Frenštát p. R., skokanské můstky - časovka - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2019
Trasa:
Frenštát p. R., skokanské můstky - 1 x schody - Velký Javorník
Datum:
16. 2. 2019, 10:00
Délka:
4,3 km
Převýšení:
548 m
Teplota:
9 °C
Množství sněhu:
170 cm
Rychlost větru:
3 km/h

Porovnat s etapou 17.2.2018 |

Tisk
Aktualizováno: 18.2.2019, 08:50:48
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Martinka Lukáš sk Manín Považská Bystrica 450 00:24:46 10,42 1.328 TR CR PB
2 Otevřel Vít cz BUFF team 445 00:24:49 10,40 1.325 PB
3 Horák Ondřej cz AVA 440 00:24:56 10,35 1.319 CR PB
4 Hudeček Petr cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 435 00:25:21 10,18 1.297 PB
5 Pytlík Jiří cz Jump Sport 432 00:26:06 9,89 1.260
6 Ponek Tibor sk ŽABKA ČADCA 430 00:26:14 9,83 1.253
7 Žídek Jan cz Pivovar Koníček 428 00:26:19 9,80 1.249
8 Kovář Roman cz AVA 426 00:26:22 9,79 1.247 PB
9 Flaša David cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 424 00:26:32 9,72 1.239 PB
10 Ivanov Nikola bg BUFF team 422 00:26:33 9,72 1.238 PB
11 Kováčik Luboš sk Manín Považská Bystrica 420 00:26:46 9,64 1.228 CR
12 Škuca Zbyněk cz Jump Sport 419 00:26:49 9,62 1.226
13 Šindelek Pavel cz Olympáci 418 00:26:50 9,61 1.225 PB
14 Grimm Martin cz Japa Sport.cz 417 00:27:03 9,54 1.216 PB
15 Kantor Miroslav cz TOBI Sport Frenštát p.R. 416 00:27:08 9,51 1.212 PB
16 Letko Michal sk Manín Považská Bystrica 415 00:27:15 9,47 1.207
17 Šindelek Vladan cz Olympáci 414 00:27:17 9,46 1.205 PB
18 Lachnit Jan cz AVA 413 00:27:25 9,41 1.199
19 Blabla Tomáš cz Olympáci 412 00:27:27 9,40 1.198 PB
20 Turek Martin cz 411 00:27:28 9,39 1.197
21 Uherek Jakub cz BUFF team 410 00:27:35 9,35 1.192
22 Zemánek Vojtěch cz vinotéka u Karla Frenštát p.… 409 00:27:54 9,25 1.178 CR PB
23 Fierla Ondřej cz Nahuhňané dupy 408 00:28:20 9,11 1.160
24 Blažek Jiří cz TOBI Sport Frenštát p.R. 407 00:28:23 9,09 1.158 PB
25 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 406 00:28:24 9,08 1.158 PB
26 Vyhnička Kamil sk Manín Považská Bystrica 405 00:28:38 9,01 1.148
27 Kaleta Daniel cz Splašení goroli 404 00:28:41 8,99 1.146
28 Kimla Jan cz Olympáci 403 00:29:01 8,89 1.133 PB
29 Rymer Collin us Team GB!!! 402 00:29:06 8,87 1.130
30 Ručka Richard cz Jump Sport 401 00:29:28 8,76 1.116 PB
31 Řeha Daniel cz Janys Extreme Racing 400 00:29:48 8,66 1.103
32 Ondřejka Míra cz TOBI Sport Frenštát p.R. 399 00:29:48 8,66 1.103
33 Pavlík Víťa cz Modrý gang 398 00:30:04 8,58 1.094
34 Tuharský Erik cz SALOMON-RUN 397 00:30:10 8,55 1.090
35 Filipec Petr cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 396 00:30:14 8,53 1.088
36 Bystřičan Lukáš cz FC-B7 TÝM!!! 395 00:30:16 8,52 1.086
37 Capek Martin sk bez dresov sk 394 00:30:17 8,52 1.086 PB
38 Tuharský Martin cz SALOMON-RUN 393 00:30:19 8,51 1.085
39 Vrubel Lukáš cz JAPAsport.cz 392 00:30:20 8,51 1.084 PB
40 Hatňančík Martin sk Manín Považská Bystrica 391 00:30:20 8,51 1.084
41 Macurová Barča cz BUFF team 390 00:30:21 8,50 1.083 CR
42 Hlavatík Jan cz Pivovar Koníček 389 00:30:28 8,47 1.079
43 Škrabánek Petr cz Jump Sport 388 00:30:35 8,44 1.075
44 Krejčiříková Denisa cz VZS Ostrava 387 00:30:40 8,41 1.072 CR
45 Orlík Pavel cz Team LightBIKE 386 00:30:42 8,40 1.071
46 Stres Marián cz ŠANTÁNEK 385 00:30:46 8,39 1.069 PB
47 Kazárik Jiří cz Abadzikra 384 00:30:48 8,38 1.068 PB
