 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 373 00:58:33 6,35 820
59 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 372 00:58:34 6,35 820
60 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 371 00:58:37 6,35 819
61 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 370 00:58:42 6,34 818
62 Otevřelová Kristýna cz X-Trail Orlová 369 00:58:57 6,31 814
63 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 368 01:00:15 6,17 797
64 Škrabánek Petr cz Jump Sport 367 01:00:57 6,10 788
65 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 366 01:00:59 6,10 787
66 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 365 01:01:09 6,08 785
67 Benesz Radomir cz lepus.cz 364 01:01:11 6,08 785
68 Černý Tomáš cz VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 363 01:01:14 6,08 784
69 Kozubík Jiří cz JuraZub Zlín 362 01:01:19 6,07 783
70 Kulštejnová Tereza cz Jump Sport 361 01:01:32 6,05 780
71 Kosek Štěpán cz Orlické hory 360 01:01:44 6,03 778
72 Kozelský René cz Pivovar Koníček 359 01:01:48 6,02 777
73 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 358 01:01:50 6,02 776 PB
74 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 357 01:01:51 6,01 776 PB
75 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 356 01:02:12 5,98 772
76 Rybiář Michal cz Karpatrio 355 01:02:13 5,98 771
77 Volný Tomáš cz DYNEDGAR 354 01:02:25 5,96 769
78 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 353 01:02:27 5,96 769
79 Sasín Martin cz Cyklosport Martin Přikryl… 352 01:02:29 5,95 768
80 Smreček Tomáš sk PwC 351 01:02:42 5,93 766
81 Kaplan Jiří cz Trek 1324 350 01:02:42 5,93 766
82 Chmura Petr cz Team Forman Cinelli 349 01:02:54 5,91 763
83 Karpeta Jan cz Abadzikra 348 01:02:57 5,91 763
84 Výduch Luděk cz Tři křížky 347 01:03:00 5,90 762
85 Helcel Richard cz MH bike - někdy prostě musíš 346 01:03:19 5,88 758
86 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 345 01:03:23 5,87 757
87 Fierla Jan St. cz CK FESO Petřvald 344 01:03:25 5,87 757
88 Fagan Neil ie Ztracená!!! 343 01:03:30 5,86 756 PB
89 Bordovský Pavel cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 342 01:04:28 5,77 745
90 Brynda Pavel cz Alpsport - Ježek na kopci 341 01:04:37 5,76 743
91 Jasiok Adam cz Trek 1324 340 01:04:47 5,74 741
92 Sobek Jakub cz Beskydští nomádi 339 01:05:04 5,72 738
93 Sedláčková Petra cz Veřovice 338 01:05:29 5,68 733
94 Collen Malcolm gb Team GB!!! 337 01:05:32 5,68 732
95 Vynikal Bedřich cz AVA 336 01:05:35 5,67 732
96 Andrla Lubomír cz Orli Ostrava 335 01:05:49 5,65 729
97 Michalík Michal cz DYNEDGAR 334 01:05:53 5,65 729
98 Kepka Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 333 01:06:09 5,62 726
99 Groš Štefan vk SK Valašského království 332 01:06:29 5,60 722
100 Harabiš Radim vk SK Valašského království 331 01:06:37 5,58 721
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...