48 Sejkora David cz X-Trail Orlová 383 00:30:51 8,36 1.066 PB
49 Kubala Marcel sk Manín Považská Bystrica 382 00:30:52 8,36 1.065 PB
50 Beneš Pavel cz Nahuhňané dupy 381 00:30:52 8,36 1.065 PB
51 Böhmová Michaela cz VZS Ostrava 380 00:30:59 8,33 1.061 CR
52 Svarovský Richard cz Total sport Ostrava 379 00:31:16 8,25 1.052 PB
53 Svoboda Tomáš cz Olympáci 378 00:31:21 8,23 1.049
54 Valušek Jan cz Team LightBIKE 377 00:31:27 8,20 1.045
55 Czilling Petr cz MOUNTAINTIME team Aropec 376 00:31:29 8,19 1.044 PB
56 Levinský Lukáš cz Matrix Team 375 00:31:33 8,18 1.042
57 Bordovský Lukáš cz TOBI Sport Frenštát p.R. 374 00:31:36 8,16 1.041
58 Otevřelová Kristýna cz X-Trail Orlová 373 00:31:39 8,15 1.039
59 Lukeš Tomáš cz Poslední přítel zeleného údolí 372 00:31:44 8,13 1.036 PB
60 Černoch Ondřej cz Tymphany 371 00:31:46 8,12 1.035 PB
61 Liška Petr cz FC-B7 TÝM!!! 370 00:31:46 8,12 1.035 CR
62 Labuz Martin cz MH bike - někdy prostě musíš 369 00:31:50 8,10 1.033 PB
63 Pavlík Jan cz Racing Olešná 368 00:31:50 8,10 1.033
64 Wojtyla Jaromír cz VZS Ostrava 367 00:31:55 8,08 1.030
65 Černý Tomáš cz VYSLOUŽILÝ ČERNÝ SOB 366 00:31:56 8,08 1.030 PB
66 Halfar Jan cz PwC 365 00:32:01 8,06 1.027 PB
67 Beránek Jakub cz Janys Extreme Racing 364 00:32:11 8,02 1.022 PB
68 Pavlík Miroslav cz Team LightBIKE 363 00:32:13 8,01 1.021 PB
69 Oswald Pavel cz Matrix Team 362 00:32:15 8,00 1.020 PB
70 Jurek Jan cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 361 00:32:17 7,99 1.018
71 Togni Paolo it Lowellpro Racing Team 360 00:32:17 7,99 1.018
72 Kouřil Jaroslav cz Neběžecký kroužek 359 00:32:19 7,98 1.017 PB
73 Ryzí Martin cz X-Trail Orlová 358 00:32:22 7,97 1.016 PB
74 Kuchař Michal cz Pivovar Koníček 357 00:32:24 7,96 1.015
75 Gula Roman cz Gulis Tým 356 00:32:25 7,96 1.014
76 Hradil Pavel cz X-Trail Orlová 355 00:32:27 7,95 1.013 PB
77 Votýpka Antonín cz Hasiči Kopřivnice 354 00:32:35 7,92 1.009 PB
78 Wita Radim cz Team LightBIKE 353 00:32:42 7,89 1.006 PB
79 Delingerová Marie cz AVA 352 00:32:48 7,87 1.002
80 Knapík Štěpán cz X-Trail Orlová 351 00:32:50 7,86 1.001
81 Pařík Richard cz X-Trail Orlová 350 00:32:52 7,85 1.000 PB
82 Frank Pavel cz AVA 349 00:33:02 7,81 995
83 Martinák Tomáš vk SK Valašského království 348 00:33:03 7,81 995
84 Kozelský René cz Pivovar Koníček 347 00:33:09 7,78 992
85 Stopka Ivan cz ŠANTÁNEK 346 00:33:15 7,76 989
86 Šubert Pavel cz Neběžecký kroužek 345 00:33:15 7,76 989 PB
87 Smreček Tomáš sk PwC 344 00:33:16 7,76 988
88 Lauterbach David cz Tymphany 343 00:33:19 7,74 987 PB
89 Richter Ondřej cz AVA 342 00:33:19 7,74 987
90 Cienciala Tomáš cz Splašení goroli 341 00:33:20 7,74 986
91 Krstevová Andrea cz Team LightBIKE 340 00:33:29 7,71 982
92 Kvarda Roman cz Racing Olešná 339 00:33:35 7,68 979
93 Milata Emil cz 338 00:33:36 7,68 979
94 Chýlek Patrik cz CK Continental Frenštát p.R. 337 00:33:37 7,67 978
95 Křenek Radek cz PRO DŘEŇ NA DŘEŇ 336 00:33:38 7,67 978
96 Melčák Tomáš cz Hasiči Kopřivnice 335 00:33:50 7,63 972
97 Kepka Jiří cz Beskydský pivovárek Ostravice 334 00:33:57 7,60 968
98 Smejkal Petr cz X-Trail Orlová 333 00:34:03 7,58 966 PB
99 Byrtus Ondřej cz CGB 332 00:34:08 7,56 963
100 Maršálek Tomáš cz Racing Olešná 331 00:34:10 7,55 962
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 3 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...